Bu konuyu okuyanlar

Burak Özgen

Profesör
Reaksiyon puanı
271
Barışıp barışmayacakları yılan hikayesine dönen Murat Boz- Aslı Enver hakkında şaşırtan bir iddia ortaya atıldı...
0

Murat Boz ve abisi Ali Boz'a yakınlığıyla bilenen Astrolog Aytaç Öner, konuk olduğu programda ilginç bir açıklama yaptı.​
0

"Aslı ile Murat barışacaklar mı?" sorusuna Aytaç Öner, "Şu anda barışıklar ve çok mutlular" diye cevap verdi.​
0

Stüdyodakilerin şaşkınlık yaşaması üzerine ne yapacağını şaşıran Aytaç Öner "Kimse bilmiyor muydu?​
0

'İLK BEN Mİ SÖYLEDİM? ÖZÜR DİLERİM'
İlk ben mi söyledim. O zaman özür diliyorum" dedi.​
0

Öte yandan; Aslı Enver'in Murat Boz'dan ayrıldıktan sonra gönlünü bir iş insanına kaptırdığı iddia edilmişti.​
0

Aslı Enver'in aşk yaşadığı iş insanının evli olduğu ünlü oyuncunun da bunu öğrendikten sonra ilişkisine nokta koyduğu çıkan haberler arasındaydı.​
0

Bu haberlerin ardından Aslı Enver şu açıklamayı yapmıştı:​
0

"Bugüne kadar asla doğruluk payı olmayan, çirkin iddialarla yapılan, ayrılık sebebi olarak gösterilen hiçbir haber için açıklama yapmadım.​
0

Ancak devamlı evli ve çocuklu kişilerle adımı kullanarak, gerçeklik payı olmayan 'iddia edildi' denilerek haberler yapılması artık beni de ailemi de ciddi derece üzüyor ve yıpratıyor.​
0

Bu haberi ortaya atan Instagram hesabı ve gazeteci ile ilgili de hukuki süreci başlatmış bulunmaktayız. Bundan sonra bu tarz tüm asılsız haberler için de hukuki hakkımı kullanacağımı belirtmek isterim."​

Kaynak:Sabah