Bölüm moderatörü hakkında görüş, öneri ve şikayetler

Bu konuyu okuyanlar

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Bölümümüzün daha iyi yönetilmesi için moderatörlerimiz hakkındaki görüş, öneri ve şikayetlerinizi lütfen bu başlık altında belirtin.

alacam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Moderatörler konuyu eklemeden önce virüs olup olmadığını ,nasıl bir site oduğunu kontrol etsinler.

kaberdey

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
Açtığımız konu onaydan sonra yayınlanacakmış
onay aldıysa görürüz zaten, onay almadıysa da yazara belirtebilirler mi acaba?

venselos

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Moderatörlerin yazılan cevaplara onay verirken siyasi görüşlerinin ağır bastığını, ve şiddetle taraflı davrandıklarını düşünüyorum.

by_erdal21

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Konu ve cevaplar ırkçılık,hakaret,+18 fıkra-foto içeriyorsa izin verilmemeli.Madem teknoloji sitesi ise SDN (forum) teknoloji ağırlıklı olsun.

neresionline

Asistan
Reaksiyon puanı
2
mümkünse konular 1 gün dolmadan moderatörün denetiminden geçsin
dün akşam bi yazı yazdım hala yayınlanacak:wacko:

kaberdey

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
Sayın moderatörüm...

Milletin sitelerinin reklamını yapmasına izin veriyosunuz, benim reklam bile içermeyen, ücretsiz hizmet verdiğim ve sadece bir scriptten oluşan sitemi onaylamamanızın arkasında ben bir art niyet ararım...

Bu konuda kimse kusuruma bakmasın...

Bu konuda da mümkünse cevap istiyorum, esasında hiç umrumda değildir böyle şeyler ancak yazdığımız şeylerin dikkate alınıp alınmadığını merak ediyorum...

futureng

Asistan
Reaksiyon puanı
1
gimptr.com adlı Kurduğm bir eğitim sitesinin tanıtım mesajını koydum. Neden yayınlanmadı acaba?

ARAP65

Asistan
Reaksiyon puanı
0
konu açtım.ama görüntülenemiyor. sayın mod lar bir ilgilenseniz iyi olur.

Tsunmys

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Bazen konu açıyoruz ama geç onay veriyorsunuz.

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,004
elimizden geldiği kadar hızlı olmaya çalışıyoruz :)

ATmaCA53

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
uydu, kanallar ve programlar diye bir kategori açarsanız, bu kategoriye çok büyük destek vereceğimden emin olabilirsiniz.

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
uydu, kanallar ve programlar diye bir kategori açarsanız, bu kategoriye çok büyük destek vereceğimden emin olabilirsiniz.
Kategori açmak mümkün değildir, o kadar değişik kategoride o kadar değişik site var ki !

Başlığı sitenin içeriğine uygun olarak site önerileri yapabilirsiniz.

fogu78

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Forum da açılan konular hemen hemen herkesin SDN'ye geliş/giriş sebebi olan "Teknoloji" ağırlıklı olmalı.

Bu konu da moderatörler özen gösterirse sanırım forum üyesi bir çok kişi mutlu olacaktır.

Teşekkürler

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Forum da açılan konular hemen hemen herkesin SDN'ye geliş/giriş sebebi olan "Teknoloji" ağırlıklı olmalı.

Bu konu da moderatörler özen gösterirse sanırım forum üyesi bir çok kişi mutlu olacaktır.

Teşekkürler
Forum sakinlerimizi sevdiğimiz diğer sitelerden de mahrum etmek istemeyiz değil mi ?
Mesela üyelerimizin işine yaramış büyük katkısını görmüş olduğu bir sağlık forumu veya bir hukuk forumunu paylaşmasında hiç bir sakınca yoktur, hep teknoloki hep teknoloji olur mu ! Hayatta daha önemli şeyler var değil mi ?

asxes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ne reklamdır ne degildir iyi bilmek lazımdır!

unattended

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Forum başlığı "Tavsiye Ettiğiniz Siteler" ise Bence diktadan biraz uzaklaşıp Forumun varlığının ana unsuru olan üyelere, burada saygı göstermek gerek. Eğer böyle bir başlık açmış iseniz Ahlak ve saygı sınırları sınırları içinde, bütün üyelerin burada tavsiye ettiği sitelere saygı duyulmalı. Bu ister ticari olsun, ister forum olsun, ister yemek olsun, ister alışveriş olsun hangisi olursa olsun. Dışarıdan kötü amaçla kullanan kişileri engellemek için 100 Mesaj sınırı güzel. Bu olabilir. Ama Bu başlık altında açılan bir site tavsiyesine bu reklamdır, bu şöyledir böyledir. denilecekse, bu başlık atılmamalı, mesela "Şu içerikte tavsiye ettiğiniz siteler" olmalı, Moderatör onayından geçmeli.. Zaten burası forum, kim hangi siteyi yazarsa yazsın, sonuçta birileri altına yorum yazacak, site hakkında deneyim yada fikirlerini yansıtacak. Hatta bu arama motorlarında yeni üyecikler getirecek diye düşünüyorum.

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Kendi sitesini tanıtan arkadaşlara bile yardım ediyoruz burada ama abartıp da konunun hitini arttırmak için defalarca mesaj yazan veya forumun diğer kategorilerinde de sitesinin tanıtımını yapanlara maalesef olumlu bakmıyoruz, ayrıca site tanıtmak var-site tanıtmak var..

eser01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Âcizane bir fikir: Arkadaşların kendi tasarladığı sitelerin tanıtımını için ayrı bir bölüm açılmalı. Tavsiye edilen diğer sitelerden ayrı tutulmalı bence. Çünkü kendi emekleri, çok daha önemli.

