Cam Scanner Phone PDF Cretor

Bu konuyu okuyanlar

arcamenel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Faydalı bir program özellikle ofis dışı ortamlar da evrak yaratabilmek adına bir hayli başaralı.Program Google Play Store ve Samsung Apps bulunmakta.İOS sürümüde mevcut.
Fakat, söyle bir sorun yaşıyorum programı kurdum pdf yaratmada sorun var.Fotografı çekip gerekli düzenleme yaptıktan sonra pdf çevirimi için işlem yapmıyor fakat netice ortaya çıkmıyor.
Programı kullanan sorun hakkında çözüm üreten veya önerisi olan varsa sevinirim.
Kullandığım mobil cihaz Galaxy S3
Şimdiden teşekkürler.

arcamenel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
olmazmı uygulama androiddede mevcut benimde favori uygulamalarımdan biridir.

tıklayın.

Android uygulaması hali hazırda mobil cihazımda kurulu fakat pdf oluşturmada sorun yaşıyorum.Yukarıda bahsettiğim üzere pdf oluşturmak için ok dediğimde trimming yapmakta fakat trimming neticesi olmuyor.Kısaca pdf oluşturulmuyor.

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Android uygulaması hali hazırda mobil cihazımda kurulu fakat pdf oluşturmada sorun yaşıyorum.Yukarıda bahsettiğim üzere pdf oluşturmak için ok dediğimde trimming yapmakta fakat trimming neticesi olmuyor.Kısaca pdf oluşturulmuyor.

Xperia ARC'ta şu an sorunsuz çalışıyor hatta uygulama dün güncellendi kaldırıp yeniden kurmayı deneyin belki çözüm olur.

arcamenel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Daha önce yapmıştım fakat sorun düzelmemişti.Dediğin gibi kalıdrıp tekrar kurdum faydalı oldu, kaldır yeniden kur (turk usulu çözüm:) televizyon çalışmıyor iki tokat işlem tamam misali) hatta daha önceki kurulumdan farklı olarak kuruldu sanırım son güncellemenin getirisi diye düşünüyorum.

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Daha önce yapmıştım fakat sorun düzelmemişti.Dediğin gibi kalıdrıp tekrar kurdum faydalı oldu, kaldır yeniden kur (turk usulu çözüm:) televizyon çalışmıyor iki tokat işlem tamam misali) hatta daha önceki kurulumdan farklı olarak kuruldu sanırım son güncellemenin getirisi diye düşünüyorum.

Problem çözüldü ise sıkıntı yok :) belkide güncelleme kaynaklı problem vardı kaldırıp kurunca düzelmiştir.

Aiberg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben de s3'de trimming neticesinde pdf oluşturamıyorum..