Bölüm moderatörü hakkında görüş, öneri ve şikayetler

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Bloother

Rektör
Üslubunuza dikkat edin. Daha konuyu okumamışsınız bile konuşmaya çabalıyorsunuz. :) bu 3. Oldu yazmadığım yazıları söylüyorsun. Çekilebilirsin şimdi.
Sana sormayacağım çekilip çekilmeyeceğimi elbette.. Konuyu detaylıca okudum, sen kendi üslubuna bak..
Diyelim ki üslubum bozuk, şu dakikadan sonra, neden bildirilmeksizin ceza alırsam da suçum bellidir.. Bilmem anlatabiliyor muyum?..

Ben ilk şikayette belirttiğim gibi ban umrumda değil işlem neyse o yapılsın buradaki kural neyse. Muti üyeliğin yasaklanması nedeni belli. Ben yönetime ulaşmak için açtım ve yazdım. Aday olan biri ilede tartışacak değilim. Muhattabım değilsin. İşi ehillerine bırakın.

Evet yöneticileri etiketlememiş olsam bu şikayetimde silinecekti. :) Neyse tartışma çıkarıp konu kilitlemek amacındasınız sanırsam. Konu ile yetkililer geldiğinde onlarla konuşacağım. Mod adayı bana kuralsızlığı savunuyor işe bak. Diğer üslupsuz oda izleniyor. :) İyi eğlenceler size.

CrazyzEHiR

Üyecik
KABLO TV için üst konu açılması lazım. Böyle bir platforma neden yer verilmemiş.

Betazoid

Üyecik
Öneriniz için teşekkürler bakalım duruma göre karar verelim
Netflix ve Puhu TV'nin bile kendi bölümü varken Digiturk'den sonra en çok aboneye sahip olan Türksat Dijital Kablo TV'nin ayrı bir alt bölümünün olmayışı ciddi bir eksiklik. Türksat tamamen yerli bir kurum olduğu için diğerlerinden de daha önce eklenmeliydi.

stat counter