Canon mu Nikon mu Daha İyi?

• Konbuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Canon mu Nikon mu Daha İyi?

Fotoğraf makinelerine ilgi duyan her bireyin, hayatında seçim yapmak zorunda kaldığı durumlar olur. Bahsettiğimiz "Canon mu Nikon mu?" şeklindeki nesnel yanıtı olamayan sorudan başkası değil.

TheFame

Profesör
Nikon DSLR da Canona ağır basar
Aynasızda da Sony rakipsiz
Orta formatta da Hasselblad :dirol:

Troob

Profesör
Nikon sahibi olarak çok memnunum. iyiki Nikon almışım diyorum..

carsi41

Asistan
Güzel bir yazı olmuş. Sitede fotoğrafçılık alanıyla ilgili daha fazla yazı olmasını isteriz. Kim hangisini kullanmaya alışmışsa onun için o iyidir.

Parende_N

Asistan
Bu iş fan-boyluk işi olmuş birazcık da. Şayet Nikon' cuyum ve pişman değilim :) I am a Nikon diyorum...Seviyorum seni sırtımdaki en güzel yoldaşım, Sarı :) Nikon ya...

culsuzbatman

Üyecik
Ben canon sahibiyim.Fakat ben video işleri için çok kullandığımdan canon aldım.Arkadaşımda nikon var.Ondan kullandığım kadarıyla söyleyebilirim ki nikon daha iyi gibi geldi.

Gökçe Asena

Profesör
Aynalı sınıfında Sony'i, Nikon ve Canon'a rakip olarak görmüyorum ama aynasız makinelerde Sony'i tek geçerim. Sony A6300'deki 24,2mp'lik full frame sensör, 10-51,200 ISO değeri sunması, saniyede 15 kareçekebiliyor, 0,5 saniyelik AF odaklaması ile gerçekten muhteşem bir makine. Yine de ikisi arasında bir tercih yapacak olsam Canon derdim.

Arcath

Asistan
Nikon un teknolojisine dair hiçbir bilgim olmadığı için Canon diyorum.
Canon kullanıyorum, profesyonel bir fotoğrafçı değilim. Cihazın performansından, kalitesinden filan oldukça memnunum.
Cihaz alırken servis ağına bakarak almakta fayda var. Pahalı cihazları merdiven altı yerlerde tamir etmelerini istemeyiz nihayetinde.

stat counter