Bütçe 2.000tl Ekim sonuna kdr çıkmış çıkabilecek telefonlar arasından tavsiyeleriniz

Bu konuyu okuyanlar

SnickersTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Başlıkta da belirttiğim gibi tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiki telefonu iphone4 iphone5'e geçecektim fakat beklentimden ziyade sorunları adından büyük gibi görünüyor o yüzden androide geçmeyi düşündüm aradığım özellikler güncelleme desteği uzun süre kesilmeyen(iphone 3gs gibi) kot pantolonumun cebime koyduğumda sıkışıp kırılmayacak şarjı oyun oynasam bile akşam eve kadar yetebilecek htc gibi kulaklık desteği iyi olan bir telefon istiyorum ha belki batarya değiştiririm bilmiyorum kapak açılabilir olsa iyi olabilir ama kesinlikle açılacak demiyorum

yigot

Asistan
Reaksiyon puanı
5
kasım cıvarın kadar bekleseydın Lg Optimus G Önerirdim gelmıs gecmıs en iyi andrid telefon olucak sarj konusunda lg muhendıslerı harıkalar yaratmıs vıdeo ızlerken gordum ayrı bı teknolojı yapmıslar Zaten lg nexus modelını cıkaracagı ıcın artık yazılım destegıde surecek ...
HTC One x+ var iyi telefondur oda bu ay veya kasım bası cıkar tahmınımce.
ıPhone 5 te sorun morun yok kucuk bı kamera problemı var oda herzaman olmuyor hatta %1 gıbı bı ıhtımal.

Ama bence sureyı uzat su 1 2 ayda yenı cooook telefon gelecek

HTC gıbı artık ıyı kulaklık veren yok zaten artık htc de vermıyor .

SnickersTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kasım cıvarın kadar bekleseydın Lg Optimus G Önerirdim gelmıs gecmıs en iyi andrid telefon olucak sarj konusunda lg muhendıslerı harıkalar yaratmıs vıdeo ızlerken gordum ayrı bı teknolojı yapmıslar Zaten lg nexus modelını cıkaracagı ıcın artık yazılım destegıde surecek ...
HTC One x+ var iyi telefondur oda bu ay veya kasım bası cıkar tahmınımce.
ıPhone 5 te sorun morun yok kucuk bı kamera problemı var oda herzaman olmuyor hatta %1 gıbı bı ıhtımal.

Ama bence sureyı uzat su 1 2 ayda yenı cooook telefon gelecek

HTC gıbı artık ıyı kulaklık veren yok zaten artık htc de vermıyor .
1-2 ay beklesem çıkabilecek modellerin bilgisi var mı ki?Sabırsızım da :)

yigot

Asistan
Reaksiyon puanı
5
1-2 ay beklesem çıkabilecek modellerin bilgisi var mı ki?Sabırsızım da :)

Var Arkadasım Hemde Modeller Cok Fena :D

Lg Optimus G 1280 X 768 True Hd Ips Ekran SnapDragon s4 Pro (4 Çekirdekli 1.5 Ghz Cortex a15 Mımarı Kırması Krait Kısaca Su ana kadar Olan En Hızlı İşlemci) 1.5 Ghz Adreno 320 Gpu Su Telefonlarda Kullanılan En iyi Gpu (ıPhone 5 in Gpu Su Belkı Yarısır Adreno 320 le) 4.7 İnch 13 Megapixel Kamera. 32 gb Depolama (Çok güzel Pil deneyımı Lg ozel yapmıs)

HTC ONE X+ 4.7 inc 1280x720 Tegra 3 İşlemci 1.7 Ghz (Cortex a9) %25 Hızlandırılmıs Geforce ULP Gpu 8 Megapıxel kamera 64 gb Depolama alanı (Pil durumu htc one x e gore ıyılestırılmıs 2000 Mili amper)

2 side dehset telefonlar ıPhone 5 te var bunlara ek olarak tabıki 1 2 ay sabır et en ıyısını al derım ben :)

SnickersTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Var Arkadasım Hemde Modeller Cok Fena :D

Lg Optimus G 1280 X 768 True Hd Ips Ekran SnapDragon s4 Pro (4 Çekirdekli 1.5 Ghz Cortex a15 Mımarı Kırması Krait Kısaca Su ana kadar Olan En Hızlı İşlemci) 1.5 Ghz Adreno 320 Gpu Su Telefonlarda Kullanılan En iyi Gpu (ıPhone 5 in Gpu Su Belkı Yarısır Adreno 320 le) 4.7 İnch 13 Megapixel Kamera. 32 gb Depolama (Çok güzel Pil deneyımı Lg ozel yapmıs)

