Bölüm moderatörü hakkında görüş, öneri ve şikayetleriniz

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Mai Nai

Merhaba Dünyalı!
Onursal Üye
Bölüm moderatörü hakkında görüş, öneri ve şikayetlerinizi bu başlık altında belirtebilirsiniz arkadaşlar.

Czmi

Doçent
Mod adayi @zozeidon den sikayetciyim
Ingress adli oyun icin , Android oyunlar altinda birtanitim rehberi ve oyun klavuzu hazirladim. Arastirip vaktip ayirdim resimler videolar buldum ama acitigim konuyu sacma bi tanitim videosuyla birlestirmis durumda
bu durumda sikayetciyim .Bir emek soz konusu
her gelen soru sormak yerine o baslik altindan devam edebilirdi cunku basligin ilk cumlesini soyle yazmistim
Czmi dedi ki:
Konu daha once haber olarak, Burda yayinlanmisti
Biraz ayrinti katip biraz da destek vermek amaciyla konuya devam etmek istedim
lutfen geregi yapilsin

Mai Nai

Merhaba Dünyalı!
Onursal Üye
Czmi o sorun burada çözüldü. Yardımcı olabileceğimiz başka bir problem var mı?

djvietnam

Profesör
android3 moderatörden çok memnunum gerek özelden gerek forumdan çok yardımcı oluyor başarılarının devamını dilerim kendi adıma konuşmuyorum sadece bana yardım etmiyor herkese yardımcı oluyor gözlemlerim bu yönde kendisine çok teşekkür ediyorum

Kadima

Rektör
@android3 moderatörden çok memnunum gerek özelden gerek forumdan çok yardımcı oluyor başarılarının devamını dilerim kendi adıma konuşmuyorum sadece bana yardım etmiyor herkese yardımcı oluyor gözlemlerim bu yönde kendisine çok teşekkür ediyorum
ben teşekkür ederim :) elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum :)

Kardeşlerim :) Yeni Moderatör Adayı olarak buradayım. Herhangi bir soracağınız soru olduğunda bana da sorabilirsiniz :)

android3 gerek özelden gerekse forum içinde çok yardımcı oldu. Teşekkürler :)

güya ustam olacak fakat hiç bir icraatini göremedim :p sarı cücelere sarması iyi olmadı yakında yeni bir işletim sistemi yapmasından tırsmakla birlikte sarı cücelerden sonra benle irtibatı kesti :glare::w00t: aşırı dozda sarma yedim bugün :p

teşekkürler iyi yorumlarınız için :) yardımcı olabildiğime sevindim :)

bu arada 25 PARS 1907 sarı cüceleri sev :mrgreen:

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Arkadaslar mobil dunya kategorisinde olmasini istediginiz seyleri ve ilgili sikayetleri buraya belirtirseniz mutlu olurum :)

Odessa

Profesör
Her telefon modeline ait rom, root islerini iceren bir rehber olabilir. Bazen telefonuma acaba olur mu diye düsünüyorum. Böyle bir rehber cok yardimci ve saglam olur.

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Her telefon modeline ait rom, root islerini iceren bir rehber olabilir. Bazen telefonuma acaba olur mu diye düsünüyorum. Böyle bir rehber cok yardimci ve saglam olur.
Ben rom root islerinden pek anlamiyorum ama bilgili arkadaslara iletirim. Bunun yaninda android uygulamalar, cijazlar ile ilgili bir isteginiz varsa seve seve yardimci olurum