Burun ameliyatı olacağım... Korkuyorum :(

Bu konuyu okuyanlar

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Tesekkür ederim.
Az alabiliyorum. Uyurken boğulacak gibi oluyorum bazen.

Mutlaka bir özel hastanede iyi bir doktara danışmalısınız yaşadığınız durum gerçekten çok vahim geçmiş olsun

Arcath

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Gribi atlatamıyorum
Zencefil çayı faydalı olabilir.
Hazır paketli değil, taze zencefil ile demlenmeli.
Edit: Nane+hatmi çiçeği+limon filan da katılıyor ancak tam detayını bilmediğim için ben kendime yalnızca zencefil çayı yapıyorum.
Grip ilaçlarından, antibiyotiklerden daha etkili olduğunu düşünüyorum.

Reaksiyon puanı
617
Arkadaşlar bu konudan sonra burun ameliyatı olan varmı. Ben geçen yıl gribi kış boyu atlatamadığım icin ameliyat olamadım yazın yapmıyolar zaten bu yıl olmak için gün aldım 31 ekim çarşambaya gün verdiler ve ben bugün grip oldum ameliyata kadar iyileşirmiyim acaba bu grip önceki kadar ağır değil

barann488

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Arkadaşlar bu konudan sonra burun ameliyatı olan varmı. Ben geçen yıl gribi kış boyu atlatamadığım icin ameliyat olamadım yazın yapmıyolar zaten bu yıl olmak için gün aldım 31 ekim çarşambaya gün verdiler ve ben bugün grip oldum ameliyata kadar iyileşirmiyim acaba bu grip önceki kadar ağır değil
Ameliyattan sonra burnunu iyi korumalısın mutlaka darbelerden. Diğer türlü zahmeti yok burun ameliyatinin. Bir de madem grip olmak tehlikeli aile hekimine ya da acile gidip durumu anlat ona göre ilaç verirler belki sana.

Reaksiyon puanı
617
Ameliyattan sonra burnunu iyi korumalısın mutlaka darbelerden. Diğer türlü zahmeti yok burun ameliyatinin. Bir de madem grip olmak tehlikeli aile hekimine ya da acile gidip durumu anlat ona göre ilaç verirler belki sana.
Öyle yapıcam bugün umarım ilaçlar işe yarar

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Burun ameliyatı olmadım bu konuda yardımcı olamıyorum ama geçmiş olsun diyelim şimdiden; (eğer olursa) burun ameliyatın inşallah başarılı geçer.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Geçmiş olsun.

Reaksiyon puanı
617
İnşallah tez zamanda sağlığınıza kavuşursunuz.
Sağolun

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu arada bugün ameliyatımın üzerinden altı gün geçti ve benim kanamam henüz bugün bitti normalde ikinci gün kesilmesi gerekiyormuş benim üçüncü güne kadar kesişmeyince doktoruma gittim ve burnuma 2. Bi tampon taktı bünyemle alakalıymış. Normalde de bi iğne batsa çok kan akar dedi doktor. 2. Tampon takıldığında çok canm yandı burnumu kocaman hissediyordum ama kanama kesilmedi azaldı sadece ve bugün tamamen kesildi. Şimdi daha iyiyim ve tamponları çıkarmama sadece 1 gün kaldı salı günü kurtuluyorum inşallah bundan sonra iyi nefes alabilirim

Son düzenleme:

torben

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
En çok korktuğum şeylerden birisi bende ameliyat olacaktım ama cesaret edemiyorum bir türlü