Bu nasıl bir saçmalık valve?

Bu konuyu okuyanlar

Koenigsegg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Dün rekabetçi atıyordum karşı taraf hileli idi spin botlu adam vardı ben hile açmadan oynuyordum sondan ikinciydim sabah okula gittim geldim herşey güzel yemek yiyip cs oynuyacağım bir baktım over watch tarafından suçlu bulundu oldukça hatalı diyor. Hayır yani hile açmadan bu olay oldu ve zaten kendi halimde kötü oynuyordum rankımda nova 3 dü bazen muhafız 1. Bu saçmalığı kimler yapıyor? 150 saat oynanma boşa mı? Hile açmayan kişilere ban atmak nedir? Ne yapmam lazım benim içinde 100 TL skin şeyleri var hesapta.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Bazen bu durumlar yaşanıyor ama yüklediğin bir program virüs yada cfg bile vac sistemi hile olarak algılıyor mesela cheat engine programı yüklü bir bilgisayarda bazen cs go'ya giremiyorsun bunun gibi sorunlardan biriyle karşılaşmış olabilirsin..

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Dün rekabetçi atıyordum karşı taraf hileli idi spin botlu adam vardı ben hile açmadan oynuyordum sondan ikinciydim sabah okula gittim geldim herşey güzel yemek yiyip cs oynuyacağım bir baktım over watch tarafından suçlu bulundu oldukça hatalı diyor. Hayır yani hile açmadan bu olay oldu ve zaten kendi halimde kötü oynuyordum rankımda nova 3 dü bazen muhafız 1. Bu saçmalığı kimler yapıyor? 150 saat oynanma boşa mı? Hile açmayan kişilere ban atmak nedir? Ne yapmam lazım benim içinde 100 TL skin şeyleri var hesapta.
Steam’le görüş derim. Bu saçmalıklar bazen olabiliyor.

Koenigsegg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Steam’le görüş derim. Bu saçmalıklar bazen olabiliyor.
Ne yapacağımı bilmiyorum ne yapmam lazım? Ayrıca bizi yetkili kişiler izlemiyor mu? Bu kişi hile diye rapor edilen kişi kesin hiledir diye ban mı atılıyor? Oyunda bir sürü hileci olmasına rağmen hala oynuyorum. Umarım bu vac daha çok gelişirde kimse açamaz.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Ne yapacağımı bilmiyorum ne yapmam lazım? Ayrıca bizi yetkili kişiler izlemiyor mu? Bu kişi hile diye rapor edilen kişi kesin hiledir diye ban mı atılıyor? Oyunda bir sürü hileci olmasına rağmen hala oynuyorum. Umarım bu vac daha çok gelişirde kimse açamaz.
Yetkili kişiler izlemiyor. Çok fazla rekabetçi falan oynayan kişiler seçilip bunları izliyor. Sanırım senin şansına izleyen kişi troll çıkmış veya senin bir hareketini falan şüpheli bulmuş.

VAC çok gelişmiş diyemem.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Adamlar neden çare bulsunki isteseler koskoca valve hilelere çare bulamayacakmı adamlar sonuçta para kazanıyor ban yiyen tekrar oyun satın alıyor artık ücretsiz oldu ama kısıtlı hesap sonuçta oyuncuların hilecilerden en çok şikayetçi olduğu oyun belli bir rekabetçi maç sayısına ulaşınca sikayet edilen oyuncuları izleyip onlar hakkında raporu valveye yolluyorsun yani yetkililer bakmıyor oyunu oynayan oyuncula bakıyor çoğu bakmıyır bile bakan kişilerin çoğuda hile olmasa bile hile diye rapor sunuyor tamamiyle saçma sapan bir sistem..

