Bu saatten sonra 7 alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
İos kullananmaktan memnun iseniz 7 parasını hak etmeyecek bir telefon ancak alınmayacak bir teledon değil. Ben sizin yerinizde olsam bir şekilde 8 alırdım.
Ben aslinda 8 almak istiyordum ama sırf arkası cam diye ustune eklemek sizce mantikli
Son zamanki telefon zamlarindan sonra o kadar parayı iphone7`ye vermek bence gereksiz. O fiyata daha iyi telefon bulabilirsin. İos`dan vazgeçemem diyorsan tercih senin veya daha üst iphone modellerine bakabilirsin. 2.el iphone alacaksan batarya ömrünü kontrol ederek al.
ben baslarda 8 istiyordum ama arkasi cam diye o kadar para vermek de bana anlamsiz geliyor plus deseniz bana ekrani gereksiz buyuk geliyor x deseniz çentiğine ayar oluyorum parasini haketmiyor xs xs max kesinlikle alinmaz ios cephesinde baska secdn
İnternette o paraya plus satılıyo yani 8plus :)
IMG_3901.PNG
IMG_3902.PNG

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171
Ben aslinda 8 almak istiyordum ama sırf arkası cam diye ustune eklemek sizce mantikli

ben baslarda 8 istiyordum ama arkasi cam diye o kadar para vermek de bana anlamsiz geliyor plus deseniz bana ekrani gereksiz buyuk geliyor x deseniz çentiğine ayar oluyorum parasini haketmiyor xs xs max kesinlikle alinmaz ios cephesinde baska secdn

Ekli dosyayı görüntüle 57189Ekli dosyayı görüntüle 57190

İphone alıyorsanız zaten teknik özelliğin pekte bir önemi yoktur. Eğer 8 alırsanız cihazınız 7 ye göre bir yıl daha uzun ömürlü olur.

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
İphone alıyorsanız zaten teknik özelliğin pekte bir önemi yoktur. Eğer 8 alırsanız cihazınız 7 ye göre bir yıl daha uzun ömürlü olur.
Niye ki teknik özellikleri iyi değil mi iphonun bilmediğim için soruyorum birde birde bu iphone ramlariı niye düşük note 9 6 gm ram var

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
İphone 7 ios 15'i almaz ama 8 alir biliyorum 4 sene guncelleme destegi veriyor apple cihazlarina ama 7 4100 tl 8 ise 4450 tl 350 tl daha koymaya değer mi ?
Bir de ikinci el mi almaliyim sıfır mı cok kararsiz kaldim

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Tabi amazon turkiye kendisi satıyor jet black yok olsa keşke

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Amazon'dan alinir mi eski kafali imaji cizmek istemem gozunuzde ama hayatimda internetten hic alisveris yapmadim
Tabi amazon turkiye kendisi satıyor jet black yok olsa keşke
ben silver 128 gb istiyorum

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Amazon'dan alinir mi eski kafali imaji cizmek istemem gozunuzde ama hayatimda internetten hic alisveris yapmadim

ben silver 128 gb istiyorum
Valla abi ben de internet alinir mi doğru soru ama şimdi diğerleri çok pahalı amazon turkiye amazon un türkiye açılanı birde amazon kendişi satıyor apple garantisi forumdakiler bende daha iyi bilir tabi gidip elden almak daha iyidir herkes göre değişir ama ozmn da biraz daha pahali oluyor

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171
Valla abi ben de internet alinir mi doğru soru ama şimdi diğerleri çok pahalı amazon turkiye amazon un türkiye açılanı birde amazon kendişi satıyor apple garantisi forumdakiler bende daha iyi bilir tabi gidip elden almak daha iyidir herkes göre değişir ama ozmn da biraz daha pahali oluyor
Biraz mı...

---- Mesajlar birleştirildi ----

İphone 7 değil de 7 plus farkeder mi
Bu tercih meselesi...

Son düzenleme:

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Son düzenleme:

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
3500 TL civarlarına göre iPhone 7'den daha iyi telefonlar var evet ama illa iPhone olacaksa alınabilir. Şahsen ben aldım ve gayette memnunum. Tüm işimi görüyor. Büyük telefon sevmiyorsan alabilirsin.
Buyuk telefon cok sevmiyorum yani 5.5 inc ya da 6 inc ve uzeri kullanaiyorum bana cok buyuk geliyor tabi ekran givde orani davar ornegin galaxy s9 5.8 inc ekrana sahip ama elime tam oturuyor umarim kendimi ifade edebilmisimdir.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bir yıllık fark var arada... Iphone alınırken teknik özelliğe değilde güncelliğe bakmak daha mantıklı...
İlla 8 al diyorsun yani hocam ama şuanda alinmaz ki fiyatlar cok yuksek peki seneye yazin alinir mi 4 binden aşağı düşerse 3700 bandinda olursa yani ?

Son düzenleme:

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Ya ben bir baktım da simsiyah telefon da çok çiziliyormus şeffaf kilif aldık diyelim ozmn da cizilır mi ya

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Bir yıllık fark var arada... Iphone alınırken teknik özelliğe değilde güncelliğe bakmak daha mantıklı...
İlla 8 al diyorsun yani hocam ama şuanda alinmaz ki fiyatlar cok yuksek peki seneye yazin alinir mi 4 binden aşağı düs
Ya ben bir baktım da simsiyah telefon da çok çiziliyormus şeffaf kilif aldık diyelim ozmn da cizilır mi ya
spigen rugged armor öneririm youtube'da inceleme videosu var

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Bir şey sorucam iphone 7 plus aldığımda işletim sistemi ios 12 olarak mı gelicek yoksa ios 10 mu olarak mı gelicek güncellemek istemiyorum da yavaslattigini söylüyorlar birde ben demiştim ya 12 ay taksitlendirme diye o sadece 1 aylıkmis 1 ocağa kadar ve sadece operatorlere yönelik mis internetten bakın

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Bir şey sorucam iphone 7 plus aldığımda işletim sistemi ios 12 olarak mı gelicek yoksa ios 10 mu olarak mı gelicek güncellemek istemiyorum da yavaslattigini söylüyorlar birde ben demiştim ya 12 ay taksitlendirme diye o sadece 1 aylıkmis 1 ocağa kadar ve sadece operatorlere yönelik mis internetten bakın
Malesef ios 12 olarak geliyor

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Ya abiler ya şimdi bakıyorum da iphone 7 ile 7 plus fark yok gibi ya yada ben anliyamadım ikisinde kameralar aynı plus çift kamera var ben anliyamadim birde jet black almayip hangisi daha düşükse onu alıp jet black kilif alicam :)

çıkabilirsen 7plus batarya avantajı var düz 7 batarya 1 senede biter.

caglarcb

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Hemen gidip İphone 7 Jet Black alıyorsun güzel kardeşim, arkasına da orjinalinden deri klasik kahve veya siyahından kılıf. Önüne de 3D cam koruyucu. Sen sağ, biz selamet.