(Çakma Airpods) I9 TWS vs Preo MS25

Sizce İ9 TWS Mİ YOKSA PREO MS25 Mİ ALMALIYIM ?

• İ9 TWS

• PREO MS25

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

AHMETSCAN_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhaba Arkadaşlar Ben Ahmet Fazla Param Olmadığı İçin Ve 1200 Lira Apple Airpodsa Veremeyeceğim İçin Çakma Bir Airpods Alma Gereği Duydum.

Daha Önce PREO MS25 Kullandım Ses Kalitesi Fiyatına Göre İyi Fakat Malzeme Kalitesi Berbat İ7 TWS nin Malzeme Kalitesiyle Aynı Bu Kulaklıklarla Beraber Cebimde Şarj Olurken Kot Pantolonda Eğilirken Cebimden Fırladı Ve Cep Hizasından Yere Düştü Ve Kulaklıklarla Beraber Paramparça Oldu Bataryası Fln Uçtu Bir Kenara VS.

İ9 TWS Almak Aklıma Geldi Çünkü Görünümü Apple Airpodsun Aynısı İçindeki Kulaklıklar Olsun Sarj Kablosu Fln Birde PowerBankinde Sarj Soketi Preonun İ7 TWS gibi arkasında İ9 TWS Un İse Apple Airpods Gibi Altında Bulunmakta Ses Videolarından Ve İnternette Baktığım Özellikleri Ben Fazla Anlamadım O Kadar Bilgili Değil Sorry .

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Bence daha kaliteli kablolu bir kulaklık alabilirsiniz ama Airpods'a hevesliyseniz Preo alın. En azından karşınızda bir muhattap olur. Çakmaların içindeki bataryalar kalitesiz olur. Allah korusun kulağınızda...

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Ms25 de 2 saniyelik ses gecikme sorunu var. Mutlu olmazsın onun yerine MS17 al çok daha güzel.

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
İlla ki kulağımda airpods gibi görünsün derdin yok ise, xiaomi veya jabra'nın modellerine de göz atabilirsin.

Bende Jabra bluetooth kulaklık vardı, aşırı memnundum. Sonra miadını doldurdu, geçen günlerde kampanyadan Xiaomi Airdots aldım, o da harika çıktı. Hem de fiyatları da uygun, ayrıca güvenilir markalar.