Bu telefonlar arasından hangisini önerirsiniz?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 3, Ziyaretçi & Botlar: 4)

Iphone 7 Plus - Tasarımı ve kalitesi hoşuma gidiyor

LG G7 - Her ne kadar ghost screen den korkasam da yenı modeller de yok deniniyo kamerası mukemmel diyolar

Mi 8 - En cok 7 plus ile bunun arasında kaldım kamerası için önyargılıyım

Mate 10 pro - İşlemcisi korkutuyo

Note 8 - Kamerası hakkın da pek fikrim yok önerir misiniz?

Benim için 1.kriter kamera 2.kriter şarjın günü cıkartması. Meiuzu 16 önermeyin lütfen meiuzu düşünmüyorum.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Pixel 2 XL veya düz 2 de olabilir 2.el temiz var tanıdıgım bi arkadaşım da

Son düzenleme:
Şuan kullandıgım telefon s7 acıkcası S serisi düşünmüyorum artık sıkıldım denebilir bi de bi ekrana 1000tl vermeyi göze alamam diğerlerinin fiyatlarını blmiyorm ancak ne olursa olsun s serisi düşünmüyorum

Kafanız baya karışmış;

bende size bunlardan kurtulun biraz bütçe arttırıp Samsung S9+ alın derim.
Tam sizin kriterlerinize uygun model, sizi üzmeyecektir.
Alana kadar eleyip bana en uygununu secmeye çalışıyorum 3-5 ay vaktim var daha

Son düzenleme:
Kameraya önem veriyorsan ve dediklerin arasından olası mecbursa düşünmeden pixel 2’yi al. XL olmasını öneririm çünkü daha büyük daha iyi ;)

Ama benim asıl önerim s9+. Kamerası 😗👌 başka sözüm yok. Pixel 2’den biraz daha iyi

Eğer yurtdışından getirme olanağın varsa iphone xs max veya pixel 3 XL öneririm.

Dediklerimin arasında en iyi kameraya sahip telefon pixel 3 XL,ikinci en iyisi ise xs max.

Son düzenleme:
Teşekkürler ikisinin karşılaştırma videolarını inceleyip bi karara varıcam ama s serisine bi kinim var -_-
Pixel 2 de sizi üzmez. 2017’nin en iyi kamerasına sahip telefonu....

Bu arada bu karşılaştırma bildiğim kadar modifiyesiz. Yani googleun iyileştirmeleri burada yer almayabilir.

Son düzenleme:

LG G7 - Her ne kadar ghost screen den korkasam da yenı modeller de yok deniniyo kamerası mukemmel diyolar

Benim için 1.kriter kamera 2.kriter şarjın günü cıkartması. Meiuzu 16 önermeyin lütfen meiuzu düşünmüyorum.

Meizu 16=G7>Mi8>Note 8=Mate 10 Pro>>>iPhone 7 Plus
Bu sıralama genel cihaz sıralaması
S9 Plusa bütçen yetiyorsa S9 Plus en iyi seçenek tabi ki
pixeli boşver.

Hocam s9+ zaten super amoled olduğu için pahallı ve sizin yazdıklarınızda çoğu süper amoled yani pahallı ekran :D
Ayrıca dediniz ekran pahallı ama pixel2 eski nesil bir cihaz ve s9plus daha yeni olduğundan pek çok şeyi daha iyi ve ayrıca pixel2 alırsan kırıldı bozuldu yaptırması uğraşması zor olur türkiye cihazı değil adeta çinden bilinmeyen marka getirmişsin gibi ;)

Hocam s9+ zaten super amoled olduğu için pahallı ve sizin yazdıklarınızda çoğu süper amoled yani pahallı ekran :D
Ayrıca dediniz ekran pahallı ama pixel2 eski nesil bir cihaz ve s9plus daha yeni olduğundan pek çok şeyi daha iyi ve ayrıca pixel2 alırsan kırıldı bozuldu yaptırması uğraşması zor olur türkiye cihazı değil adeta çinden bilinmeyen marka getirmişsin gibi ;)
ya şeytan diyor 7 plus al geç bişey oldu mu verirsin garantiye kafa ağrımaz ama kamerası üzer mi beni o konuda kaygılıyım

