bunlar hep amerikanın oyunu

Bu konuyu okuyanlar

forumcu bukalemun

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
tamam çok şey vahdetmiyorum ama bu forum sayfasında telif yemek istemiyorum bu yüzden görüntü kullanmıyacam her neyse peki nasıl anlatacam şimdi videonun ismini söylecem ve eleştirecem konuların dakika ve saniyesini yazacam siz gidip bakarak anlayabilirsiniz herneyse o zaman hadi dosumuzu alak halanı.gif bunlar hep amerikanın oyunu,donald trump turp çakmasıdır,poppy ıllüminatiye çalışıyor,sizle t#şak geçiyom,amerikalılar ateistlerdir,madımak olayı hiristayanlar tarafından kurgulanmış,ben sigma ve dünyadan saklanan sırlarını çözüyorum

1)SPACEX VE NASA KURGU MU? KANITLAR VE ŞOK GÖRÜNTÜLER - TÜRKÇE DUBLAJ BELGESEL

şimdi videonun başlığından ya bu adam gerzeğin teki yada bunu beğenen 25k çocuğun tam bir gerzek olduğunu anlarsınız şimdi 30-40 saniye arası barış özcan bunun kurgu olduğunun saçma olduğunu söylüyor ki haklı adam,sigmanın silinen nasa videosununda bunu reklam için yapıyorlar diyor fakat la gerizekalı ulan elan musk neden hiç harçayamadığı parasını birşeyler katsın ulan bunlar bilim insanı bilim la bilim insanı hayatını bilime adayan insanlara sen (siz studyoda takılıyorsunuz,dünya düz,yerçekimi yok,gök kubbe var ateistler)dersen o zaman işler değişir.ha bide 1.00-1.10 arası (BİDE VİDEOYU BEĞENMEYİ,KANALA ABONE OLMAYI VE BENİ BÜTÜN SOSYAL MEDYA HESAPLARIMDAN TAKİP ETMEZSENİZ GECE ŞEYTANIN KIZI POPPY SİZİ YİYECEK) demezseniz asla bir youtuber olamazsınız neyse. 1.15-1.25 arası (yok bilmem bir felaket olmuş da uzay çalışmalarının hepsi trump tarafından kurgulanmışta) falan filan la daha geçen sene space x oldu len YOK BUNLAR HEP AMERİKANIN OYUNU demeye devam et gerizekalı. yok bide 1.31 de (GÜNÜMÜZDE TESTLERİ BAŞLADI BELKİDE BİZE ÖYLE GÖSTERİYORLAR)demeye devam et.2.25-2.30 arası adamın ya sizle dalga geçtiğini ya da çok ciddi problemleri olduğunu anlarsınız la gerizekalı eğer o ipler olmazaydı şuan adamlar biryere çarpıp ölürlerdi gerizekalı.2.41-2.43 arası zaten sizle dalga geçtiğini anlarsınız.3.00-3.10 arası yine aynı gerzeklik izleyin anlarsınız bu adam herhalde hiç bilim kurgu filmi izlememiş.3.30-3.40 arasıda aynı gerzeklik sizle dalga geçiyor şu üstediki SİGMA GİZLİ GERÇEKLER yasızıyla ha bide kanalın ismi sigma değil telif yememek için söylemiyorum ny başlıyor gma'la bitiyor video ismini yazın anlarsınız.3.50-4.00 arası adam sizi aptal yerine koyuyor YOK KABLO KAYBOLMUŞTA SİLİYORLA KABLOYU la gerizekalı buna piksel kayması denir 144p video izlersen o minnacık kabloyu göremezsin mal izleyin anlarsnız.ulan kanıt olarak 4.30-4.45 arası bize 1080p video gösteriyor ya hıfffffffffffffff.4.42-4.46 (KOSKACA UZAY BİLMEM NESİ NEDEN BUNU YAPMA GEREĞİ DUYSUN)sence niye duysun ihtiyaçı yok len tabii.5.10 space x heavy teorisi konuşaçaz bence sen oraya komplo teorisi yaz daha mantıklı olur.6.45-6.56 arası (BALUNCUKLAR VAR BAKSANA) şimdi iki ihtimali var bir bu görüntü temsili bir görüntüdür 2 ulan uzay çöpü veya meteor olmasın ne bekliyorsun uzayın bomboş olmasınımı bide ulan uzay kapkaranlık sen tabi bazı şeyleri göremezsin algılayamazsın gersek beyinli.aaaaaaaaa canım sıkıldı bu yüzden 2. videoyuya geçelim

2)mola veriyorum 1 saat sora devamı gelecek

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
En çok sinirlendiğim şey bu ülkede o videoyu beğenen çok cahil insan olması.