Büyükçekmece'de dershane yerine matematikten özel ders fikri

Bu konuyu okuyanlar

farukbaskan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Burada ki yüksek dershane fiyatları yüzünden 7. sınıfa giden kuzenim, dershaneye gitmekten vazgeçti. Zaten matematik hariç bütün dersleri 90 ve üzeri. Bizce dershane yerine bir matematik özel ders hocası ile anlaşsak daha ucuza gelecek gibi. Sizce nasıl bir fikir? Bu arada kuzenim Büyükçekmece'de yaşıyor. Büyükçekmece'de fiyatı uygun ve alanında iyi bir matematik öğretmeni tanıdığınız varsa iletişim bilgilerini bana yollarsanız sevinirim. Güvenilir biri olması önemli yalnız birde bütçemizde kısıtlı. Her yorumunuz benim için önemli. Sizce ne yapmalı?? teşekkür ederim

ahmetselimbaskan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben dershaneler kapatıldığı zaman çocuğum için sadece eksik derslerden (matematik ve ingilizce) özel derse aldırdım ve çok memnun kaldım. tavsiye ederim güzel fikir yani özel ders olayı :) bizim öğretmenin ismi hikmet dokumacıydı. Bu kişi sadece büyükçekmece'de matematikten özel ders veriyor iş olarak ve gayette güzel yapıyor işini. biz çok memnun kaldık şahsen. internetten bulmuştum az önce yine baktımda hala ilanı var sahibinden.com'da:p bu arada sadece özel ders verdiği için fiyatı da diğer hocalar gibi absürt değil . ara bi bilgi al istersen, umarım istediğiniz gibi birini bulursunuz..