Canon Pixma G3410 Kullanan Var mı?

Bu konuyu okuyanlar

onur_tetik

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar, bu yazıcıyı kullanan varsa sorun yaşadı mı? Tıkanma sorunu gibi sıkıntılar oluyor mu? Tavsiye eder misiniz?

M-S-Y

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Merhaba,
Canon G serisi yazıcılar piyasadaki diğer tanklı yazıcılara göre daha uygun fiyatlıdır aynı özelliklerde Epson marka ürün almanız durumunda daha fazla ücret ödersiniz fakat Canon ürünleri Epson'un ürünlerine göre biraz daha zayıf gelmekte.Ben ofiste Canon G2400 ve Epson L382 modelini kullandım Canon 14.000 Baskı sonucu baskı kafası bozuldu yetkili servise gönderdim cihazımın püskürtme kafalarını değiştirdiler, Epson cihazım şuan 24.000'de ve hala servis görmedi ama şunu belirteyim Canon hız konusunda Epsondan daha hızlıdır.

onur_tetik

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Teşekkürler. Peki tıkanma sorunu oluyor mu?

M-S-Y

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Teşekkürler. Peki tıkanma sorunu oluyor mu?
Mürekkep püskürtmeli yazıcılarda sıkıntı malesef bu, En kötü şartlarda 15 günde bir baskı almanız lazım 15 günü aşan süreler sorun olabiliyor birde ürünler tanklı olduğu için içerisindeki hortumlardan mürekkep çekilebiliyor tavsiyem 15 günü aşmamanız. Kafa tıkanma gibi bir durum olur ise servis orjinal ürün kullandığınız sürece ücretsiz destek sağlıyor fakat 14 iş günü kadar yazıcısız kalıyorsunuz.