Bu powerbanklar arasında kararsız kaldım bana yardımcı olur musunuz

Bu konuyu okuyanlar

itsmhello15

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Böyle markalara para yatiracagina üzerine biraz daha para koyup daha iyisini alabilirsin ama aklına da çelmek istemem illa bunlardan birini alıcam diyorsan sondaki ikisinden birini al ikiside aynı zaten sadece biri slim versiyonu
Bide 2. Ürün satıştan kalkmış

---- Mesajlar birleştirildi ----

Böyle markalara para yatiracagina üzerine biraz daha para koyup daha iyisini alabilirsin ama aklına da çelmek istemem illa bunlardan birini alıcam diyorsan sondaki ikisinden birini al ikiside aynı zaten sadece biri slim versiyonu
https://www.hepsiburada.com/xiaomi-20000-mah-2c-quick-charge-3-0-tasinabilir-hizli-sarj-cihazi-p-HBV000009KB2J?magaza=Hepsiburada
Bu ürünüde tavsiye ederim hem daha bilindik bir marka hem daha ucuz aynı özellikte satıcıda hepsiburada

Son düzenleme:

küheylanTR

Doçent
Reaksiyon puanı
1,065
Burada önemli olan bataryanın Li-po veya Li-ion olmasından çok boyutu, portları vb. özelliklerdir. 20000 mAh seviyelerinde bir ürün baktığınız için boyutuna bir şey diyemeyeceğim. Biri birinden uzun, incedir. Biri diğerinden kısa, kalındır vs. Portlara gelirsek hepsinde bir adet Quick Charge 3.0 var. Diğer port ise yine hepsinde USB 3.1. Geriye karşılaştırmak için fener, malzeme kalitesi, kılıf vb. şeyler kaldı. Ve benim aklıma yatan hoşuma giden Spigen markalı ürün oldu. Bu 4 ürün arasından seçim yaptığımı da belirteyim. Umarım yardımcı olabilmişimdir. İyi forumlar :)

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
4 ü arasundan spigen olan.

nacus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

---- Mesajlar birleştirildi ----

Xiaomi 20000 mAh 2C Quick Charge 3.0 Taşınabilir Hızlı Şarj Fiyatı
Bu ürünüde tavsiye ederim hem daha bilindik bir marka hem daha ucuz aynı özellikte satıcıda hepsiburada
Sen ben önerirsin kaliteli olarak

küheylanTR

Doçent
Reaksiyon puanı
1,065
“Qc 3.0 çıkış sağlayan ürünlerin girişide 3.0 mı olur?” şeklinde dm’den soru geldi cevabını burayada yazayım. Başka merak eden olursa faydamız dokunsun :)
Piyasadaki Powerbank’lerin çoğu 2 ampere kadar destek verir. Yani powerbank için bir adaptör alacaksanız 5V2A(10W) olursa sizi mutlu eder. Kablonuzda kaliteli olmalı. Bu adaptör ile 20.000 mAh’lik bataryayı yaklaşık 6.5-8 saatte tam şarj edebilirsiniz. Tabi bu süre zamanla artabilir. Bu hesaplamayı adaptörün kaliteli olduğunu (bilinen bir marka ise içerisinde ki transistörler vs. iyidir),kablonuzun kaliteli, aşırı uzun olmadığını ve ortam sıcaklığının normal olduğunu varsayarak yaptım. İyi forumlar :)

Son mesajlar