Koenigsegg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Oyun Yasaklamasımı Yedin Yoksa VAC mı?
Dediğim gibi over watch yedim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Adamlar neden çare bulsunki isteseler koskoca valve hilelere çare bulamayacakmı adamlar sonuçta para kazanıyor ban yiyen tekrar oyun satın alıyor artık ücretsiz oldu ama kısıtlı hesap sonuçta oyuncuların hilecilerden en çok şikayetçi olduğu oyun belli bir rekabetçi maç sayısına ulaşınca sikayet edilen oyuncuları izleyip onlar hakkında raporu valveye yolluyorsun yani yetkililer bakmıyor oyunu oynayan oyuncula bakıyor çoğu bakmıyır bile bakan kişilerin çoğuda hile olmasa bile hile diye rapor sunuyor tamamiyle saçma sapan bir sistem..
Böyle bir saçma iş olur mu peki? 100 TL skinleri geçtim peki oyun içi emeklerim boşa mı? Oyunu ücretsiz diye bu kadar olmaz ki hadi hileye yok çözüm de bizden istedikleri dürüst kullanıcılardan istedikleri nedir? Anlam veremiyorum eğer çözüm bulamaz isem cs:go benim için yeni bir serisi çıkana kadar tarihe gömülür. Ses kasmak ne ara suç oldu anlamıyorum bazıları ses kasmaktan yedim diyor. Sessiz mi oynuyalım?

Son düzenleme:

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Firma hilenin önüne geçemiyorsa fiyatı yükseltecek o zaman kimse hile açmaya yeltenmez neden cod battlefield gibi oyunlarda hileye yok çok nadir rastlanıyor hem firma işini yapıyor hemde fiyatlar yüksek olduğu için çoğu kişi hileyi denemiyor..

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Süresiz mi süreli mi? Süreli ise ve 30 gün ise oyunbozanlıktan yemişsindir. Süresiz ise steam ile iletişime geç ve oyun kaydını tekrar incelemelerini iste.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
Üstüne suç atılmıştır. Şüphelendirmeyi başarmışlar demekki.
Yapabileceğin şey Steam ile ciddi bir iletişime geçmek ve hilecilerin bulunduğu serverlerden uzak durmak.

Koenigsegg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Mesajınızı yeni gördüm :D Nasıl başardılar bilmiyorum aşağılık insanlar ama iletişim konusunda da pek bir bilgim yok. Nasıl itiraz ecebileceğim konusunda. Hileli server konusuna gelirsek bu çölde kutup ayısı yaşaması kadar zor olsa gerek.

illegalonline

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bu durumun herhangi bir problemle veya aksaklık ile alakası yok bağzı programların vac olarak algılanması ihtimalini söyleyen arkadaşlar var ama VAC ban yememişsin sen over watch ban yemişsin VAC ban denilen durumun sebepleri ve aşamaları farklıdır over watch denilenin farklıdır bu hüsusta senin hile kullanmadan veya o senin hesabında bir tanıdıgın hile kullanmadan o duruma düşme ihtimalin yok o hesabı geri alabilme ihtimalin zaten yok biz bu konuları defalar'ca tartıştık bizzat steam ile mail yolu ile ama herhangi bir şekilde hiç bir dönüşü yok bu işin şimdi artık yapacagın aşamayı sana söyliyeyim sonraki hesaplarında ban yemesin

1. Yeni hesabına o eski hesaptaki cep numaran ile steam guard kesinlikle yapmıyorsun!
  2. yeni hesap yeni mail hatta mümkünse format at hesap almadan mail almadan steama girmeden önce
  3. hileyi herhangi bir şekilde kullanma durumuna girme kesinlikle
bu yukarıdaki yazdıgım şeylere dikkat et çünkü herhangi bir şekilde dediklerimi yapmaz san diger hesapta gümler söyliyeyim sana geçmiş olsun iyi oyunlar dilerim

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Boşu boşuna yemediğinden emin ol yeter hocam!

---- Mesajlar birleştirildi ----

over watch tarafından suçlu bulundu oldukça hatalı diyor.
Oldukça hatalı olduğuna göre hesapla biri oynamış veya sen oynadım hile ile.

Son düzenleme:

Son mesajlar