HTC ONE X+ 4.7 inc 1280x720 Tegra 3 İşlemci 1.7 Ghz (Cortex a9) %25 Hızlandırılmıs Geforce ULP Gpu 8 Megapıxel kamera 64 gb Depolama alanı (Pil durumu htc one x e gore ıyılestırılmıs 2000 Mili amper)

2 side dehset telefonlar ıPhone 5 te var bunlara ek olarak tabıki 1 2 ay sabır et en ıyısını al derım ben :)
LG hoşuma gitti şu anda piyasada sanırım ama Türkiye de yok doğru mu?

byuCk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
HTC ONE X+ tabiki...

harkk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ıphone 5 al gitsin ya paranda varmıs zaten :)
ıphone unun sana verdiklerini başka hangi telefon verebilir .??

SnickersTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ıphone 5 al gitsin ya paranda varmıs zaten :)
ıphone unun sana verdiklerini başka hangi telefon verebilir .??
Kimbilir Türkiyeye ne zaman gelir bilgim yok o kadar beklemek istemiyorum açıkçası lg çok güçlü ama o kadar kastıracağımı düşünmüyorum iphoneda en sevdiğim özellik jb olması android hiç kullanmadım bence a'sını dahi bilmiyorum çok eleştiren var ama ön yargılı olmak da istemiyorum o yüzden kafam karışık

yigot

Asistan
Reaksiyon puanı
5
LG hoşuma gitti şu anda piyasada sanırım ama Türkiye de yok doğru mu?
kore de satısa sunuldu 1 2 ay ıcınde yurt dısına yollucaklar ıste dedıgım gıbı dunyanın en hızlı androıd telefonu aslında ıPhone 5 tende hızlı Gpu ları belkı esıttır

Kimbilir Türkiyeye ne zaman gelir bilgim yok o kadar beklemek istemiyorum açıkçası lg çok güçlü ama o kadar kastıracağımı düşünmüyorum iphoneda en sevdiğim özellik jb olması android hiç kullanmadım bence a'sını dahi bilmiyorum çok eleştiren var ama ön yargılı olmak da istemiyorum o yüzden kafam karışık

iOs bir sureden sonra sıkıcı gelıyor yalanmı :D sag sol sag sol androıd bıraz daha eglencelı kurcalanıcak cok yanı var flashplayer da var browser ında 2 sıde cok guzel yazılımlar ama Android de iOs da ama androıd cok azcık ram katılı 600 mb ram harcıyo ama 2 gb ram olunca 1.4 gb bos ram kalıyo :D

SnickersTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kore de satısa sunuldu 1 2 ay ıcınde yurt dısına yollucaklar ıste dedıgım gıbı dunyanın en hızlı androıd telefonu aslında ıPhone 5 tende hızlı Gpu ları belkı esıttır

iOs bir sureden sonra sıkıcı gelıyor yalanmı :D sag sol sag sol androıd bıraz daha eglencelı kurcalanıcak cok yanı var flashplayer da var browser ında 2 sıde cok guzel yazılımlar ama Android de iOs da ama androıd cok azcık ram katılı 600 mb ram harcıyo ama 2 gb ram olunca 1.4 gb bos ram kalıyo :D
Sıkıcılık konusunda haklısın tabi ama android hiç kullanmadım Ben iphone 4 aldığımda ekrana jelatin yapıştırdım arkadaşta s2 kullanıyordu o da yapıştırmış ama adamın telefondaki ekrana bayıldım benim yeni renklenmiş tüplü tv gibi duruyordu noktalı noktalı jelatindendi ama 100 tlyede aldım 20 tlyede fark etmedi arkadaşın biri samsung bi telefonda 720p film izlerken ben avplayerda kasıntı sorunu yaşadım şimdi durum ne bilmiyorum ama iphone ve samsung çok farklı gözümde her ikisinin yaşattığı heyecanda farklı

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
yeni çıkacak nexus'lara bak sanırım lg nexus çıkar ekim sonuna ama buraya ne zaman gelir bilemem.

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
DH da LG optimus 4x HD nin incelemesi mevcut. LG optimus G nin hiç bir yerde incelemesini görmedim.