Bu programı kaçırmayın resimler üzerindeki yazı ve logoları kaldırmada çok başarılı

Bu konuyu okuyanlar

volkanos

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
http://www.giveawayoftheday.com/inpaint-2-0/

denedim kullanıyorum programı çok başarılı kesinlikle kullanmanızı öneriyorum
ücretsiz süresi bitmeden indirin indirdiğinizde beni oku dosyasında key de çıkıyor.

video hazırladım arkadaşlar izleyin 2 dakika sonra upload biter.

arkadaşlar videoyu izleyebilirsiniz.
http://www.screentoaster.com/watch/stVEhTREVLQF5dRlhVXlJf/remove_logo_picture

Inpaint ile fotoğraf karelerinden istenmeyen objeleri çıkartarak fotoğraflarınızı istediğiniz hale getirebilirsiniz. Inpaint fotoğrafın seçilen kısmını seçilen kısmın sınırlarından yeniden oluşturur. Fotoğraflarınızı bozan elektrik hatlarını, manzara resmindeki bir insanı ve yazıları silebilirsiniz. Yazılım seçtiğiniz alanı otomatik temizler. Inpaint sayesinde fotoğraflarınızdan çıkartmak istediğiniz objeleri sadece seçerek temizleyebilir, clone aracıyla uğraşmak zorunda kalmazsınız. İnce ince uğraşmanız gereken ve vaktinizi harcayan bu iş, Inpaint ile çok kolay ve hızlıdır.

Yükleme için kalan süre: 14 saat 38 dakika.

Cloakengaged

Müdavim
Reaksiyon puanı
145
Teşekkürler resimli örneklerde kalitesi anlaşılıyor.. Güzele benziyor deneyelim...

googlog

Müdavim
Reaksiyon puanı
46
Dediğin gibi bir program ise çok güzel indiriyorum.Bakalım :)

volkanos

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
evet ben denedim tvden çektiğim resimlerde logo yazı gayet başarılı şekilde kalkıyor

rica ederim evet öneriyorum.

googlog

Müdavim
Reaksiyon puanı
46
evet ben denedim tvden çektiğim resimlerde logo yazı gayet başarılı şekilde kalkıyor

rica ederim evet öneriyorum.

Çok başarılı bir program.Gerçekten çok yararlı bir paylaşım yapmışsın tebrik ederim.Allah razı olsun .

volkanos

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
googlog Allah sizden de razı olsun sağolasın.

Elektron

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok güzel paylaşım çok saol tehnaz :)
İndirme linkindeki fotoraflar dikkatimi çekti :)

2-1-250.jpg

2-2-250.jpg

eskibirkullanici

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
şimdi indirip denedim gerçekten çok başarılı program herkezede tavsiye ederim :D

volkanos

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
sende sağol kardeş. evet elektron çok başarılı resmi sitedeki resimde uçağı silmesi çok başarılı.

axxeqr

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
teşekkürler güzel paylaşım:)

volkanos

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
googlog http://www.giveawayoftheday.com sitesi her gün ücretsiz bir program veriyor.

bu sitenin verdiği programları chip dergisi de paylaşıyor.

Dünyanın en tanınmış tam sürüm sitelerinden giveawayoftheday, Türkiye'de ortak olarak Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi CHIP Online'ı seçti.

Bu ortaklığın bir sonucu olarak bundan böyle her gün sizlere bir tam sürüm yazılımı ücretsiz olarak indirme imkanı sunuyoruz. Uzun sözün kısası, bu sayfayı sık kullanılanlarınızın arasına eklemeyi, her gün düzenli olarak ziyaret etmeyi ve öngörülen süre içerisinden tam sürüm yazılımı indirip bilgisayarınıza kurmayı unutmayın...
kaynak chip.com.tr

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
Gerçekten Çok Başarılı Bir Program Sen Söylemesen haberimiz Olmayacaktı Lisanstan tehnaz Eline Klavyene Sağlık

googlog

Müdavim
Reaksiyon puanı
46
googlog http://www.giveawayoftheday.com sitesi her gün ücretsiz bir program veriyor.

bu sitenin verdiği programları chip dergisi de paylaşıyor.

Dünyanın en tanınmış tam sürüm sitelerinden giveawayoftheday, Türkiye'de ortak olarak Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi CHIP Online'ı seçti.

Bu ortaklığın bir sonucu olarak bundan böyle her gün sizlere bir tam sürüm yazılımı ücretsiz olarak indirme imkanı sunuyoruz. Uzun sözün kısası, bu sayfayı sık kullanılanlarınızın arasına eklemeyi, her gün düzenli olarak ziyaret etmeyi ve öngörülen süre içerisinden tam sürüm yazılımı indirip bilgisayarınıza kurmayı unutmayın...
kaynak chip.com.tr

Anladım kardeş.Bilgilendirmen için sağol.

utku_system

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkes çok başarılı dediğine göre vardır bi güzelliği bu programın iniyor bakalım:)

girnelix

Asistan
Reaksiyon puanı
3
teşekkürler arkadaşlaRgerçekten enteresan bi şeye benziyor.deneyelim .

Miroğlu

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Sağolasın tehnaz bulabilirsen birde videolar üzerindeki yazı ve logoları kaldırmak için bir program varsa link verebilirsen memnun olurum...

Fantoma

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Evet, teşekkürler paylaşım için, gerçekten muhteşem bir resim düzenleme işlevi olan program.

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Güzel bi program ama her fotoğrafta işe yaramıyor :D
Teşekkürler:)

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Aslında SDN giveawayoftheday sitesinin bu verdiği hergün lisanslı ücretsiz programlarını hergün muntazaman linkini veriyordu ama ne olduysa bu aralar hiç haber vermiyor SDN...Ayrıca programdan haberdar ettiğin içinde teşekkürler Tehnaz.

volkanos

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
virtual dub ile video üzerindeki logolar kaldırılabiliyormuş ama ben daha nasıl yapıldığını çözemedim.

brokenxxl

Doçent
Reaksiyon puanı
5
teşekkürler küçük düzeltmeler için koca photoshopu açmadan kestirme bir yol tavsiye olunur.

volkanos

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
sizde sağolun arkadaşlar.