Bu konuyu okuyanlar

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Bulut Sedat Alpman, 1990 yılında İstanbul’da doğdu.

Müzisyen, profesyonel sporcu, profesyonel sporcu koçu, Makro Marka ve Rota Management şirketler grubu kurucusu, kalite ve risk yönetimi uzmanı,

stratejik yönetim uzmanı, kurumsal strateji danışmanı,

Cafe FLU ve Rotaile Yapım Şirketi kurucusu.

Aslen Kafkas kökenli olan BSA beş kişilik bir ailenin en küçük çocuğu olarak İstanbul’da dünyaya geldi.

İlkokul ve ortaokul yıllarında çevresel faktörler, yetiştiriliş tarzı, ve ailevi nedenlerinden ötürü aykırı karakteri onun beş ayrı okulda okumasına neden oldu.

Aynı sebepler sonucunda lise ikinci sınıftayken okulu bıraktı.

12 yaşında bir tekerlek tamircisinde iş hayatına başlayan BSA, 15 yaşına geldiğinde kendi kurduğu bir iş operasyonundan ticari gelirini elde etmeye başladı.

16 yaşına geldiğinde kendi evinde tek başına yaşamaya başlayan BSA,

Rota Management Gruplar Şirketini kurmak için ilk adımları attı.

Eş zamanlı olarak eğitim hayatına devam eden BSA,

SAE'de ses mühendisliği eğitimi aldı.

Esnaf bir ailenin çocuğu olan BSA'nın henüz küçük bir çocukken organizasyon ve yönetim becerisi ailesi tarafından fark edildi ve kendini bu konuda yetiştirmesi için çeşitli eğitimler alması sağlandı.

Yetiştirdiği şirket arkadaşlarıyla beraber, şirket olarak insan yetiştirmeyi ilke edindi.

Yetiştirdiği ekibiyle Aile Şirketi’ni kurmuş olmayı yaşantısında ki en büyük başarı olarak nitelendiren BSA’ın kurduğu şirketler Türkiye ve Yurt dışında halen faaliyet göstermektedir.

Kaynak
Bulut Sedat Alpman on about.me

Son düzenleme: