Breaking Bad

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

vetteron

Üyecik
Sacma gelicek ama sevgilimden ayrılmış gibi üzüldüm dizi bitince finalde cok iyidi

EropaKING

Profesör
Bitti güzelim dizi. Adamlar finalde hiçbir soru işareti bırakmadılar. Hatta Jesse nin bir bölümde bahsettiği ve gerçekten severek ve isteyerek yapıp hayatında ilk defa A notu aldığı kutu yapma olayını bile bir nebze de olsa gösterdiler.. İnşallah bu bir, Spoiler olayına girmiyordur. Telden bağlandığım için şu Spoiler tag lerini nasıl ekleriz bilemedim...

re13el

Dekan
Fringe bitti, bu dizi bitti. Başka dizi bulmak lazım şimdi bunların yerine... :mellow:

mendocino

Rektör
özürlü falan çok sert konuşuyorsunuz arkadaşlar, hadi bu dizi falanda gerçek hayatta bi garibana bu lafı dersiniz aman diyim.
Engelli vs değil Serebral palsi hastası, dizide de aynı gerçek hayatta da.

Ali TEMEL

Profesör
6.sezon olarak devam etseydi keşke, neyse artık kaygısızlara devam ederiz :D

re13el

Dekan
İzlediğim diziler bitiyor bir bir, Supernatural ve Doctor Who bitmez umarım. :)

seyhmus21

Profesör
Dexter breaking bad spartacus hepsi birer birer bitiyor dexter'ın yerini hannibal spartacus'un yerini vikings aldı ama hala BB boşluğu doldurulamıyor

Conixcit-1

Asistan
ya abi, böyle bir final..... Kelimeler yetmez, ve bu dizi öyle bir diziydiki onu izlerken, evde geçen sahnede kendimi o evde hissediyordum, çölde geçen sahnede çölde hissediyordum, adeta orda gibiydim sebebi; o kamera açıları, atmosfer, ses kaliteleri, insanlar, mimikler, senaryo herşey ama herşey 10 üzerinden 10 olurmu şöyle bir geriye baktığımda "ya abi iyide, keşke şunu şunu şöyle yapmasalardı" diyemiyorum. Her istedigimi verdi, mükkemmel kurgu süper oyunculuklar. Bir çok dizi izledim bitirdim ama bu konuda "şu andaki" kesin ve net kararım şudur hiç bir dizi/film breaking(film'de dahil) bad'in yerini dolduramaz. Belkide bu kadar güzel bir senaryoya yapılması en zor şey finaldi, çünkü insanların delirdiği bir diziden bahsediyoruz iyi değil çok iyi de değil beyinleri uçuracak bir final olmalıydı, belki o anlamda kafalarımızı uçurmadı ama. Böyle bir durdum, sanki bir dostumu kaybetmişim bir arkadaşımı aslaga göremeyecekmişim gibi son 2-3 dakikayı tekrar tekrar izledim "my baby blue" şarkısını 10 kere dinledim. Biraz sonra tekrar açıp izlerim, kim konuşursa tartışmıyacağım çünkü [Br]eaking [Ba]d gelmiş geçmiş en iyi televizyon yapımıdır.

seyhmus21

Profesör
[video=youtube;beM28FLdAzk]http://www.youtube.com/watch?v=beM28FLdAzk[/video]

Müzik seçimini kötü ve çocukca bulanlara gelsin bu şarkı

stat counter