Bu gece damardayım.

Bu konuyu okuyanlar

tr_alparslan

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Ben bu gece damardayım arkadaşlar. uyku bana haram oldu :) AŞIĞIM. Aylardır aşığım. Neden çok istediğimz şeyler olmaz ?
Kaçıncıya bu şarkıyı dinlediğimi bilmyrm. bu durumlara çok iyi geliyor tavsiye ederim.

[video=youtube;8y-b1eERPTg]http://www.youtube.com/watch?v=8y-b1eERPTg[/video]

Enisor

Doçent
Reaksiyon puanı
0
zifiriyi zaten haluk leventten dinleyin bir de yazarı rüzgar ki hiç tavsiye etmem duygu filan yok

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
zifiriyi zaten haluk leventten dinleyin bir de yazarı rüzgar ki hiç tavsiye etmem duygu filan yok
Haha Rüzgar yahu:D15 saniye dayanabildim videosuna:D
Eğer olsaydı sizin üst grupda olabilirdi ama naber :D

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Yav bu aşktan kurtulmanın yolu yok mudur ?En nefret ettiğim sitelerden olan facebooku sırf sevdiğim kızın profiline,resimlerine bakabilmek bir iki kelime konuşabilmek için açık tutuyorum.Donduracam gidecek.Ama nafile.İnsan her hayalinde onu düşünebilir mi ya ?Fazla oyun oynarım.Hayal ediyorum Medal Of Honor'un son sahnesi gibi ben ölmek üzereyim ama böyle kendi ülkemin kendi şehrimin işlek bir yerinde çatışmadan çıkmışım kan kaybediyorum.Ölürken kız beni görüyor ağlıyor geliyor sarılıyor ama sahne Medal Of Honor'un son sahnesi, mekan Kocaeli Dolphin'in orası(bilen bilir),Rabbit'in yerinde benim olduğumu düşünün :DHer şeyde onu düşünüyorum.Çok kötü birşey ya.Siz siz olun eğer teklif edecek cesaretiniz falan yoksa hiç kızlarla fazla samimi olmayın.Gelsin o teklif etsin.Mesela ben ilk görüşte aşık olmadım hatta ilk gördüğümde kızı bir şeye benzetemedim.Ama tanıdıkça hayatta ondan güzeli yok artık bana göre.Harbi diyorum bulaşmayın gelsin o bulsun sizi kendine öyle aşık etsin.

tr_alparslan

Asistan
Reaksiyon puanı
8
ben de tam dediğin gibi facede arkadaşm değil ama her gün girip profiline bakıyorum. aramaya baş harfini yazıyorm en önde o çıkıyor. ben 3 senedir hep sevdim. o sadece 1 saniye sevmedi. msn de kavga ederdik. birbirimizi engellerdik mail olarak yazrdık snra birbirimize. birsürü mail var açıyorum onları okuyorm. damar üstüne damar geliyor. acaba gerçekten sevipte kavuşan varmı bunu çok merak ediyorm.

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Aşk güzel şeydir arkadaşlar, kalbinizin güzelleşmesine vesile olur, hep aşkla kalırsınız inşallah.

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Ben faceye artık başka harfte yazsam o çıkıyor ilk olarak.Kız benden hoşlanıyor gibi ama erkeklerle de arası fazla samimi.Şimdi düşünüyorum ben mi yanlış düşünüyorum yoksa bu erkeklerle fazla samimi diye mi böyle.İnsanın aklına başka şeyler de geliyor öyle olunca ama yok bence kötü şeyler.
Tabi maddi durumu da benden iyi insan daha bir geriliyor böyle olunca.Bir şey yazsa ki video falan paylaşmaz normal durumlarda hemen anasayfada ilk başta gözüküyor.Kaç erkeğe fotomu beğenir misin dediğini gördüm.Bana hiç sormadı.Samimi olduğu çoğu erkekle yapmadığı şeyi benle yaptı(yanlış anlamayın :D )Bana bir farklı davranıyor.Ama diyorum ya acaba teklif etmemi falan mı bekliyor anlamıyorum ki?Kadınları anlatan bir kitap vardı SDN'de alacaktım ama sayfaları boştu :D

