Bölüm moderatörü hakkında görüş, öneri ve şikayetleriniz

Bu konuyu okuyanlar

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Bölüm moderatörü hakkında görüş, öneri ve şikayetlerinizi bu başlık altında belirtebilirsiniz arkadaşlar.

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Mod adayi @zozeidon den sikayetciyim
Ingress adli oyun icin , Android oyunlar altinda birtanitim rehberi ve oyun klavuzu hazirladim. Arastirip vaktip ayirdim resimler videolar buldum ama acitigim konuyu sacma bi tanitim videosuyla birlestirmis durumda
bu durumda sikayetciyim .Bir emek soz konusu
her gelen soru sormak yerine o baslik altindan devam edebilirdi cunku basligin ilk cumlesini soyle yazmistim
Czmi dedi ki:
Konu daha once haber olarak, Burda yayinlanmisti
Biraz ayrinti katip biraz da destek vermek amaciyla konuya devam etmek istedim
lutfen geregi yapilsin

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
[MENTION=197243]Czmi[/MENTION] o sorun burada çözüldü. Yardımcı olabileceğimiz başka bir problem var mı?

djvietnam

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
[MENTION=130683]android3[/MENTION] moderatörden çok memnunum gerek özelden gerek forumdan çok yardımcı oluyor başarılarının devamını dilerim kendi adıma konuşmuyorum sadece bana yardım etmiyor herkese yardımcı oluyor gözlemlerim bu yönde kendisine çok teşekkür ediyorum

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
@android3 moderatörden çok memnunum gerek özelden gerek forumdan çok yardımcı oluyor başarılarının devamını dilerim kendi adıma konuşmuyorum sadece bana yardım etmiyor herkese yardımcı oluyor gözlemlerim bu yönde kendisine çok teşekkür ediyorum

ben teşekkür ederim :) elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum :)

lordarcual

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Kardeşlerim :) Yeni Moderatör Adayı olarak buradayım. Herhangi bir soracağınız soru olduğunda bana da sorabilirsiniz :)

serinumara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=130683]android3[/MENTION] bana androidi sevdiren adam, süpersin üstadım :))

Theurer

Doçent
Reaksiyon puanı
2
android3 gerek özelden gerekse forum içinde çok yardımcı oldu. Teşekkürler :)

Koca Adam

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
güya ustam olacak fakat hiç bir icraatini göremedim :p sarı cücelere sarması iyi olmadı yakında yeni bir işletim sistemi yapmasından tırsmakla birlikte sarı cücelerden sonra benle irtibatı kesti :glare::w00t: aşırı dozda sarma yedim bugün :p

+bahadir

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Allaha şükür bi sıkıntı yaşamadık şimdilik normal gidiyor :)

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
teşekkürler iyi yorumlarınız için :) yardımcı olabildiğime sevindim :)

bu arada [MENTION=200254]25 PARS 1907[/MENTION] sarı cüceleri sev :mrgreen:

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Arkadaslar mobil dunya kategorisinde olmasini istediginiz seyleri ve ilgili sikayetleri buraya belirtirseniz mutlu olurum :)

Odessa

Müdavim
Reaksiyon puanı
432
Her telefon modeline ait rom, root islerini iceren bir rehber olabilir. Bazen telefonuma acaba olur mu diye düsünüyorum. Böyle bir rehber cok yardimci ve saglam olur.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Her telefon modeline ait rom, root islerini iceren bir rehber olabilir. Bazen telefonuma acaba olur mu diye düsünüyorum. Böyle bir rehber cok yardimci ve saglam olur.

Ben rom root islerinden pek anlamiyorum ama bilgili arkadaslara iletirim. Bunun yaninda android uygulamalar, cijazlar ile ilgili bir isteginiz varsa seve seve yardimci olurum

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Benim boş zamanım var, sıkılmadan yaparım ama modların her cihaz için ayrı başlık açması lazım yoksa karman çorman biliyorsunuz mobil konusu.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Benim boş zamanım var, sıkılmadan yaparım ama modların her cihaz için ayrı başlık açması lazım yoksa karman çorman biliyorsunuz mobil konusu.

Populer cep telefonlarının yap cok tutulmayanlara gerek yok başa tutturalım onları da zaten her cep telefonunun kategorisi var

Odessa

Müdavim
Reaksiyon puanı
432
LG P970'de bayaa popüler. Onu da yapın :p

Odessa

Müdavim
Reaksiyon puanı
432
Modlar eski konulari kilitliyor mu? Bir Sdn okuru geliyor, 6 yillik konuyu hortlativeriyor.

Ozzynight

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Moderatör arkadaşlar elinden geldiği kadar yardım oluyor sağolun teşekkür ederim başarılar dilerim.

Furkan0223

Asistan
Reaksiyon puanı
153
Burdan forumda emeği geçen ve geçmeyen herkesi tebrik ediyorum. Forum ilerlesin üyeler mutlu olsun. ?

kaliber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
biz bu moderatörleri ne yapalım bilmiyorum ki

Son düzenleyen moderatör:

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Geçenlerde bir bildirimde bulundum. Bir baktım bildirim ile ilgili bir çok yetkilinin olduğu tartışma mesajlarına katılmışım. Orada bir kaç birşey yazdım. Sonrasında grup mrup hiçbirşey yok. Noldu acaba ? Bilmem ki.. Çözüldü mesajı, hata sebebi, teşekkürler iletisi ? Hafızam silinmiş gibi bir anda oldu bitti gitti.

Burada önemseyip hata bildirenler elbet olacaktır. Ama karşılığında bir şey denilsin yani. Yoksa insan gördüğü şeyi niye bildirsin uğraşsın ki.
Hello