Bu Oyunun Adını Bilen Varmı ?

Bu konuyu okuyanlar

Kennedyt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Öncelikle Selamın Aleyküm Beyler Ben Bir Oyun Arıyorum Oyun TPS 2000-2015 Yapımı Olabilir.Oyun Savaş Oyunu Görevli Falan Filan İstediğimiz Görevi Oynayabiliyoruz.15 Görev (Bölüm) Vardı Sanırım... Oyunda 4 Karakter Var Hepsini İstediğimiz Gibi Kontrol Edebiliyoruz Kalanları Kendi Kendine İlerleyip Bize Yardımcı Oluyorlar Karakterleri İyileştirebiliyoruz Falan Eğilme,Sürünme Falan Filan Var.

İlk Görev ;

Bi Odadayız 3.Adamı Kontrol Ediyoruz Sandalyenin Üstünde Oturuyoruz Odada Kimse Yok Kapısı Yok Odanın Yukarı Çıkıyoruz ( 3 Merdiven Var Onlarda Çok Kısa )1 Tane Adam Var Silahlı Arkasını Dönük Onun Solunda Hapishane Var Orda 2 Karakterimiz Duruyor ( Ayrı Hücrelerde ).Bizim Bulunduğumuz Odanın Yanında Bi Oda Daha Var Orda 4. Adamımız Yatağın Üstünde İyileştirmemizi Bekliyor (Etmessek Ölcek Ama Oyun Devam Ediyor 4 Karakter Ölene Kadar) Birde Koridor Var O Koridorun Sonunda Bir Oda Var Ordan Silah Falan Alıyoruz ( Çanta Bomba vb. Dahil)O Adamı Öldürüyoruz Diğerlerini Kurtarıp Onlarada Silah Alıp O Yerden Çıkıyoruz....

Karakterlerin Canları Durumları Falan Sağ Orta'da Alt Alta Sütün Halinde Yazıyor.

Karakterlerin 1.sinin Adı Brandon 2.sünün Adı James'ti Sanırım...(İsimlerinin Yerlerini Karıştırmış Olabilirim)

Simgesini Falanda Hatırlıyorum Beyaz Bir Karenin İçinde Kırmızı S (Burası Çokta Önemli Değil Hatırladığım Kadarıyla)

Beyler Bayanlar Ne Olur Yardımcı Olun Buna Yakın Olsa Bile Yazın Yanlış ta Anlatmış Olabilirim Bazı Yerleri Desteğinizi Esirgemeyiniz Lütfen !

Drangleic

Profesör
Reaksiyon puanı
263
Doğru mudur bilmem ama anlattıkların Conflict: Global Terror' e benziyor.

Kennedyt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Allah Ne Muradın Varsa Versin Kardeşim Doğru 3 Yıldır Arıyordum :D Çok Teşekkür Ederim