Caner: "Tespit edilsin lisansımı yırtarım"

Bu konuyu okuyanlar

yaşli çocuk

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Doğru söylüyor adam, daha ne desin.ASİL FENERBAHÇE TARAFTARI VE FUTBOLCULARINI ÜZEN BU OLAYIN HESABI SORULSUN!

erenberk

Müdavim
Reaksiyon puanı
101
Bunun hesabı sorulsun ama aslına bakarsanız Fenerbahçe'den hesabı sorulacak da bir sürü şey var, onlar da unutulmasın.

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
caner kafasını eğdiği için hiç bi kamera açıyı yakalayamadı, bu yüzden şu an herkes tereddütte küfür etti mi etmedi mi diye. fırat aydınus gibi bir hakemin boş yere kırmızı kart çıkaracağını düşünmüyorum ben.

ffgul

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
>>Son gelen haberlere göre fırat aydınus; "L*N" dediği için attım demiş...
>>Eğer doğruysa fırat aydınusun hakemliğini bitirin...
>>Bunun yanında 25 metreden bu kelimeyi veyselden duyup!!, canere kırmızı çeken bir hekemde zaten hakem değildir...

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
e tabi, çıkıp küfür ettim derse en az 3 maç yer, şimdi 1 maçla yırtacak

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
[video=youtube;wr2BytSgU8U]http://www.youtube.com/watch?v=wr2BytSgU8U&feature=share[/video]

SON DAKİKA// Veysel Sarı'nın Fırat Aydınus'a söylediği sözleri Caner Erkin söyledi sanarak KIRMIZI KART göstermiş ve skandala imza atmıştır.

jomily

Doçent
Reaksiyon puanı
20
daha önce Rıdvan dilmen de Aziz Yıldırım şike yapmışsa selam vermem demişti,yine daha önceleri ahmet çakarın bikini giyerim şeklinde benzer açıklamalar olmuştu
bu yüzden bu tarzda açıklamalara pek itibar etmemek lazım:)

jomily

Doçent
Reaksiyon puanı
20
SON DAKİKA// Veysel Sarı'nın Fırat Aydınus'a söylediği sözleri Caner Erkin söyledi sanarak KIRMIZI KART göstermiş ve skandala imza atmıştır.

bence caner veysel sarı ya iftira atıyor olabilir.çünkü o poziyonda caner kendisine faul yapıldını düşünerek küfür yada hakaret etmış olabılır yada arkasındakı fb yedek kulubesinden birileri de söylemiş olabilir.yani veysel durduk yere neden küfür etsin ki?

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bence caner veysel sarı ya iftira atıyor olabilir.çünkü o poziyonda caner kendisine faul yapıldını düşünerek küfür yada hakaret etmış olabılır yada arkasındakı fb yedek kulubesinden birileri de söylemiş olabilir.yani veysel durduk yere neden küfür etsin ki?

Dostum Veysel de küfür etmemiş.Veysel faul yaptığını bildiği için hakeme ''Hangisini verecen l*n (Kart anlamında) !?'' diye söylenmiş hakem de Caner'in söylediğini sanmış(!) ve direk verdi kırmızıyı.Caner ağzını açmadı o poziyonda.Volkan'ın açıklaması da bunu doğruluyor ve de Gökhan Gönül takım otobüsünde söyledi Veysel Caner'in bişey söylemediğini doğruladı dedi.Olayın özeti budur arkadaşlar bilip bilmeden,Fenerbahçe düşmanlığıyla,medyanın doldurmalarıyla,ön yargıyla gelmeyin Fenerbahçe'nin konularına,kendi öz,tarafsız fikirlerinizle gelin.Türkiye'de ki takımlar Türkiye'nin en köklü kulüplerinden biri olan Fenerbahçe'ye böyle düşmanca yaklaşırsa,yabancı takımlar ne yapsın.Sonra vay efendim Türk futbolu neden gelişmiyor ?Bu yazıyı herkes okusun ve kapansın artık bu konu yeter..!

cuvaldız

Doçent
Reaksiyon puanı
5
kufur etmıs olsa cocugunun ustune yemın etmez daha once kufurden altıldıgı ıcın caner fırat aydınus ön yargılı davrandı ve oyundan attı aykut kocamanın dedıgı gıbı on yargıl adam dan hakem olmaz

jomily

Doçent
Reaksiyon puanı
20
Dostum Veysel de küfür etmemiş.Veysel faul yaptığını bildiği için hakeme ''Hangisini verecen l*n (Kart anlamında) !?'' diye söylenmiş hakem de Caner'in söylediğini sanmış(!) ve direk verdi kırmızıyı.Caner ağzını açmadı o poziyonda.Volkan'ın açıklaması da bunu doğruluyor ve de Gökhan Gönül takım otobüsünde söyledi Veysel Caner'in bişey söylemediğini doğruladı dedi.Olayın özeti budur arkadaşlar bilip bilmeden,Fenerbahçe düşmanlığıyla,medyanın doldurmalarıyla,ön yargıyla gelmeyin Fenerbahçe'nin konularına,kendi öz,tarafsız fikirlerinizle gelin.Türkiye'de ki takımlar Türkiye'nin en köklü kulüplerinden biri olan Fenerbahçe'ye böyle düşmanca yaklaşırsa,yabancı takımlar ne yapsın.Sonra vay efendim Türk futbolu neden gelişmiyor ?Bu yazıyı herkes okusun ve kapansın artık bu konu yeter..!

o pozisyona göre faul caner'e yapılmış gibi gözüküyor.yani bu durumda veyselin hangisini verecen l*n şeklınde bir cümle söyleme ihtimali çok zayıf.hem tam hakemın sağ tarafında kalıyor.caner söylememış olsa bile yine fb yedek kulubesinden birilerinin söyleme ihtimali daha yüksek.
hakem raporunda canerin kendisine "yeter ul*n" şeklinde dediğini yazmış

MasterFather

Müdavim
Reaksiyon puanı
59
caner kafasını eğdiği için hiç bi kamera açıyı yakalayamadı, bu yüzden şu an herkes tereddütte küfür etti mi etmedi mi diye. fırat aydınus gibi bir hakemin boş yere kırmızı kart çıkaracağını düşünmüyorum ben.

