Bulundugum bolgede altyapi yok

Bu konuyu okuyanlar

Kadir09

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Arkadaslar bugun internet almaya gittik dedilerki bilundugunuz bolgede altyapi yok dediler yani port yok tum portlar dolu fln dedi umraniye turk telekom mudurlugune gidin dedi bizde gittik port basvurusu yaptik ortalama 3 ile 6 ay arssi gelir dediler arkadaslar nedir bu port acma olayi ve bahsettigim sey fiber icin fln degil ha normal adsl internet yani resmen internet alamiyorum duz bile arkadaslar simdi ben duz bir internet icin 6 ay mi bekliyecegim neden bu kadar uzun suruyor baska yolu yokmuya ? 6 ay nedir gozunuzu seviyim

stormstorm

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Merhaba, Türk Telekom'un gelip bölgenizdeki santrale port eklemesi gerekiyor.

xemreg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Selamlar,

Türktelekom port yoksa diğer turktelekom bayilerinden de alamıyorsunuz. Yani buna adsl konusunda bütün bildiğiniz bayiler dahil. Bu nedenle alt yapı muhtemelen fiber gitmediği içindir. Diğer çözümlere bakabilirsiniz. Bunlardan biri eğer oyun oynamıyorsanız uydudan internet. Aşağıda linki paylaşıyorum bir kaç firma var karşılaştırmakta yarar var düşünülürse. Diğeri ise alt yapı olarak pop bağlantısı gerektiğinden bölgenize bi pop koymaları gerekli fakat konuşmak gerek koyma ihtimalleride var.

Türkiyenin Limitsiz Uydu interneti

MetroNET - Yeni Nesil İnternet - Zile Metronet - İletişim

Kolay Gelsin..

stormstorm

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Selamlar,

Türktelekom port yoksa diğer turktelekom bayilerinden de alamıyorsunuz. Yani buna adsl konusunda bütün bildiğiniz bayiler dahil. Bu nedenle alt yapı muhtemelen fiber gitmediği içindir. Diğer çözümlere bakabilirsiniz. Bunlardan biri eğer oyun oynamıyorsanız uydudan internet. Aşağıda linki paylaşıyorum bir kaç firma var karşılaştırmakta yarar var düşünülürse. Diğeri ise alt yapı olarak pop bağlantısı gerektiğinden bölgenize bi pop koymaları gerekli fakat konuşmak gerek koyma ihtimalleride var.

Türkiyenin Limitsiz Uydu interneti

MetroNET - Yeni Nesil İnternet - Zile Metronet - İletişim

Kolay Gelsin..
Açıklayıcı bir yazı olmuş. bu uydu internet tarifelerini bilmiyordum sayenizde öğrenmiş oldum. Teşekkürler :)