Lise 1 öğrencisiyim kız da lise 2.Başka okullardayız.Biraz sempatik oluşum,esprili oluşum,bana göre Johnny Deep'e bin basmam:D Brad Pitt gibi yakışıklılığım(salladım biraz da)onu benden hoşlandırdı burası kesin.Ama işte devamı... SDN'den umut mu bekleyecem artık aşk konusunda da :D Bir yardım edin kızı kendime aşık edeyim ya da kız bana aşık heralde ama ben bilmiyorum teklif mi edeyim.Babamın amcasının kızları mı ne hacca gitmişti ordan gümüş yüzük almışlar.Anneme vermişler misafirlikteyken.Annemde bana verdi.Diyorum yüzüğü parmağına takıp direk evlenme teklifi mi etsem?Kız da benim kafadan teknolojik,herşeyden bir eğlence çıkarabilen ve neredeyse her espirime gülen(hani kızlar sevdiklerinin espirilerine gülermiş yakafama da takılıyor) birisi.Uzun oldu ama daha açıklayacak o kadar çok şey var ki.

Aşk yakar.Çakar.Sokar.Bağırtır.Çok şey yapar.

Aşk anlatılmaz yaşanır.

Kardeş bu arada ben her gece damardayım be.Yaş küçük kalp büyük.

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
ohoo o yaşlarda bu hız tabii ki normal arkadaşlar :D

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
O işin şakası :D Hem evlenmeyeceksem ne anlamı kaldı ki.Çıkacam ayrılacam sonra başka kız sonra başka kız var mı böyle birşey ya.Bir kere sevecen sonuna kadar sevecen.Bir kere ben o kızı sevdikten sonra getirsinler Vanessa Hudgens'i, Miranda Kerr'i, Adriana Lima'yı ne anlamı kalıcak ki.He onlara da zamanla aşık olurum orası ayrı tabi :D

fraud3

Doçent
Reaksiyon puanı
3
aynı beni anlatıyorsun.Facebooka hiç girmezdim sırf yaşadığını görebilmek için faceten çıkmıyorum :D

tr_alparslan

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Aşk harbiden zor birşey. helede uğraşp uğraşp herşey iyi giderken bir türlü onu elde edememk. tıpkı güneşle dünya gibi. hep etrafındayım bana ışığını veriyor ama yaklaşamıyorum. :S böyle acı bişey

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
aşkmı aşk ne ya aşk ne ararya benim gibi kalpsiz adamda

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Aşık odur ki, Allah'tan aldığı aşk emanetini Allah'a verir.
Aşk mezhebinde her şey yüce Aşk'a kurbandır.

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Taktik falan yok mu ya :D Bir taktik verin açılayım şu kıza. :DAlparslan iyi benzetmişsin harbi öyle.

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Teklif et bi tanı ondan sonra evlenmeyi düşün bak senin yaşlarda benimde aynı şeyler başıma geldi sonradan anlıyosun hayatın kendisi gibi

oda yalan

Gençlik aşkları nisan yağmurları gibidir gelir geçer...

tr_alparslan

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Taktik falan yok mu ya :D Bir taktik verin açılayım şu kıza. :DAlparslan iyi benzetmişsin harbi öyle.

bu benim bi şiirimin mısralarındın. fazla aşk adamı olunca zamanla şiir yazmaya başlıyosun. bunun taktiği fln yok.eğer kızda snden hoşlanır severse bu iş olr. ama kız sevmiyorsa istersen öl yinede hiçbirşey olmaz bundan emin ol.

evowinds

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
174
Ömer Hayyam'dan alıntı yapalım:

"Sevgili, seninle ben pergel gibiyiz;
Bir başımız var, iki ayrı bedenimiz...
Ne kadar dönersem döneyim etrafında
Elbet bir gün başbaşa verecek değil miyiz?"

Umutsuz aşıklara teselli olsun :)

tr_alparslan

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Ömer Hayyam'dan alıntı yapalım:

"Sevgili, seninle ben pergel gibiyiz;
Bir başımız var, iki ayrı bedenimiz...
Ne kadar dönersem döneyim etrafında
Elbet bir gün başbaşa verecek değil miyiz?"

Umutsuz aşıklara teselli olsun :)

çok şiir okurum ama bunu ilk kez görüyorum :D yangına körükle gelmeyin :)