Bu LG G6 Alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Daha iyi telefonlar alabilirsin.
G6'ya gelen yeni özellikler var.
Bu etkilese bile daha iyi telefonlar alabilirsin.

Karanlık Lord

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Ben biraz daha yukselip xz premium almani oneririm ama yukselemem diyorsan nokia 8 ve xz1 cok iyi cihazlar.lg g6 icinse yasadigin yerde evkur varsa ordan al ayni fiyat hemde elden alirsin

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Alınır.2000tl seviyesinde çok iyi cihaz.o fiyat bandında orta segment cihazlar dolaşıyor G6 ise geçen senenin amirali.Nokia 8 ve XZ1'e gelince SD835 dışında bir artılarını göremiyorum tabi sizin tercihiniz.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
G6 hata olur sadece.

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Nasıl bir hata?

bütçem 2k civarı arkadaşlar ona göre önerirseniz sevinirim. Çok fazla aşamam 2 k t
Hocam genel anlamda cihaz ile neler yaptığınızı ve neleri kullandığınızı açıklarsanız daha net cevap verebiliriz.Artı ben G6'nın o fiyatta tam bir f/p ürünü olduğu kanısındayım.G6'da kronik sorun vs. yok hata diyen arkadaşkar neye göre yorum yapıyor 2000tl'ye 2017 amirali daha ne olsun. Nokia 8 ve XZ1'in tasarımları vasat bir kere işlemci dışında bir avantajları yok.Bu cihazlar çıkınca geriye LG G6 kalıyor.Çünkü o fiyat bandı P20 lite gibi cihazlarla dolu

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Şimdiden geçmiş olsun, Anakart ve Ghost Screen sorunları için Allah sabır versin. :confused2:
Kardeşim bırakın bu işleri ya lg den haberiniz yok konuşuyosunuz 1 hafta önce gittim g7 aldım canavar gibi telefon ghost screennmiş anakartmış 5 sene önce olan şeyler bunlar düzeltti adamlar kendilerini v30+ ta ne arıza gördünüz anlatın bilelim ya g7 i yurt dışından günlerce araştırdım ki g7 de anakartı geliştirdi adamlar lg sizin bildiğiniz o eski lg değil tamam adama g6 tavsiye etmede kalkıpta gs anakart fln da anlatmayın burda bedava yani.

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
Kardeşim bırakın bu işleri ya lg den haberiniz yok konuşuyosunuz 1 hafta önce gittim g7 aldım canavar gibi telefon ghost screennmiş anakartmış 5 sene önce olan şeyler bunlar düzeltti adamlar kendilerini v30+ ta ne arıza gördünüz anlatın bilelim ya g7 i yurt dışından günlerce araştırdım ki g7 de anakartı geliştirdi adamlar lg sizin bildiğiniz o eski lg değil tamam adama g6 tavsiye etmede kalkıpta gs anakart fln da anlatmayın burda bedava yani.
Allah sabır versin kardeşim. ?

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Âmin inşallah kardeşim, sen 5 sene ileriden gitmeye devam et. ?
Lg diye konuştuğunuz o g6 telefonunu 1 seneden fazladır sorunsuz kullanan arkadaşım var hatta bi arkadaşta evkurdan gitti aldı bugün.ben her zaman kullandığım telefona bakarım yani bugüne geçmişe değil

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Allah sabır versin kardeşim. ?
Hocam saçma sapan kouşup milletin kafasını kurcalamayın isterseniz.Bari bir açıklaman olsa.Şu ana kadar hangi LG cihazlarını kullandın merak ettim?LG'nin piyasada adı çıkmış LG kullanmayan dahi bunu söylüyor.G6 sonrasında sıkıntı yok hatta G4'te de belli serilerde sıkıntı çıktı fakat kronik sorun yaşayan kişiler bir hayli alevlenip LG TR piyasasını çökerttier işte:sweatsmile:

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Hocam saçma sapan kouşup milletin kafasını kurcalamayın isterseniz.Bari bir açıklaman olsa.Şu ana kadar hangi LG cihazlarını kullandın merak ettim?LG'nin piyasada adı çıkmış LG kullanmayan dahi bunu söylüyor.G6 sonrasında sıkıntı yok hatta G4'te de belli serilerde sıkıntı çıktı fakat kronik sorun yaşayan kişiler bir hayli alevlenip LG TR piyasasını çökerttier işte:sweatsmile:
Elli kere söledim gene sölüyorum g3 ve g4 te büyük çoğunluğunda sorun oldu benim abim ilk çıktığında g4 aldı onda da yarım saatte 100 den 30 a düşüyodu pili ama bi abimizde 4 yıldır sorunsuz kullanıyo.ve şimdi diyorum ki g6 kullanan kaç kişi gördüm 1 yıldan fazladır sorunsuz kullanıyor.hepsini geçtim benim abim almış g4 sorun yaşammış ben gitmişim g7 almışım körü körüne mi aldım araştırdım inceledim yurt içi yurt dışı sonuç olarak eski sorunların kalmadığını gördümde aldım.şimdi g6 evkurda kredi kartsız peşinatsız 1999 tl e 10 ay taksitle alınıyo böle bi imkan sunmuş g6 amiral gemi bi telefon bu fiyata resmi tr garantili samsung varda ben mi g6 al diyorum.şuan g6 o fiyatla en iyi f/p telefonu.ben g7 kullanıyorum sorun yaşarsam ilk benden duyacaksınız ama ben ağlamam birileri gibi elektronik alet bu servisinide araştırdım geçmişle alakası yok o yüzden diyorum araştırmadan incelemeden görmeden bilmeden nutuk atıp millete çin malı cihaz önermeyin.

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
En güzelini en sona saklamışsınız. LG TR piyasasını çökerttier :D

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
En güzelini en sona saklamışsınız. LG TR piyasasını çökerttier:D
Fiyat ve alıcı kitlesi anlamında çökerttiler çökertmesine de bu da insanların işine geliyor işte Bugün 2700-3000 liraya TR garantili V30+,3800-4000 liralara TR garantili G7 ThinQ alabilmek çok güzel bir şey.Dandirik çin firmalarına gideceğine para LG'ye gitsin.

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Şu an 2000 TL civarı bütçem olsa G6 2500-3000 arası olsa V30+ alırdım. LG'yi özel yapan şey benim için Türkiyede üst segment telefonlarda sadece LG ve Asus FM Radyo kullanıyor. Asus bi amiralde olması gereken (suya dayanıklılık yok 5Z'de) özellikleri kesiyor o yüzden ben eliyorum.

* G6'ya Oreo güncellemesi geldi yükledim telefon acayip hızlandı, pil ömrü arttı, ayar menüsünü çok güzel yapmışlar, sanal tuşlar artık gizlenebiliyor, Oyuna girince oyun ikonu geliyor ana ekran tuşlarına çeşitli ayarlar sunulmuş, Bellek tasaruffunu kaldırmışlar otomatik yapmışlar gibi gibi daha keşfedemediğim bir sürü şey değişmiş. Baya geç geldi ama beklediğimize deyecek bir güncelleme getirmiş LG.

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Bende g7 e android 9.0 ı bekliyorum bakalım.yalnız v30+ pil konusunda gerçekten mükemmel poled ekranı sayesinde şuan bile en iyi pil performansına sahip 2 gün rahat kullanırsınız normal kullanan 3.günü bile görür o telefonda o yüzden v40 çıktığında oled ekranla çıkarsa ki çıkacaktır direk g7 den v40 a geçeceğim

Son mesajlar