Meizu 16=G7>Mi8>Note 8=Mate 10 Pro>>>iPhone 7 Plus
Bu sıralama genel cihaz sıralaması
S9 Plusa bütçen yetiyorsa S9 Plus en iyi seçenek tabi ki
pixeli boşver.
G7 de ghost screen belası gelmesın yıne başımıza

Son düzenleme:
ya şeytan diyor 7 plus al geç bişey oldu mu verirsin garantiye kafa ağrımaz ama kamerası üzer mi beni o konuda kaygılıyım

G7 de ghost screen belası gelmesın yıne başımıza
G7 ghostscreen:p:D fena güldüm. O cihazı önermem iphone7 plus fena çekmiyor ama beklentiye göre değişir herhangi bir tel bayisinde al bak kurcala ama s9plus varken bence garanti 2.plana atılır o kadar fark var al sağlam bir koruyucu kılıf ve ekran koruma yaptır tamamdır.

G7 ghostscreen:p:D fena güldüm. O cihazı önermem iphone7 plus fena çekmiyor ama beklentiye göre değişir herhangi bir tel bayisinde al bak kurcala ama s9plus varken bence garanti 2.plana atılır o kadar fark var al sağlam bir koruyucu kılıf ve ekran koruma yaptır tamamdır.
Ekran yanma olaylarından falan da korkuyorum hocam bıde şarjı cok kötüymüş bi kaç videoya baktım şimdi

Hocam nasıl şarjı kötü ya kocaman bataryalı sd 845 işlemcili ve super amoled ekranlı çözünürlüğü düşürebildiğin bir cihaz nasıl sence şarjı gitmez ha bunu derler anlarım samsung biraz boşta şarj fazla yer eyvallah ama bu cihaz şarjı kötü değil fabrikasyon sorunlardır büyük ihtimal tek tük olur cihaz başarılı bir cihaz ayrıca one ux denen yeni bir arayüze geçicek samsung o zamanda sağlam bir toparlama ve gelişme olur samsunga güven iyidir. Tek tük sıkıntı çıkan cihaz onlar.

Ekran yanmasıda uzun süre en yüksek parlaklıkta kullanınca ve sabit bir yere bakınca tüm amoled ekranlarda oluyor zaten en yüksek parlaklıkta kullanma o olay sadece güneş altında iş görmek için sadece son parlaklık kullanırsan ne ekran ne batarya dayanır o biraz elektronik ürünü kullanma tüketici bilinci ile alakalı mesele ;)

Ha bu cihaza güvenmezsen oneplus 6/6t filan alınabilir onlarda iyi garanti ithalatçı ama çok iyi cihazlar performans olarak

Son düzenleme:
7+ kötü değil kamerada,cidden. Ama artık daha iyi alternatifler var. Kameraya aşıro bir şekilde önemsiyorsan 7+’ı es geç.

En iyi kamera+işlemci karışımı için mi 8 yada s9. Kamerada s9 daha iyi,işlemcide mi8...İkisinin de bataryası çok iyi.

Note 8’de gayet başarılı. Ama kamera kalitesi ve batarya kısmında üsttekiler göre geride. Birde nedense soluk çekiyor. Ama OİS kalitesi 👌
Hepsi arasında en iyi OIS’e sahip. Deprem olsa titremez.

Pixel 2 ise önceden dediğim gibi 2017’nin en iyi kamerası. Attığım videoya baktım mı bilmiyorum ama 2018 s9+ ile rahat kapışacak güçte. Güler ye iyi OIS’e sahip ama note 8 seviyesinde değil. Bataryası ve işlemcisi 2018 telefonlara göre mükemmel değil ama yeterliler. Kamerası bu telefonun asıl özelliği.

Samsung Galaxy S9+ alıp keyfinize bakmanızı tavsiye ederim :)

Samsungdan uzak dur derim. Mi8 zaten mate 10'dan daha üstün. Lg g7'ye gelirsekte kamera ram batarya bakımından oda mi8 den geride kalıyor. Yani tavsiyem Xiaomi mi8 dir.

iPhone 7 Plus al ne kadar s9+ güzel olsada servis sorunlarını okudukça insan telefondan soğuyor