Bu bilgisayarı sizce ne yapıyım ?

Bu konuyu okuyanlar

Buraq_aslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Minecraftı bile açmayan 11 senelik bilgisayarımı sizce ne yapmalıyım ?

Screenshot_40.png

Son düzenleyen moderatör:

modernist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
internette surf edebilirsin. Zira her bilgisayar ile yoğun grafik ve işlemci odaklı işler halletmek zorunda değilsin. İnternet sitelerinde takılmak için bu bilgisayar ideal olabilir. 21" bir monitörünüz de olursa tam bir film izleme makinesi haline dönüşecektir.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Yapabileceğin pek bir şey yok. Fakat önerim saklaman. Bir 20 sene sonra çok değerli olabilir. Tıpkı şuan ki 1980'deki PC ler gibi.

Buraq_aslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
internette surf edebilirsin. Zira her bilgisayar ile yoğun grafik ve işlemci odaklı işler halletmek zorunda değilsin. İnternet sitelerinde takılmak için bu bilgisayar ideal olabilir. 21" bir monitörünüz de olursa tam bir film izleme makinesi haline dönüşecektir.
--- Gönderi Güncellendi ---
Başka bir şey yapamıyorumn zaten.

Buraq_aslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kullanma diyerek olmuyor yeni pc istiyorum ama bütçem sıkıntılı kardeşim ve şuan bana bilgisayar lazım .

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,305
Kullanma diyerek olmuyor yeni pc istiyorum ama bütçem sıkıntılı kardeşim ve şuan bana bilgisayar lazım .

Özellikleri nedir söylermisin sistemenin yaklaşık maddi değerine göre satıp satamayacağına bakıcam

Yasinbedir

Doçent
Reaksiyon puanı
124
bir linux mint ubuntu vb bir sistem kurarak en azından takılmadan akıcı bir şekilde kullanabilmen mümkün , çok makineyi diriltmişliğim var böyle yaparak. denemekte yarar var.

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,295
Tavsiyem eski tarz oyunlar dene, indie oyunlarda oynaman mümkün ama çarpraz platformlu oyunları açamaz.

Buraq_aslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Özellikleri nedir söylermisin sistemenin yaklaşık maddi değerine göre satıp satamayacağına bakıcam
bir linux mint ubuntu vb bir sistem kurarak en azından takılmadan akıcı bir şekilde kullanabilmen mümkün , çok makineyi diriltmişliğim var böyle yaparak. denemekte yarar var.
onun yerine yeni pc alcam bu 11 yıllık sistemi diriltmek mantıklı gelmiyor bana

Ekli dosyalar

• Screenshot_44.png
    Screenshot_44.png
    59.7 KB · Görüntüleme: 424

Master Yoda

Müdavim
Reaksiyon puanı
234
benim şu an yazdığım pc bundan berbat pc demek mantıklı gelmiyor şu an monitöre bağlanmış netbook kullanıyorum
Acer%2BAspire%2BOne%2BHappy%2B2%2BOrange.jpg
Aspire_One_HAPPY2_N578Q_L_1.jpg
acer_1_happy_2_netbook_open_2_1_211524342528_640x360.jpg

güzel mi sizce

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Usta öyle bir başlık açmışsın ki gelişine röveşata çekesim geliyor. Bakıp bakıp kıs kıs gülüyorum.

Benim eski bilgisayarım 9 yıllıktı ve epey de işimi görüyordu. Belki Minecraft açmıyordu ama genellikle yazı işleriyle uğraştığım için hiç canımı sıkmıyordu. Sonra işte biraz biraz sorun çıkarmaya başladı, istemeye istemeye yeni bir tane aldım ama kardeşim hala memnuniyetle kullanıyor. Ben çok bilgisayar değiştirme taraftarı değilim, ama diyorsan ki oyun lazım bana bir şey diyemem. Eski oyunları oynayabilirsin. NFS:Most wanted, Deus Ex, Half Life, Syndicate falan kendi dönemini sallamış bugünkü oyunlardan bile daha zevkli oyunlardır. Ha işte grafiklerin yetersizliği göze batıyor o kadar. Bu oyunları oynadıktan sonra günümüzün oyunları fazlaca çiğ geliyor.

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Ayrıca @agg1401'un dediği gibi dont starve, papers please gibi oyunları da mutlaka oyna.

Reaksiyon puanı
119
harddisk niyetine kullan pc formatla virüs olmadığa emin ol fotoğraflardır videolardır vesaire onları orda sakla başka yapacağın birşey yok galiba