Çaldırdığım steam hesabını geri nasıl alabilirim?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Arkadaşlar Steam Hesabımı Satmak Zorunda Kalmıstım Oyunlardan Sıkılmıstım Ve Televizyon Almaya Karar vermiştim tanıdıgım sevdiğim samimi oldugumuz bi abime hesabı sattım guvendıgım ıcınde şifreyi steam guardı fln paradan önce hallettık sonra yarın parayı verırım dedı 200 tl yarın oldu yagmur yadıgından ödeyemedım yarın yıne öderım dedı tamam dedım bekledım yıne ödemedı bahaneler buldu sonra ınstagramdan engel attı arkadasım steamdan instagramdan yazıyo ama o cevap vermıyo yayınlarında yazdıgımızda bahaneler buluyo ve benmde durduk yere csgoya veya dıger oyunlara tekrar başlama isteğim geldi ama hesabı geri almam lazım ne yapabilirim bu konuda ?

1- git o arkadaşını döv.
2- steam guard da senin telefonun veya epostan var mı? varsa şifremi unuttum de sonra ikisinden birine mesaj gelir.(ya da öyle bir şey)

Samet UCA

.Net Geliştiricisi
Arkadaşlar Steam Hesabımı Satmak Zorunda Kalmıstım Oyunlardan Sıkılmıstım Ve Televizyon Almaya Karar vermiştim tanıdıgım sevdiğim samimi oldugumuz bi abime hesabı sattım guvendıgım ıcınde şifreyi steam guardı fln paradan önce hallettık sonra yarın parayı verırım dedı 200 tl yarın oldu yagmur yadıgından ödeyemedım yarın yıne öderım dedı tamam dedım bekledım yıne ödemedı bahaneler buldu sonra ınstagramdan engel attı arkadasım steamdan instagramdan yazıyo ama o cevap vermıyo yayınlarında yazdıgımızda bahaneler buluyo ve benmde durduk yere csgoya veya dıger oyunlara tekrar başlama isteğim geldi ama hesabı geri almam lazım ne yapabilirim bu konuda ?
Steam satılan hesaplara yardım etmez. Zaten bunu kabul etmiyor. Ama hesabının çalındığına dair bir başvuruda bulunursan geri verebilirler. Sonuçta geçmişe dönük tüm bilgilere sahipsin.

Steam satılan hesaplara yardım etmez. Zaten bunu kabul etmiyor. Ama hesabının çalındığına dair bir başvuruda bulunursan geri verebilirler. Sonuçta geçmişe dönük tüm bilgilere sahipsin.
1 yıllık hesabımdı tüm bilgileride biliyorum hesabı verdım ama parayı almadm nasıl geri alıcam onu tam anlamadım

Ufuk Tükenmez

Creative
Yönetici
Super Moderator
Hesabınız hala sizin üzerinize ise, yani mail adresi size ait ise buradan devam edebilirsiniz. Bu tarz şeyler ile ilgilenmediğim için gerisini bilmiyorum. Vermiş olduğum link üzerinden yada Ticket atarak geri alma şansınız olabilir, ancak Ticket atarken dikkat edin tüm bilgilerinizi doğru şekilde vermeniz gerekiyor.

Hesabınız hala sizin üzerinize ise, yani mail adresi size ait ise buradan devam edebilirsiniz. Bu tarz şeyler ile ilgilenmediğim için gerisini bilmiyorum. Vermiş olduğum link üzerinden yada Ticket atarak geri alma şansınız olabilir, ancak Ticket atarken dikkat edin tüm bilgilerinizi doğru şekilde vermeniz gerekiyor.
Yok çok guvendıgım ve çok samimi olduygumuz ıcın dırek herşeyi onun bilgisine kaydettik eposta falan onda

---- Mesajlar birleştirildi ----

Steam Support'a ingilzice bir ticket atarak destek isteyebilirsin.

Steam Destek
ben pek inanıcaklarını sanmıyorum sonuçta 53 level hesap benım onu çalmak istediğimi düşünebilirler eposta steam guard falanda onun uzerıne yapılı benımkılerı kaldırdı

Son düzenleme:
Yok çok guvendıgım ve çok samimi olduygumuz ıcın dırek herşeyi onun bilgisine kaydettik eposta falan onda

---- Mesajlar birleştirildi ----

ben pek inanıcaklarını sanmıyorum sonuçta 53 level hesap benım onu çalmak istediğimi düşünebilirler eposta steam guard falanda onun uzerıne yapılı benımkılerı kaldırdı
sen şansını dene. Ayrıca o arkadaşı dövme şansın varsa çekinme sakın.

ankarada oldugunu söylemiştide bi şekilde öğrenırım ben ankarada nerde yaşadıgını öğrenırsem söylerım sen napıcan kı

arkadaşlar hesapta ininal kart kullandıgım için bilgileri doldurup gerı aldım yardımlarınız için teşekkür ederım yanıt yazmanıza gerekkalmadı hadi bb herkese iyi ramazanlar iyi günler bb bb

Scalh

Doçent
Yanlış hatırlamıyorsam, eskiden anahtar olarak aldığın bir oyunun varsa, o anahtarı desteğe yazıyorsun o büyük rahatlık sağlıyor diye hatırlıyorum. Örneğin ben Humble Bundle'dan oyun alırım sürekli, o yüzden elimde girilmiş onlarca anahtar var.

colite

Profesör
Destek ekibine ticket atın.
Sonrasında ödeme bilgilerini isteyecek.
Hesabı sana verecek.
Arkadaşımın başına gelmişti.

Arkadaşlar Tamam Gerek Kalmadı ALdım Hesabı Teşekkürler Yardımlarınız İçin, Cevap Yazmazsanız Sevinirim