Çağatay Akman - Gece Gölgenin Rahatına Bak [Single]

Bu konuyu okuyanlar

klasikuzmani

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Şarkı gerçekten çok güzel olmuş. Çağatay Akman ilk video klibi olmasına rağmen sağlam iş çıkarmış. Zaten Gece Gölgenin Rahatına Bak şarkısı çıkalı az bir zaman olmasına rağmen güzel izlenme sayılarına ulaştı. Uzun vadede de en az 50 milyonu bulur gibi duruyor. En azından 1 kere dinleyip bir şans verebilirsiniz.

Video Link

Gece Gölgenin Rahatına Bak Sözler

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Bir kere dinledim ama şans vermedim. Çok yavan olmuş. Emek var eline sağlık beat güzel ancak tanınması gereken, dinlenmesi gereken onca kişi varken böyle basit bir yapımın parlaması destekleyebileceğim bişey değil.

klasikuzmani

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aslında haklısınız, beklentiniz yüksekse ve şarkıya rap müzik olarak bakıyorsanız beğenmeyebilirsiniz. Ben çok fazla beklentiye girmeden iyi vakit geçirmek için dinledim. Hoşuma gitti açıkçası. Ama daha iyileri var mıdır, tabii ki vardır.

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060

Şarkı gerçekten çok güzel olmuş. Çağatay Akman ilk video klibi olmasına rağmen sağlam iş çıkarmış. Zaten Gece Gölgenin Rahatına Bak şarkısı çıkalı az bir zaman olmasına rağmen güzel izlenme sayılarına ulaştı. Uzun vadede de en az 50 milyonu bulur gibi duruyor. En azından 1 kere dinleyip bir şans verebilirsiniz.

Video Link

Gece Gölgenin Rahatına Bak Sözler

Aslında haklısınız, beklentiniz yüksekse ve şarkıya rap müzik olarak bakıyorsanız beğenmeyebilirsiniz. Ben çok fazla beklentiye girmeden iyi vakit geçirmek için dinledim. Hoşuma gitti açıkçası. Ama daha iyileri var mıdır, tabii ki vardır.

AOG' taki şarkıları cover'layan çağatay'ın bu yönde reklama ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum.

unsur

Asistan
Reaksiyon puanı
106
kendine has bir yapısı var derken bir anda, bana Eypio'nun Günah Benim şarkısındaki tınıları hatırlattı. Rap mi değil mi karar veremedim. :) bu arkadaşıda şimdi duydum. Açıkcası Contra'nın Eminem çakması tarzı gibi, bu arkadaşta Eypio'nun Günah Benim'inin tınısyla bir işe kalkmış. Yapacaksanız bari özgün birşey yapın. Hangisi popülerse, hemen o tarz çıkarmış gibi. Tınıları falan hoş gelebilir ama ciddi anlamda rahatsız bir durum. Sagopa'da zamanında tarzını değiştirdi, üzerinden kaç yıl geçti her yeni şarkısında aynı stil. Yukarıda klibi yayınlanan arkadaşta bana göre arakçı, sorsan ilham aldım der. Yıllardır bir iki kişi dışında üretkenlik yok. Berbat bir hal aldı. Yeni gelenler eskilere saygı duymaz ama berbat işler çıkartıyorlar. Yazık Rap adına, ilk zamanlarda bu topluma kabul ettirilmeye çalışılan bu kültür için, emek verenlere saygısızlık bu yeni moda rapçiler. :mad:

Deffall

Doçent
Reaksiyon puanı
42
Bir aralar Dj Akman vardı. Bu çocuğun soyismini görünce acaba demedim değil :)

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Gece gölgenin rahatına bakamadı. Telif hakkı yüzünden kaldırılmış şarkı.

ANNA RF - Jump