Bu Zamanın Fiyatıyla Samsung Note FE

Bu konuyu okuyanlar

CaseyMona

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sizce 2500 TL ye değer mi alınır mı? Kamera yeteneği ve boyutuna önem veririm telefon alırken. Suya dayanıklı olmayan telefon kullanmıyorum sony den alışkanlık oldu.
@Hakkı Alkan abimiz kutu açılışı yapmıştı Note FE nin , gözüme güzel gözüktü.Hakkı abinin aldığı fiyat 2150 TL gibi bir fiyatı vardı yanlış hatırlamıyorsam.Bu zamanın fiyatıyla alınır mı samsung note fe.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Note serisi kullanmak istiyosan ve donanım senin için en önemli şey değilse alınır. donanım olarak daha üstünlwri var ama bence yine de alınır.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,340
Sizce 2500 TL ye değer mi alınır mı? Kamera yeteneği ve boyutuna önem veririm telefon alırken. Suya dayanıklı olmayan telefon kullanmıyorum sony den alışkanlık oldu.
@Hakkı Alkan abimiz kutu açılışı yapmıştı Note FE nin , gözüme güzel gözüktü.Hakkı abinin aldığı fiyat 2150 TL gibi bir fiyatı vardı yanlış hatırlamıyorsam.Bu zamanın fiyatıyla alınır mı samsung note fe.
Evet alınabilir.

CaseyMona

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Note serisi kullanmak istiyosan ve donanım senin için en önemli şey değilse alınır. donanım olarak daha üstünlwri var ama bence yine de alınır.
benim için işlevsellik önemli ve kamera yeteneği önemli. Çok fazla oyun oynamıyorum sosyal medyada takılıyorum,haber siteleri,teknolojik gelişmelere felan bakıyorum.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Alınabilir ama o fiyatta daha güçlü donanımda htc u11 var

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
benim için işlevsellik önemli ve kamera yeteneği önemli. Çok fazla oyun oynamıyorum sosyal medyada takılıyorum,haber siteleri,teknolojik gelişmelere felan bakıyorum.
Bence işinizi görecektir. Öneririm.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Bütçeni zorlamayacak olan Nokia 8'e bakabilirsin. :)

Mahmutpaşa

Asistan
Reaksiyon puanı
101
HTC mobilde çakılıyor ben riske girip alma derim HTC
Zenfone 5 falan da bakabilirsin güzel telefon

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
HTC mobilde çakılıyor ben riske girip alma derim HTC
Zenfone 5 falan da bakabilirsin güzel telefon
Acaba hiç u11 i denediniz mi?
Bilip bilmeden konuşmayın bence. Zenfone 5 u11 in yanında çok alt seviyede, sadece çentikli ekran için alan alır. Htc bir çoğu markadan güzel telefon yapıyo.

Reaksiyon puanı
892
Sony xz1 ya da xz premium alın harikalar bence hızı ve kamerası muazzam. Note fe alınmaz artık.

CaseyMona

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sony xz1 ya da xz premium alın harikalar bence hızı ve kamerası muazzam. Note fe alınmaz artık.
Sony Türkiye den çekilecek diyorlar o yüzden sony de kararsız kaldım.Ben sony xperia z3 compact kullandım 3.yılına yaklaştı kasmaya basladı,ekranı felan acıldı yandan,pili cok hızlı bitiyor günden 2-3 buluyor sarja takmam.Yeni telefon bakıyorum almak için de çok pahalılar.P20 Lite alıyordum sonra biraz arastırayım dedim işin içinden çıkamadım.Sony XZ1 güzel fakat Türkiye den çekilme işi beni korkutuyor.

DarkMatter

Doçent
Reaksiyon puanı
241
Sony Muhtemelen Türkiyeden çekilmiyecek. Sony eurasia ile birleşecek gibi haberler vardi. Siz telefonunuzu alsaniz bile cekildikleri zaman garantiniz bozulmayacak. Bu arada xz premium kullaniyorum sorulariniz varsa cevapliyabilirim.

Reaksiyon puanı
892
Sony Türkiye den çekilecek diyorlar o yüzden sony de kararsız kaldım.Ben sony xperia z3 compact kullandım 3.yılına yaklaştı kasmaya basladı,ekranı felan acıldı yandan,pili cok hızlı bitiyor günden 2-3 buluyor sarja takmam.Yeni telefon bakıyorum almak için de çok pahalılar.P20 Lite alıyordum sonra biraz arastırayım dedim işin içinden çıkamadım.Sony XZ1 güzel fakat Türkiye den çekilme işi beni korkutuyor.
Garantiniz bozulmaz aynen artı güncellemeler de gelir,sony alabilirsiniz rahatlıkla,halam xz premium aldı her şeyi mükemmel kamerası olsun hızı olsun tek sorun tasarım ama her güzelin bi kusuru vardır yani

---- Mesajlar birleştirildi ----

İyi ki p20 lite almadınız halam az daha alacaktı onu adam xz premium alın demiş iyi ki de demiş yani ,p20 lite kadar çöp bir telefon görmedim 2599₺yi yakarım yine de ona vermem

Son düzenleme:

CaseyMona

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Garantiniz bozulmaz aynen artı güncellemeler de gelir,sony alabilirsiniz rahatlıkla,halam xz premium aldı her şeyi mükemmel kamerası olsun hızı olsun tek sorun tasarım ama her güzelin bi kusuru vardır yani

---- Mesajlar birleştirildi ----

İyi ki p20 lite almadınız halam az daha alacaktı onu adam xz premium alın demiş iyi ki de demiş yani ,p20 lite kadar çöp bir telefon görmedim 2599₺yi yakarım yine de ona vermem
xz premium büyük telefon ben daha çok compact telefonları sevdigim için xz1 alabilirim

Reaksiyon puanı
892
İyi ki p20 lite almadınız halam az daha alacaktı onu adam xz premium alın demiş iyi ki de demiş yani ,p20 lite kadar çöp bir telefon görmedim 25
xz premium büyük telefon ben daha çok compact telefonları sevdigim için xz1 alabilirim
Aynılar zaten sorun yok:D

-Emirhan Türk-

Müdavim
Reaksiyon puanı
376
Tabiki alınır.Kameraya önem veriyormuşsun.Kamerası gayet kaliteli.

Mahmutpaşa

Asistan
Reaksiyon puanı
101
Acaba hiç u11 i denediniz mi?
Bilip bilmeden konuşmayın bence. Zenfone 5 u11 in yanında çok alt seviyede, sadece çentikli ekran için alan alır. Htc bir çoğu markadan güzel telefon yapıyo.
HTC'nin telefonlarının iyi olduğunu biliyorum daha önce HTC de kullandım acaba sen kullandın mı ? Telefonu sadece fiziksel zanneden küçük çaplı arkadaşım bunun yazılım desteği var , servis kalitesi var vs.. İthalatçı olmayanı da 3000 TL. Aklına şaşarım 3000 TL şu zamanda htcye verenin.

DarkMatter

Doçent
Reaksiyon puanı
241
Eski telefonum htc idi ve bu konuda size hak verebilirim. Her yönüyle guzel cihazdi ama yazılım desteği yok gibi bir şeydi. Çok nadir geliyordu güvenlik guncellemesi şuan öyle mi bilmiyorum ama.