Call of duty ghosts'mu Battlefield 4 mü?

Bu konuyu okuyanlar

oguzhan340

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Black Ops 2, MW3, MW2, BF3, Ghosts ve BF4 hepsini aldım ve hepsini MP oynadım hiç birinden pişman olmadım. Hepsini ayrı zevkle oynadım. Ikisininde verdiği zevk farklı. Ama en çok BF serisini sevdim şuana kadar. Hiç bir şeye değişmem :)

Shizo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
BF4 indirdim ama crack daha yok saglam acıolmıyor oyun suanda ghostu ındırıyorum ama tanıtımlara bakacak olursak bf4 senaryosu ve gercekcılıgı cok ıyı goruyor gıbı

Sağlam crack var dostum sen nerden indirdin..

burty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ddc281fb-0557-464b-bc1c-ea0ec2372519.jpg
Call of Duty: Ghosts Digital Hardened Edition
Aktivasyon KoduEtkinleştirme Kodu :
Toplam Fiyat 230.00
10 tl ttnet üye indirimi hariç.
Açıklamalar

- - - Mesaj Güncellendi - - -

dostum halen inanmadınmı,Call of Duty: Ghosts Digital Hardened Edition,fiyat 240 tl

lütfen bf4'ü çalmayalım,satınalmanızı tavsiye ederim.ha cod ghost'a bişey diyemem.
ben korsanları oynayıp bırazcık zaten orjınalı alcam sadece ıkısını karsılastırıyorum hangısını daha cok begenırsem onun orjınalı alcam multıplayer oynamak ıcın

Sağlam crack var dostum sen nerden indirdin..
benım pc 64 bıt ama ben bır yerlerde okumustum uyumlumu degılmıs neymıs sıkıntı varmıs bende aramadım ama bır suru crack denedım acılmıyor oyun ya oyle duruyo dosyları pcmde ozelden konusalım mı kardes

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
2 sınıde oynadım 2 SİDE savaş oyunu gibi görünsede içte tamamen %100 farklılar , asla karşılaştırılamaz

Sebebide , Call Of Duty yi bir FİLM 'e benzetelim

Battlefield 4 üde bir DİZİ' ye benzetelim

call of duty nin bir amacı var amaç için savaşıyorsunuz , ülkenizi kurtarmak , kaçırılan bir rehineyi kurtarmak vs.
Battlefieldda ise konu tamamen dağıtılmış , konu tamamen kopuk , bir bakıyorsunuz uçaktasınız orayı bombalıyosunuz , burayı bomblıyosunuz ,

Sonuç olarak , Call Of duty nin grafikleri Bf4 ' ten üstün . . . Silah açısından 2 side eşit durumdalar 2 oyundada çok farklı kendıne has silahlar var .

Call Of duty ' de Oyun video Trailer diyebileceğimiz bölüm geniş tutulmuş hikayeyi anlamamız açısından , ingilizce bilmeyenler için zor olsada bilen biliyor. Battlefieldde oyunun sonuna değil , Bölüm sonuna odaklanılmış . . .

Enano

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
2 sınıde oynadım 2 SİDE savaş oyunu gibi görünsede içte tamamen %100 farklılar , asla karşılaştırılamaz

Sebebide , Call Of Duty yi bir FİLM 'e benzetelim

Battlefield 4 üde bir DİZİ' ye benzetelim

call of duty nin bir amacı var amaç için savaşıyorsunuz , ülkenizi kurtarmak , kaçırılan bir rehineyi kurtarmak vs.
Battlefieldda ise konu tamamen dağıtılmış , konu tamamen kopuk , bir bakıyorsunuz uçaktasınız orayı bombalıyosunuz , burayı bomblıyosunuz ,

Sonuç olarak , Call Of duty nin grafikleri Bf4 ' ten üstün . . . Silah açısından 2 side eşit durumdalar 2 oyundada çok farklı kendıne has silahlar var .

Call Of duty ' de Oyun video Trailer diyebileceğimiz bölüm geniş tutulmuş hikayeyi anlamamız açısından , ingilizce bilmeyenler için zor olsada bilen biliyor. Battlefieldde oyunun sonuna değil , Bölüm sonuna odaklanılmış . . .

Call Of Duty'nin grafikleri nasıl daha iyi olabilir onu anlamış değilim dostum, COD hala eski motorunu kullanıyor.Sadece ufak tefek iyileştirmeler yapıyor.BF4 ise geliştirilmiş Frostbite 3 motorunu kullanıyor. İki oyuna da sahibim. Ben bir COD sever olarak bu olayın farkındayım. Ama şöyle söyleyeyim senaryo modu üzerinden iki oyunu da ele alacak olursak COD dediğin gibi senaryo konusunda BF serisinden daha üstün. Oynarken kendini oyunun bir parçasıymışsın gibi hissettiriyor sana. Ama tekrar yineliyorum BF4'ün grafik kalitesi kat be kat COD: Ghosts'tan üstün.

er36po

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar ben oyun hastası birisi olarak,kesinlikle şunu diyorum,battlefieid'in rakibi yok ve olamaz
2013-11-08+14_40_25-Greenshot.jpg

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Call of Duty'nin grafikleri üstün diyenler ya oyundan anlamıyor ya da fanboycuktan ibaret. Bi tarafta Frostbite ile yıkılan binalar havaya uçan siperler dinamik renkler mükemmel fizik motoru diğer tarafta IW Engine denilen geliştirilmiş hali ile dairesel nesnelerin köşeli olmamasını sağlayan ağaçlar arasından ışık geçmesini sağlayan eski mi eski bir grafik motoru. Kimi savunursan savun neyi oynuyorsan oyna ama Sezar'ın hakkı Sezar'a..

malatya

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Bence BF4 CoD dan iyi yada benim pcde ayar yapamadığımdan Cod biraz kötü görünüyor.ondan fazla sevemedim.4 gb 1600 mhz ram var pc çalıştırmadı birde ram fix kuruyoruz anca çalıştırıyoruz.