Casper c510 Laptop RAM Desteği

Bu konuyu okuyanlar

dogukanmutlu07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
casper c510 7200 8t45t en fazla kaç gb ram destekliyor bilen var mı arkadaşlar ?

Son düzenleyen moderatör:

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Merhaba,
Şuan 8 GB ram var. Render yapmıyorsanız ram yeterli olur. Neden ram yükseltmek istiyorsunuz?

dogukanmutlu07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,
Şuan 8 GB ram var. Render yapmıyorsanız ram yeterli olur. Neden ram yükseltmek istiyorsunuz?
8gb ram olduğunu biliyorum yinede teşekkürler bilgisayarı hem biraz hızlandırmak ve oyunlardan biraz daha iyi performans alabilmek için

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
8gb ram olduğunu biliyorum yinede teşekkürler bilgisayarı hem biraz hızlandırmak ve oyunlardan biraz daha iyi performans alabilmek için
İşte ben de bu yüzden sordum. Oyun için alacağını tahmin etmiştim. Oyunlarda asıl önemli olan ekran kartıdır. Ramlerin de performansa etkisi olur ama ekran kartınınki kadar olmaz. :)

Ram destekleme hakkında da işlemci Max 32 GB destekliyor. Ama anakartı bilmediğim ona birşey diyemem.

dogukanmutlu07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İşte ben de bu yüzden sordum. Oyun için alacağını tahmin etmiştim. Oyunlarda asıl önemli olan ekran kartıdır. Ramlerin de performansa etkisi olur ama ekran kartınınki kadar olmaz. :)

Ram destekleme hakkında da işlemci Max 32 GB destekliyor. Ama anakartı bilmediğim ona birşey diyemem.
Yinede teşekkürler?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Yinede teşekkürler?
Nerden bakabilirim peki

Son düzenleme: