Çağrı yönlendirme yok?

Bu konuyu okuyanlar

redrum41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
General Mobile 5plus kullanıyorum , çağrı yönlendirme kısmını bulamadım videoya görede baktm ayarlara da baktım yok.Yardımcı olursanız sevinirim.

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,933
Cihazı kullanmadığımdan bilmiyorum ancak opr uygulamasını yüklersen oradan kolaylıkla yapabilirsin. İnternet sitelerinde de bilgilendirme var mesela tt için aşağıdaki gibi,

• Her Koşulda Çağrı Yönlendirme: **21*TELEFON NO# yazılıp arama tuşuna basılarak yönlendirme gerçekleştirilebilir. Örnek: **21*TELEFON NO#
  • Meşgul Olma Durumunda Çağrı Yönlendirme: **67*TELEFON NO# yazılıp arama tuşuna basılarak yönlendirme gerçekleştirilebilir. Örnek: **67*TELEFON NO#
  • Cevap Verilememesi Durumunda Çağrı Yönlendirme: **61*TELEFON NO# yazılıp arama tuşuna basılarak yönlendirme gerçekleştirilebilir. Örnek: **61*TELEFON NO#
Ayrıca, cevap vermeme süresi 5 – 30 sn. arasında ayarlanabilir ve belirlenen süre içinde cevap verilememesi durumunda yönlendirme yapılır. Bunun için **61*TELEFON NO**SÜRE (5 – 30 sn. arasında)# yazılıp arama tuşuna basılarak yönlendirme gerçekleştirilebilir. Örnek: **61*TELEFON NO**15#

• Ulaşılamama Durumunda Çağrı Yönlendirme: **62*TELEFON NO# yazılıp arama tuşuna basılarak yönlendirme gerçekleştirilebilir. Örnek: **62*TELEFON NO#

Son düzenleyen moderatör: