Bölümü Geçemiyorum (Assassin's Creed II)

Bu konuyu okuyanlar

taydemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Önceklikle selamlar ve iyi akşamlar arkadaşlar :biggrin:

Ben Assassin's Creed II Oyununa yeni başladım :huh: Bunca zaman neden oynamamışım diye kendi başımı yemeye başladım tabi oyunu oynayınca 10 saate sanırım yarısına da geldim :) Fakat iş Venedik'te bir kuleye tırmanmaya gelince büyün oyun bir anda dondu benim için çünkü ne geçebiliyorum nede öğrendiğim yada öğrendiğimi sandığım kısma gei dönüp tekrar deneyebiliyorum... :bored:

Şimdi sizden ricam resme bakarak uzun atlamanın tuş kombinasyonlarıma göre nasıl yapılacagı ve/veya varsa bu bölümü geçmek için yardımı dokunabilecek bir program, trainer vb.

Resim:

http://i1106.hizliresim.com/2011/6/4/7096.jpg

Ghost34

Profesör
Reaksiyon puanı
2
space basılı tut uzun zıpladığında tutunmak için shift tuşuna bas ;)

taydemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
space basılı tut uzun zıpladığında tutunmak için shift tuşuna bas ;)

Zıplamak için (shift + space + w) tuşlarına birlikte basmam gerekiyor sonra shiftten elimi çekiyordum tutuyordu dediğin gibi zıplamıyor bile be kardeşim ;)

Şimdi çözdüm :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: tutunmak için sağ mause butonuna basmak gerekiyormuç :D

SORUN ÇÖZÜLDÜ!!!

Ghost34

Profesör
Reaksiyon puanı
2
:) oyun hakkında hiç bir bilgim yok deseydin detaylı olarak söylerdim .. space atlar shift yakalar .. hiç mi oyun oynamadında ileri gitmek için w vs basılacağını bilmiyorsun ? sağ tuşa tıklamadan koşmayacağını zıplamayacağınnı bilmiyor musun ? neyse sorun çözüldüyse post atmana gerek yok :/

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
adama hem yanlış bilgi vermiş hem de fırça atmışsın :D

Ghost34

Profesör
Reaksiyon puanı
2
belli şeyleri biliyordur diye.. yanlış bilgi değil eksik sadece.. neyse aldırmasın bi an yazıverdim :D

taydemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:) oyun hakkında hiç bir bilgim yok deseydin detaylı olarak söylerdim .. space atlar shift yakalar .. hiç mi oyun oynamadında ileri gitmek için w vs basılacağını bilmiyorsun ? sağ tuşa tıklamadan koşmayacağını zıplamayacağınnı bilmiyor musun ? neyse sorun çözüldüyse post atmana gerek yok :/

Biladerim "İleri gitmek için w bascan vs" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Herkes senin kadar bilemez tabi BELLİ ŞEYLER'i hem zaten karakteri yürütmek zıplatmak konusunda sana ukalalık da yapamam ama hakikaten hem saçmalamışsın hemde fırça çekmişsin yaa :biggrin:

emre24

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Zaten tırmanırken Mouse sağ tuşuna basılı tutman gerekiyor.Tutmazsan bile arkadaşın dediği gibi Space ile zıplayıp shift tuşu ile tutunma yapacaksın.Oyunun yarısına gelmişsen bu tekniği hırsızlardan öğrenmiş olması gerekiyor. Yanlış bir bilgi yok.

taydemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Zaten tırmanırken Mouse sağ tuşuna basılı tutman gerekiyor.Tutmazsan bile arkadaşın dediği gibi Space ile zıplayıp shift tuşu ile tutunma yapacaksın.Oyunun yarısına gelmişsen bu tekniği hırsızlardan öğrenmiş olması gerekiyor. Yanlış bir bilgi yok.

Oyun kontrollerine bakarsan tuş kontrollerini değiştirdim yani mause sağ tuşa normal tırmanmada basmıyordum çünkü gerekmiyor, dediğin gibi hırsızlardan öğrendiğimde yaptım ama sonra unuttum geç fark ettim konuyu da açmış bulundum, yanlış bilgiye gelince "sağ tuşa tıklamadan koşmayacağını zıplamayacağınnı bilmiyor musun ?" yok böyle bişey o olayı shift yapıyor...

vladislav

Profesör
Reaksiyon puanı
1
O hırsız kız öğretiyor zaten sana karografiyi sana, uzun zıplamayı 2 kere space'ye basarsan uzun zıplar tutunmak için shift'i kullanman gerekiyor.. Bu arada oyunun bitmesine az kalmış söyliyim sana git assasins creed brotherhood al :D

taydemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hiç sorma vladislav o gün sonu bitti oyun :) Ama çok güzeldi Biraz erken tükettim ama yinede süperdi brotherhood an önce 1 i oynamayı düşünüyorum ama bakalım :)

vladislav

Profesör
Reaksiyon puanı
1
1'i oynarsan assasins creed'den soğusun, bana öyle olduda :D Altair'le oynamak sarmadı açıkçası..

Gold Eagle

Profesör
Reaksiyon puanı
4
1. oyun sıkıcıydı :D
Genelde hep aynı görevler,tekrar ediyoruz.

A şehri:
B'den bişeyler çal.C'ye çaldıklarını ver.C'den D'nin yerini öğren.D'yi öldür.

E şehri:
F'den birşeyler çal.G'ye çaldıklarını ver.G'den H'nin yerini öğren.H'yi öldür
:D :D

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Katılıyorum ilk oyun başta güzel gelse de kendini tekrar etmesi bakımından sıkıcıydı.2. oyun ama neredeyse hiç sıkmadı.Yalnız bir bölümdeyim geçemiyorum değil.9 tane lider gibi bir şey öldürcem adam.4 tane öldürdüm.Ama oyun ne zaman bitecek merak ediyorum ?Ezio zaten sakallı oldu bıçak yedikten sonra.Bir an önce Brotherhood'a geçsem diyorum kaç bölüm kaldı acaba ?Bir de altair armoru nasıl alacağım? 5-6 tane topladım o yuvarlak taşlardan ama.

Gold Eagle

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Katılıyorum ilk oyun başta güzel gelse de kendini tekrar etmesi bakımından sıkıcıydı.2. oyun ama neredeyse hiç sıkmadı.Yalnız bir bölümdeyim geçemiyorum değil.9 tane lider gibi bir şey öldürcem adam.4 tane öldürdüm.Ama oyun ne zaman bitecek merak ediyorum ?Ezio zaten sakallı oldu bıçak yedikten sonra.Bir an önce Brotherhood'a geçsem diyorum kaç bölüm kaldı acaba ?Bir de altair armoru nasıl alacağım? 5-6 tane topladım o yuvarlak taşlardan ama.

Altair's Armor'u bütün secretları yapınca alabileceksiniz.
Tam hatırlayamıyorum ama oyunun bitmesine fazla kalmadı :)

vladislav

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Çok az kalmış hocam, brotherhood daha geniş kapsamlı yapılmış.. Oyun bitirdikten sonra ek görevleride yapmana fırsat veriliyor.. Harita çok büyük git git gidemiyosun bi yere :D o yüzden yer altı merdivenlerini kullanıyosun genellikle.. Bu sefer 2'deki gibi hazır fabbio sarto felan yok sen açtırıyosun belirli bir para verdikten sonra.. Kuleleri yakıyosun felan :D daha fazla anlatmiyim oyna ve o heyecanı yaşa diyorum :D

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Ya şu secretleri topla diyorsunuzda.Orada bir tane assassins simgesi var ama o simgede Da Vinci'nin uçan makinesini kullanıyorum.Yani gizli tapınağa falan girmedi.Tam anlamadım orayı.Bir de şu yeni oyunu anlamadım?Silah almak için falan illa para verip açtıracam mı o dükkanları?Açtırınca beleşe alacak mıyım?Sonuçta ben açtırdım dimi :D

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
yha beyler ben novellanın sırrını geçemedim art arta nasıl zıplıcam ? :confused1:

eenesss2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende yeni başladım tutundugun yerden sallanıp karşıya atlıyamıyorum nasıl yapılıyo tuşları soylermısınız.