Boombox temasından anlayan varmı

Bu konuyu okuyanlar

Enes Özel

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Merhaba dostlar haber siteme boombox teması kurdum düzenledim ufak tefek 2-3 eksiği kaldı onlara gücüm yetmedi anlayan bir arkadaş varsa mesaj atabilirmi forumdan veya bu posta cevap versin ben iletişime geçeyim

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Merhaba,
Ben bir ara o tema ile uğraşmıştım. Sorunuz nedir? Belki yardımcı olabilirim. :)

Enes Özel

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Merhaba,
Ben bir ara o tema ile uğraşmıştım. Sorunuz nedir? Belki yardımcı olabilirim. :)
Footerdaki yazıları kaldıramıyorum ve yukarıdaki şu resimleri olan haber slideri var ince uzun oda gitmiyor fotoda gösterdim. İster forumdan yardımcı olabilirsiniz ister instagram: enesozel__ skype: enesozl1 iletişime geçerseniz sevinirim instagramdan daha hızlı görürüm

Ekli dosyalar

• boombox.png
    boombox.png
    98.5 KB · Görüntüleme: 438

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Footerdaki yazıları kaldıramıyorum ve yukarıdaki şu resimleri olan haber slideri var ince uzun oda gitmiyor fotoda gösterdim. İster forumdan yardımcı olabilirsiniz ister instagram: enesozel__ skype: enesozl1 iletişime geçerseniz sevinirim instagramdan daha hızlı görürüm
Buradan devam edelim. Olmazsa instagramdan yardımcı olurum. Yalnız önce şu oynatma listesine göz atın. Aradığınız şeyi bulabilirsiniz. Olmazsa tekrar yazarsınız.
Onedio Tarzı Site Kurma ve Para Kazanma - YouTube

Enes Özel

Asistan
Reaksiyon puanı
29