Casper bilgisayarlarda sorun çıkar mı?

Bu konuyu okuyanlar

Gold Eagle

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Merhaba arkadaşlar :)

İnternette genel olarak Casper önerilmiyor.Bozulma,çeşitli sorunlardan bahsediliyor.
Casper alınmaması gereken bir marka mı?

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
Bende genelde çevreme tavsiye etmiyorum, tavsiye ettiğim insanların bütçesine göre ya toshiba ya asus ya da dell markadır. Asus' un yeni modelleri geldi onları inceleyebilirsin. Hp tavsiye etmem aşırı ısınma sorunu ve altı aydan sonra olusan sarj olup olmama gıbı kronık bır sorunu vardır.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
benim tavsiye markam Acer
kaliteli ve uygun fiyatlı bakmanızı öneririm. :)

vladislav

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Benim tavsiyem ASUS neden diye sorucak olursan, bana kendi bileşenlerini kendi yapan bii markadan almak daha mantıklı geliyor.. Casper'da hem servis sorunu var hem donanım sorunu var.. Yinede sen bilirsin.

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Kullandığım lap. Casper,
2 senedir kullanıyorum sorun yaşamadım.

zebaniselo

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Casper ı tavsiye etmiyorum kesinlikle.zaten kalitesiz,çoğu dandik plastik,servisleri çok sorunlu.acer kötü değil ama o bile casperdan iyi.genellikle asus,lenovo,dell,toshiba(çok pahalı),sony öneririm 2000 tl üzeri içinse monster öneririm.

---------- Post added at 10:59 ---------- Previous post was at 10:57 ----------

Ama ucuza daha iyi pc isterim derseniz acer tavsiye ederim.ama çoğunlukla 2 seneden sonra işi bitmeye başlıyor.

ck-xe

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Tahammül edemeyip bırakanlar da var yıllarca kullananlar da var. Zaten hangi cihazı hor kullanırsan kullan yarı yolda bırakır. Bazen nazik davransan bile yarı yolda bırakıyor. Ne diyordum ben... Karıştırdım :D Neyse... Biraz şans biraz da kullanım şekliyle alakalı bu işler.

ByBerk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Valla Asus diyenler için şunu yazim casper laptoplarda ve masaüstünde pegatron anakart kullanıyor biraz araştırırsan asusun bi yan firması olduğunu öğrenirsin yani asus kendi üretiyor diyorsun nesini üretiyor say 1.anakart
2.ekran kasa vs.
başka ????

Barış Kent

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle yıllardır elektronik perakende mağazacılık işinde çalışan biri olarak (tecrübeyle sabit) şunu söyleyeyim, bir markanın her ürünü arızalı olacak ya da her ürettiği atom gibi çalışacak diye bir durum yok...

Daha sonra (yine tecrübeyle sabit) arıza çıkarma konusunda şampiyon casper. Ardından acer geliyor. toshiba'nın ucuz modelleri ve hp'de ondan sonra geliyor.

Satış yüzdesine oranlarsak asus en az arıza çıkaranlardan...

vladislav

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Asus ana blileşenleri üretiyor, Ekran kartı, Anakart ramlerede kendi markasını veriyor daha ne olsun ? Herkesin görüşü kendine ben asus'tan memnunum.

yarışçı

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Ben performans isteyen herkese casper öneriyorum.
Adamların sattığı donanımları diğer firmalar iki katı fiyata satıyor.
Ama tek bir kötü yanı var.
Isınma.
Öyle böyle değil.
En az 100tl dizüstü soğutucu alacaksın yoksa yumurta kırarsın valla :D

notebook-egg.jpg

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
ben her zaman casper markasından uzak durdum. kullanan arkadaşımın başına gelenler soğuttu beni. aşırı sesli çalışmasından dolayı servise gitti kasa. uzunca bi süre sonra sorun çözüldü dediler kasayı aldık bir de baktık ki 2 gb olan ram olmuş 1 gb. bu kez yok bizde olmaz siz değiştirmişsinizdir dediler. kavga gürültü orjinal ram geri alındı ama bu kez arkadaşa gelen bi mail ile cihazın garanti dışında kaldığını belirttiler. allahtan sattı da kurtuldu. kısacası benden uzak olsun.

Barış Kent

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bugüne kadar Asus, MSI ya da Dell almasını tavsiye ettiğim kimseden -kendi hatalarının sebep olduklarını saymazsak- şikayet almadım. Bütün çevreme de bu 3 markayı tavsiye ediyorum tabi eğer Apple istemiyolarsa:-D

devkazanı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
casper aldık.Masaüstü.15 gün sonra monitörü kasaya bağlandığı yer bozuldu.monitör açılmadı.Yanında bi yedek yer varmış oraya taktım çalıştı.bakalım temmuza kadar idare edecek mi.ben kesinlikle önermiyorum.asustan şaşmayın.laptopum asus masaüstüne 10 çeker.i3 core aldık güya oyun oynayacaktık.

Gold Eagle

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Apple,Toshiba ve Sony biraz pahalı :)
Acer ve Casper sorun çıkartabilir diyorsanız Asus ve Dell'e bakarım.
Hepinize teşekkürler :)
Ben performans isteyen herkese casper öneriyorum.
Adamların sattığı donanımları diğer firmalar iki katı fiyata satıyor.
Ama tek bir kötü yanı var.
Isınma.
Öyle böyle değil.
En az 100tl dizüstü soğutucu alacaksın yoksa yumurta kırarsın valla :D

notebook-egg.jpg

:D :D