Burçlara inanıyor musunuz? Ben inanıyorum!

Bu konuyu okuyanlar

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Herkese selaaaam!

Burçlara inanıyor musunuz dostlar? Arkadaş seçerken burcunu dikkate alıp, onunla ilgili bir şeyler okuyor musunuz? Şahsen ben yapıyorum. Bu biraz da meraklı olmamdan kaynaklı gerçi ama neyse.

Bir de, burcunuz nedir? Benim İkizler.

Frosa

Profesör
Reaksiyon puanı
1,414
İnanasım gelmiyor, inanıyorum gibi... :D
Oğlak...

errno

Doçent
Reaksiyon puanı
567
Merhaba,

ben balıkım. Takip edildiğini düşünme konusu kesinlikle gerçek diyebilirim. Hatta bazen 20 km fark olsa bile yolumu bile değiştiriyorum. Detay konusu zaten bir dert. Asla detayları atlamam ve bunu bulunduğum yerde kolay kolay yapamazsınız. Ve seçtiğim konu üzerine dibini görmezsem asla peşini bırakmam.

Birde aşk dedikleri şey sanırım tam benim için. Sevmenin boyutu, sınırı yok. Her gün yeni bir başlangıç, sanki yeni tanışıyoruz.. Her günün anlamı farklı.

Sorarsanız inanmıyorum ama bunun üzerine bile kalınca bir kitap okumuştum. Sadece nedir bu burç işi diye merak etmiştim. :)

Saygılarımla

Reaksiyon puanı
16,118
yeni moderatörlere hayırlı olsun ...
kova burcuymuşum...
tipik kova erkeği olmamdan da gıcık kapıyorlar...
Cesaret ve rahatlıkları, bazen çizmeyi aşan sorunlara neden olur...

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Koç burcuyum ve baya inanıyorum abi, ne yazıyorsa çıkıyor :p Tüm özellikleri taşıyorum heheheh :D :D

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,370
Akrep, İnanıyorum ama çok değil

Süpürgesiz cadı

Profesör
Reaksiyon puanı
617
Koç burcuyum ve baya inanıyorum abi, ne yazıyorsa çıkıyor :p Tüm özellikleri taşıyorum heheheh :D :D
koç mu kaç kaç kaç:D
--- Gönderi Güncellendi ---
yeni moderatörlere hayırlı olsun ....
teşekkürler.:)
Koç burcu erkeği otoriteden hoşlanır ve her alanda otorite sahibi olmak ister. Bunu yapmaktan çok fazla keyif alırlar. Dik başlı olmalarından dolayı, onlara bir konuda ikna etmek ya da caydırmak oldukça zordur. Bir konuda hata yapsa da asla bunu kabul etmez ve söz edilmesinden hoşlanmaz. Dikkat çekecek derecede bencil davranışlar sergilerler
Bundan bizde bi tane var. :rolleyes::smile::D

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
koç mu kaç kaç kaç:D
teşekkürler.:)
Koç burcu erkeği otoriteden hoşlanır ve her alanda otorite sahibi olmak ister. Bunu yapmaktan çok fazla keyif alırlar. Dik başlı olmalarından dolayı, onlara bir konuda ikna etmek ya da caydırmak oldukça zordur. Bir konuda hata yapsa da asla bunu kabul etmez ve söz edilmesinden hoşlanmaz. Dikkat çekecek derecede bencil davranışlar sergilerler
Bundan bizde bi tane var. :rolleyes::smile::D

Ayırca çok inatçıdır/inatçıdırlar/inatçıyım :cool::cool::cool::D

call your mama

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
inanası gelmiyor insanın düşünsenize 30 milyon koç burcu erkeği var hepsi aynı olgularımı görecek gün içinde yada karekteristik özellikleri taşıyor saçma bence

him

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Astronomi ve Uzay Bilimleri öğrencisiyim. Birbiriyle hiçbir alakası olmayan, farklı uzaklık ve muhtemelen belki de yok olmuş olan yıldızların insan karakterini etkileyeceğini düşünmüyorum. İnsanları etkileyen, huylarını oluşturan şeyler gökyüzündeki değil yeryüzündeki sebeplerden kaynaklanıyor.

Ayrıca güneş 12 takım yıldızında değil, 13 takım yıldızında bulunur. Akrep burcunun 6 günü, yılan burcu yapar eğer o kadar inanacaksanız. :p Kandırılıyorsunuz :D

Düzenleme: Konuda burcunuz nedir diye sorulmuş, başak burcuyum.

Süpürgesiz cadı

Profesör
Reaksiyon puanı
617
Astronomi ve Uzay Bilimleri öğrencisiyim. Birbiriyle hiçbir alakası olmayan, farklı uzaklık ve muhtemelen belki de yok olmuş olan yıldızların insan karakterini etkileyeceğini düşünmüyorum. İnsanları etkileyen, huylarını oluşturan şeyler gökyüzündeki değil yeryüzündeki sebeplerden kaynaklanıyor.

Ayrıca güneş 12 takım yıldızında değil, 13 takım yıldızında bulunur. Akrep burcunun 6 günü, yılan burcu yapar eğer o kadar inanacaksanız. :p Kandırılıyorsunuz :D

Düzenleme: Konuda burcunuz nedir diye sorulmuş, başak burcuyum.
Günluk burc yorumları falan inanmıyorum tabi ama özelikkler tutuyo. Ne yapıyım . :)

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,370
Burçlara tamamen inanmak biraz saçmalık olur herkes aynı niteliklere aynı kişilik özelliklerine sahip değil onlar ise genelleme olarak yorum yapıyorlar

Oezld

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Kesinlikle. Nezaman baksam bir hafta içinde veya yaşamış oluyorum..

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Herkese selaaaam!

Burçlara inanıyor musunuz dostlar? Arkadaş seçerken burcunu dikkate alıp, onunla ilgili bir şeyler okuyor musunuz? Şahsen ben yapıyorum. Bu biraz da meraklı olmamdan kaynaklı gerçi ama neyse.

Bir de, burcunuz nedir? Benim İkizler.
Vaaaay bizim için eve sokulmaz deniyor ama bakalım sence

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Bana iyi şeyler yazıldığında inanıyorum. Kötü olduğunda inanmıyorum :D