Casper PHOTKEY Windows 10 Driver

Bu konuyu okuyanlar

axpe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Windows 10 için çıkan güncel sürümdür. Aşağıda iki adet sürüm paylaşılmıştır. İkisinide kullanabilrisiniz.

Casper marka laptopların 2010den sonra çıkan bir çok modeli ile uyumludur. Anakartınızın modeli PEGATRON ise %90 çalışır. CPU-Z tarzı bir programla anakart modelinize bakabilrisiniz.

ÖNEMLİ NOT:
  • Bu sürümü yüklerken eskiden kurduğunuz sürümü kaldırıp biligisayarı yeniden başlatın ve ondan sonra kurulum yapın.
  • İkinci olarak Windows 10 ilk kurulduğunda windows updateden "Synaptics Pointing Device Driver" diye bir sürücü kuruyor bunu Denetim Masasından kaldırın ve öyle kurun yoksa çalışmaz. Bu bilgi için [MENTION=467244]rulingx[/MENTION] arkadaşımıza teşekkür ederim.

LİNKLER:

caprice77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Pegatron A25 te çalıştı,teşekkürler.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bluetooh tu kapattı ?

axpe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bluetooh driverini güncelle :)

yattarali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
benim anakart casper olarak gözüküyor.2si de çalışmadı

Aykutylmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Çok teşekkür ederim. Yıllardır süren ama bir türlü araştırma fırsatı bulamadığım için çözemediğim sorunumu ilk araştırışımda çözüme kavuşturdunuz. Sırf buraya teşekkür edebilmek için kayıt oldum. Tekrar teşekkürler. Bu arada benim ana kartım Pegatron A15 Hotkey 1.00.0116 işimi gördü.

aliyasiny65

Profesör
Reaksiyon puanı
2,283
Çok teşekkür ederim. Yıllardır süren ama bir türlü araştırma fırsatı bulamadığım için çözemediğim sorunumu ilk araştırışımda çözüme kavuşturdunuz. Sırf buraya teşekkür edebilmek için kayıt oldum. Tekrar teşekkürler. Bu arada benim ana kartım Pegatron A15 Hotkey 1.00.0116 işimi gördü.
İyiki kayıt oldunuz hoşgeldiniz :)