Casio F-91W Efsanesi Kullananlar

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

marancı

Profesör
Askerde çakmasını kullandım. O bile kusursuzdu.

01xÖMERx01

Doçent
androidci halit kardeşim bi mahsuru yoksa bişe soruyorum bu saatin sıfırları hala satılıyomu acaba ???

dgarkn

Doçent
Hayatımın hiçbir saniyesinde kolumda dijital saat bulundurmadım

01xÖMERx01

Doçent
Hayatımın hiçbir saniyesinde kolumda dijital saat bulundurmadım
@gkarel Kardeşim Sen Analog Sattleri Seviyosun Sanırım bana açıkçası dijital daha kolay geliyor bu saat konusu olarak 4 veye 5 konu açmışımdır saatlere özel bir ilgim var napim Saat fikirleri geldimi konu açıyorum fikir topluyorum :)

alidiz

Asistan
Askere gittim geldim hala kullanıyorum. Piyasada 25 lira civarı bulabilirsiniz. Saaatin orjinal olup olmadığını anlamak için saatin sağ tarafındaki tek olan tuşa bir süre basılı tutuyorsunuz casio yazısı çıkarsa orjinal demektir

01xÖMERx01

Doçent
Askere gittim geldim hala kullanıyorum. Piyasada 25 lira civarı bulabilirsiniz. Saaatin orjinal olup olmadığını anlamak için saatin sağ tarafındaki tek olan tuşa bir süre basılı tutuyorsunuz casio yazısı çıkarsa orjinal demektir
Bak öğrendiğim iyi oldu hemen bakam orjin mi değilmi bende orjin olup olmadığını sesinde bide arkasındaki yazılardan

KaJMeR13

Profesör
ev de bir tane var. hurda elektronikleri koyduğum çekmecenin dibinde. yılda bir kontrol ederim çalışıyor mu diye. :D
bir kaç ay önce kontrol etmiştim çalışıyordu :D 4-5 sene oldu nerdeyse :)

|BeyabaN|

Profesör
efsane saati yaklaşık 8 yıl aralıksız kullandım. mükemmel bir saatti.

01xÖMERx01

Doçent
efsane saati yaklaşık 8 yıl aralıksız kullandım. mükemmel bir saatti.
Maşallah kardeşim 8 yıl sonra müddetimi doldu...

"şimdi kullanıyo diye övüyolar felan derler arkadaşım saati bilen biliyor demi heralde sağlam olmasa bu kadar kullanıcısı olmazdı tabi efsanede olmazdı arkasında durulacak saatlerden :) Yalan mı ?

stat counter