Bu site gibi nasıl kurarım

Bu konuyu okuyanlar

Corch

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle bu işe girmen için biraz bilgi sahibi olman lazım güzel kardeşim :) Biraz araştır, öğren, bilgilerini depola sonra başla bu işe. İşin çok ama çook zor.

Bir Hakkı Alkan ve ShiftDelete o kadar kolay yetişmiyor. Yılların tecrübesi. :wink: :biggrin: + Bu işleri bilmeden benim sitem çok iyi olacak diyorsun. Sonuç olarak: Hayırlısı.

fraud3

Doçent
Reaksiyon puanı
3
araştırdım ve bi kaç bişey öğrendim (neredeyse herşeyi) domain hazırlıyorum hosta karar verdim normalde ücretli olan ftp yi firefox eklentisine bedava kurdum bitek v bülettin scripti ni biliyorum ama tam anlayamadım bide tek soru bunları yaptıktan sonra sitenin yöneticiliğini indirdiğin programdan mı yoksa siteden mi yapıyosun (reklam alanı felan ayarlama yani)
)

bana kalırsa sıfırdan bir site kurmaya çalışmak yerine ücretsiz hazır forum veya portal kurabileceğin sitelerde biraz vakit geçir.olayı kavramana yardımcı olur.sonra yine ücretsiz hostingler var onlar üzerine forum vs. kurabilirsin.biraz tecrübe kazandıktan sonrada bir hosting ve domain alır fikirlerini uygulamaya başlarsın.

Felix Dzerjinski

Profesör
Reaksiyon puanı
5
[MENTION=2]Troy[/MENTION] 'un konuya ilişkin yorumu : "100 TL peşin 100 TL iş bitince " :D