Buyrun fırından taze taze iPhone 11 ve 11 max/plus

Bu konuyu okuyanlar

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
iPhone 11 ve 11 max ya da plus olarak isimlendirilecek olan yeni modeller sızdırıldı. Sizce kamera tasarımı nasıl olmuş yorumlarınızi bekliyorum :)
IMG_20190602_163435.jpg

Kaynak : @BenGeskin (twitter)

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
Eğer bu şekilde olacaksa da o 3 kameranın yuvarlağı belli olmasın o kare mate 20 pro gibi bari full siyah olsun o ne öyle öğhh

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Paintten yapmışlar.
Çok sağlam bir kişi yalnız sızdırmalarda "iceuniverse" kadar iyi. Zamanında note 9'u da sızdırdı o yüzden eminim kendisinden :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Marjinal olacağım diye iyice saçmalamaya başladılar bana kalırsa çok kötü kamera tasarımı.
Katılıyorum hocam ama apple bu işte yeni bilir işini peşinden sürükler çektiği de akim haline çevirdi bunu da çevirir.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729
Bunlar dışarı sızmıyor, böyle piyasanın nabzını yokluyorlar.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Bari o kamera tasarımını ortalayıp kutsal elma sembolünüde alta veya üste alsalardı. :) Harbi çok çirkin koca apple tasarım özürlüsü bir firma olmuş başka bir şey değil motorola ile yarışırlar çirkin tasarım yarışında taklitçi denilen çinliler tasarımda fezaya yükseldi bunlar dip yapmış, bir şu tasarımın orjinali mate 20pro'ya bakın birde buna. Bu adamlar hakikaten çalışmıyor. Steve jobs gitti resmen saldılar kendilerini... Acaba ne zaman bitecek tim cook dönemi. :(

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Bari o kamera tasarımını ortalayıp kutsal elma sembolünüde alta veya üste alsalardı. :) Harbi çok çirkin koca apple tasarım özürlüsü bir firma olmuş başka bir şey değil motorola ile yarışırlar çirkin tasarım yarışında taklitçi denilen çinliler tasarımda fezaya yükseldi bunlar dip yapmış, bir şu tasarımın orjinali mate 20pro'ya bakın birde buna. Bu adamlar hakikaten çalışmıyor. Steve jobs gitti resmen saldılar kendilerini... Acaba ne zaman bitecek tim cook dönemi. :(
Tasarım kötü olabilir ve inovasyon adına bir şey kalmasa da tim cook'a laf etme adam en değerli şirket yapıp gerçekten şirketi farklı bir boyuta taşıdı. Steve jobs materialist biriydi ama tüm cook bunu değişirdi. O yüzden zaten iphone satışları ne kadar düşse de adamlar para kaybetmiyor. Dönem tasarım, inovasyon devri değil para devri, değer devri.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
iPhone 11 ve 11 max ya da plus olarak isimlendirilecek olan yeni modeller sızdırıldı. Sizce kamera tasarımı nasıl olmuş yorumlarınızi bekliyorum :)Ekli dosyayı görüntüle 72220
Kaynak : @BenGeskin (twitter)
Bu tasarımla çıkacaksa çok çirkin. Apple 2007-2012 ye kadar zamanının en güzel tasarımlı telefonlarını üretiyordu.

Reaksiyon puanı
5,172
Bu çoklu kamera işinide abartmıyorlarmı artık sizcede bir iki tamam üstü tamamen abartma
Artık bu keraların her biri farklı bir işlem için kullanılıyor. Eskisi gibi aynı görüntüyü bikaç kere işlemiyorlar(istisnalar var)Biri geniş açı diğeri zoom diğeri normal çekim vs...

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Artık bu keraların her biri farklı bir işlem için kullanılıyor. Eskisi gibi aynı görüntüyü bikaç kere işlemiyorlar(istisnalar var)Biri geniş açı diğeri zoom diğeri normal çekim vs...
Biliyoruma fakat yinede artık abartıldığını düşünüyorum altı üstü telefon bu gidişle telefonun arkası tamamen kamera dolacak

Reaksiyon puanı
5,172
Biliyoruma fakat yinede artık abartıldığını düşünüyorum altı üstü telefon bu gidişle telefonun arkası tamamen kamera dolacak
Evet tasarım açısından saçmalaştı ancak kâr bakımından bu gerekli. Daha önce blog yazdıysanız ve seo ile ilgilendiyseniz anahtar kelimesi araştırması yaparken arama hacmi yüksek olan zincirleme kelimelerin neler olduğunu muhtemelen biliyorsunuzdur. Hal böyle olunca insanlar araştırmadan uzak bir şekilde üç kameralı telefonları daha çok tercih ediyor.