Bu Bilgisayar Nasıldır Bir Bakın.

Bu konuyu okuyanlar

tıgermsı

Asistan
Reaksiyon puanı
37
lenovo gayet güzel işini görür.

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
işlemcisi daha iyi dediğin çakma i5 ulu... çöp...

tıgermsı

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Oyun Oynucam (Oyunlarımın Arasındaki En Güçlü Oyun CSGO) Medium Oynatsın Yeter.

Acer E5 AMD A10 Notebook Fiyatı- Vatan Bilgisayar
Acer E5 AMD A10 Notebook Fiyatı- Vatan Bilgisayar
bu var sende sormuştun... intel sevicilere kanma onlar intele tapıyor maaşlı murid onlar ne dese yalan...
lenovo daha iyi 4000 altındada intel HQ işlemcili laptop bulamıyacagına göre intel i5-8250u işini görür.
amd nin bu modeli intel i5-8.nesilden çok daha kötü seviyede. aralarında 400 sıra fark var. kanıt=
UserBenchmark: AMD A10-9600P APU (2016 M.BR) vs Intel Core i5-8250U

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
lenovo daha iyi 4000 altındada intel HQ işlemcili laptop bulamıyacagına göre intel i5-8250u işini görür.
amd nin bu modeli intel i5-8.nesilden çok daha kötü seviyede. aralarında 400 sıra fark var. kanıt=
UserBenchmark: AMD A10-9600P APU (2016 M.BR) vs Intel Core i5-8250U
güvenilirlik 000 olan ne idüğü belli olmayan siteye mi inanacağız... masal... core i3 ile bile eşitlenemeyen u serisi core i 5 işlemcili sistemi mi öneriyorsun... çöp olduğunu bile bile...

tıgermsı

Asistan
Reaksiyon puanı
37
güvenilirlik 000 olan ne idüğü belli olmayan siteye mi inanacağız... masal... core i3 ile bile eşitlenemeyen u serisi core i 5 işlemcili sistemi mi öneriyorsun... çöp olduğunu bile bile...
cpu bencmark sitesi istediginiz kadar çok istediginiz siteyede bakabilirsiniz. ben tavsiyemi kanıtımı attım arkadaş isterse amd alsın ister intel
beni etkilemez. sonuçta ben msı i5-7300hq lu makinemle mutluyum. :) iyi günler iyi forumlar

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
cpu bencmark sitesi istediginiz kadar çok istediginiz siteyede bakabilirsiniz. ben tavsiyemi kanıtımı attım arkadaş isterse amd alsın ister intel
beni etkilemez. sonuçta ben msı i5-7300hq lu makinemle mutluyum. :) iyi günler iyi forumlar
dediğin cpu ile söz konusu ulu işlemci aynı seviye bile değil + ACER'daki cpu daha yeni... i5-7300hq ise antika...

tıgermsı

Asistan
Reaksiyon puanı
37
dediğin cpu ile söz konusu ulu işlemci aynı seviye bile değil + ACER'daki cpu daha yeni... i5-7300hq ise antika...
kıyaslamak için yazmadın emin olun yeterince bilgim var bilgisayar teknikeriyim. ben msı la mutluyum derken yani ne aldıgınız neyi önerdiginiz umrumda deil. ben kendi önerimi yazdım. dahada açıklama için ugraşmam. "BENCE" i5-8250U// amd a10-9600p den daha iyi.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
i5-8250U gayet iyi işlemci. 4 çekirdek 8 iş parçacığına sahip. Bu seviyedeki işlemciden zaten müthiş performans bekleyemezsin. CS GO, LoL ve bu tarz birçok oyunda sıkıntısız oynatır. Ryzen işlemcileri ne kadar sevdiğimi burada herkes bilir ama laptoplarda daha ilerlemesi gereken çok işi var CES 2019'da tanıtılan işlemciler iyi ama onlarında çıkmasına daha çok var. Kısaca laptoplarda şuan Intel platformu daha önde. Hele ki laptoplarda A serisi AMD işlemcilerden uzak durun yazın mangal yaparsınız bilgisayarın üstünde. Bu arada cpu.userbenchmark sitesi de uzun zamandır olan ve güvenilirliği yüksek olan bir site.

meustun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
i5-8250U gayet iyi işlemci. 4 çekirdek 8 iş parçacığına sahip. Bu seviyedeki işlemciden zaten müthiş performans bekleyemezsin. CS GO, LoL ve bu tarz birçok oyunda sıkıntısız oynatır. Ryzen işlemcileri ne kadar sevdiğimi burada herkes bilir ama laptoplarda daha ilerlemesi gereken çok işi var CES 2019'da tanıtılan işlemciler iyi ama onlarında çıkmasına daha çok var. Kısaca laptoplarda şuan Intel platformu daha önde. Hele ki laptoplarda A serisi AMD işlemcilerden uzak durun yazın mangal yaparsınız bilgisayarın üstünde. Bu arada cpu.userbenchmark sitesi de uzun zamandır olan ve güvenilirliği yüksek olan bir site.
Böyle cevaplar lazım bana saolun

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192

U işlemcileri niye aşağılıyosunuz. Sonuçta kullanım alanı H işlemcilerden farklı aynı klasmanda yarıştırırsanız tabiki H daha iyi fakat kullanımları farklı. Düşük oyunlar oynicaksam niye boşuna H işlemcisine para vereyim ?

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
yanlış bilgi veriyorsun intel pazarlama elemanı mısın AMD ısınma sorununu 2000 li yıllarda çözdü intel nm küçülterek dahada ısınmaya başladı... intel pişmanlıktır...

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
yanlış bilgi veriyorsun intel pazarlama elemanı mısın AMD ısınma sorununu 2000 li yıllarda çözdü intel nm küçülterek dahada ısınmaya başladı... intel pişmanlıktır...
Hahaha ben mi Intel elemanıyım? Gülerim vallahi :D
Bu tarz boş yorumlar yapıp milleti karalamak yerine kanıt getir tartışalım. Hoş o kanıtı da bulamazsın ama neyse.

tıgermsı

Asistan
Reaksiyon puanı
37

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
Yok birde benim mesajımı bana raporluyor o kısım daha ilginç :D
ne yapacağım sayı saymasını mı öğreteceğim... yalan yanlış bilgi verip iftira atan sensin... TR'de AMD işlemcili notebook satışlarını bile engelleten soyguncu satıcı personelisiniz... desktop işlemciyi satılmasını engelleyemeyince foruma sarmışsınız...