çocugunun ölüsünün üstüne yemin ediyor.Yapsa kapar çenesini konuşmaz.Arkadaş sizde ne kadar fenerbahçe düşmasınız ya.halen hakemi savunuyoruz.yarın bir gün başınıza gelince yöneticileriniz konuşmasın o zaman..

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Adam En Değerli Varlıkları üzerine yemin ediyor.
Daha ne yapsın?
Bu kadar önyargılı olmayın yahu.

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
böyle yemin şekli olmaz.o şekilde yemin etti diye eğer yalan söylüyorsa illa çoçuğunun ölüsünü mü görecek?kimin ne zaman öleceğini Allah bilir.her yemin edene inanmamak lazım

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
o pozisyona göre faul caner'e yapılmış gibi gözüküyor.yani bu durumda veyselin hangisini verecen l*n şeklınde bir cümle söyleme ihtimali çok zayıf.hem tam hakemın sağ tarafında kalıyor.caner söylememış olsa bile yine fb yedek kulubesinden birilerinin söyleme ihtimali daha yüksek.
hakem raporunda canerin kendisine "yeter ul*n" şeklinde dediğini yazmış

Dostum tamam yeter ul*n demiştir ama bunu Veysel söyledi.Bu yazdığımı kanıtlayacak fotoğraf var elimde nasıl atabilirim sana ve de bi konu açıp oraya ekleyebilirim bunu öğret bana sende göreceksin zaten.

http://forum.shiftdelete.net/fenerbahce/289045-caner-erkinin-masumlugunun-kaniti.html

Evet beyler konuda bir fotoğraf linki attım anlarsınız Caner'in masumluğunu !

komoon

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Dostum tamam yeter ul*n demiştir ama bunu Veysel söyledi.Bu yazdığımı kanıtlayacak fotoğraf var elimde nasıl atabilirim sana ve de bi konu açıp oraya ekleyebilirim bunu öğret bana sende göreceksin zaten.

http://forum.shiftdelete.net/fenerbahce/289045-caner-erkinin-masumlugunun-kaniti.html

Evet beyler konuda bir fotoğraf linki attım anlarsınız Caner'in masumluğunu !

Hocam fotodan birşey soylendiğini ve dahası bunu x değil y nin soylediğini nasıl anladın_?
yeni bir teknoloji mi keşfedildi:D

ahmeta

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Bunun hesabı sorulsun ama aslına bakarsanız Fenerbahçe'den hesabı sorulacak da bir sürü şey var, onlar da unutulmasın.

Hesap sorulacak bir Fenerbahçe yok, her takımın hesap vermesi gereken konular var bu ligde bir sürü kirli iş döndü vede dönmekte kimse sütten çımış ak kaşık değil!!!

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hocam fotodan birşey soylendiğini ve dahası bunu x değil y nin soylediğini nasıl anladın_?
yeni bir teknoloji mi keşfedildi:D

Dostum Caner'e bak bir de Veysel'e bak.Caner bağırsa öyle bağırmaz sen fısıldama şeklinde mi bağırıyosun ? Konuşurken birinin yüzüne mi bakıyosun yoksa yere bakıp mı konuşuyosun ? Bunu ben daha çok uzatırım.Siz 3 maymun'u oynamaya devam edin. ;)

VincentVega

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Veysel Sarı da konuştu doğruları söyledi.
Şimdi o tetikçiyi savunanlar buna da inanmaz, Aziz Yıldırım Veysel'i tehdit etti zorla söylettirdi falan derler kendi senaryolarını kurarlar

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
MHK Başkanı Zekeriya Alp, "Bunu vermezsen neyi vereceksin l*n" cümlesini "Fırat, kesinlikle Caner'in bu cümleyi kullandığını" ifadeleriyle özetledi.

Caner: Küfür değil tek kelime dahi etmedim.

Veysel: "Caner o pozisyonda kambura yattığı için hakeme 'hangisini vereceksin l*n' şeklinde serzenişte bulundum. Faulu vermeyince dönüp görev yerime gittim. Bir anda Caner'in kırmızı kart gördüğünü farkettim, fakat sebebini anlamadım. Kimse de gelip bana sebebini söylemedi. Sonra Fırat Aydınus'un raporunda 'l*n' yazdığını duyunca bu açıklamayı yapma gereği hissettim"

Olayın o kadar da üzerine gitmeye gerek yok.

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Bu maçta küfretti mi bilmem ama ligin en küfürbazlarından biri olduğu gerçek.

Hakem faul düdüğü çalsın, saya saya gider.

Bu konuda dikkatle izlediğim oyunculardan biridir. :)

jomily

Doçent
Reaksiyon puanı
20
demek ki caner'in adı çıkmış dokuza inmez sekize:D
o pozisyonda caner değil de mehmet gönül olsaydı ne söylerse ona inanırdım.yine caner'in yerine burak yılmaz olsaydı hayatda ona da inanmazdim