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177

moon5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
birde şu foruma sırf 700,800 yada 1500 hiç fark etmez msj atmış bir elemanın kendini çok ayrıcalıklı bir şey sanması (sözüm herkes için deği)değerli arkadaşlarda var burda...35,40 yada 20 hiç farketmez yasındaki insanlara sırf yeni üye diye sen kundakdayken ben ben burdaydım sen gibileri çok geldi geçti gibi tolerans gösteriliyor,ozaman yeni üyeler cıksın siz kendi aranızda mutlu mesut bir hayatla devam edin...dün benim forum kurallarına uyan konum moderetörün keyfi egosu üzerine silinmiştir!..

1907

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=165154]moon5[/MENTION] bahsettiğiniz üyeyi tanıyorum :)

moon5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yarası olanlar zaten üzerine alınacaktır...bazıları sanala çok fena kaptırmış kendini...babalarının çiftliği sanmışlar buraları...burda geleni geçeni saymayı iş edinmişler kendilerine. :)

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177

gizemlilord

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Sıkıntı olmadı henüz olursa yazarım.... Bu başlıkta bir konuyu başka bir forumda gördüm SDN farklı... :)

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Geçenlerde Bu Konu daki 4 adet mesajımdan dolayı 3 Günlük Ceza verildi bana.
Öncelikle bu konuda ilk mesajımda ben'Cuma Gününe Saygıdan' bahsettim,Ama bunu her ne Hikmet ise @pesimist kendisinin Saygısızlık yaptığını, söylediğimi zannetti.Şunu Kesinlikle söylüyorum ki böyle bir amacım yoktu.Kimseyi bundan dolayı yargılamak gibi bir düşüncemde yok idi.
Sadece Müslüman Bir Ülkede Mübarek Cuma Gününe Saygı Babında böyle bir şey dedim.
Katılınır,katınılmaz bu söylediğime ama bunun Cezası bu değildi kesinlikle,ve tarafıma verilen bu cezayı ben yanlış buluyor ve Reddediyorum.
En son mesajımda'İki kişi konuşurken üçüncüye ne yapmak düşer' diye bir kelime yazdımki bunun muhatabıda @REDFOKS değildi.Nasıl Oldu ise Redfoks bunu üzerine aldı.Bu lafım @tambjk ya idi.Eğer bu sözüm yüzünden Ceza aldığım iddia ediliyorsa bunuda kabul etmiyorum.Zira yeri geliyor forumda ne laflar söyleniyor.Ama Hiçbirisi böyle cezalandırılmıyor.
Ayrıca bazı Arkadaşlar Özel Mesaj ile bir şeyler yazıp yazmadığımı sormuş,kesinlikle böyle bir şey olmadı.Buraya yazdığım 4 mesaj var.Hepsi o.
Dileyen @REDFOKS a sorabilir.
Ben bu Foruma 2008 den beri üyeyim.Bir çok defa ceza almışlığım var,son ikisi dışındakilere diyeceğim yok.Lakin bu son ceza tam bir yargısız İnfaz oldu.Bu şunu gösterdi.Forumun Sahibinin yaptığı işi beğenmiyorsanız cezalandırılırsınız.Bu sonucu olayı takip eden Tüm Arkadaşlar görmüşlerdir.
Bu yapılan Haksızlığa Karşı Suskun Kalmak Benim Karakterime ters bir olaydı.Çünkü Şu yaşıma geldim Haksızlık Karşısında Hiç susmadım.
Geri Vitesim yoktur böyle konularda.İnandığımı söylerim.En son söyleyeceğimi çoğu zaman direkt söylerim.
SDN yi ben hep bir Dost,Arkadaş ortamı olarak gördüm,Elimden gelen her türlü katkıyı yaptım,çok şeylerde öğrendim burada.
SDN Deyince, Bazı kuralları olan bu kurallar çerçevesinde herkesin Fikrini söyleyebilidiği Demokratik Bir ortam geliyordu benim aklıma,ama bu son ceza kafamda soru işaretleri oluşturdu.
Diyeceğim bu verilen Cezayı Haketmedim,Yanlış bir ceza verildi bana bunun neden böyle olduğunu bilmem gerektiğini düşünüyorum.
Ve Sayın Yöneticilerimizden Cevap bekliyorum.Buraya etiketleyerek Bu olaydan @Troy unda haberinin olmasını istiyorum.
Bu 3 gün içinde Forumu bırakmayı bile düşündüm ama bu kolaycılık olurdu.Haksızlığa Destek vermiş olurdum.Ayrıca Beni seven,tanıyan Dostlarımada kötülük yapmış olurdum.
O konu altında yazılana mesajlara bakılıdığın da görüleceği gibi bir çok Arkadaşım bana Hak verdiler.
Buradan O Arkadaşlarımada Teşekkür Ederim.Eğer Hala burada isem bu onların sayesindedir.Demekki hala İyi Arkadaşlarımız,Dostlarımız varmış.Hepsi Sağolsunlar. @|SeYYaH| @Korpe @friendly @ Ben Kenobi @ hamza5806 @ReDo @dgncn @ndrshn @Kurşun Kalem @DangeRWoLL @__kadıköyRAP__ @Connections @cobra11 @beyazayeb @freewill @aagkn

Bu mesaj son mesajımda olabilir.Onun için Tüm Dostlarım Haklarını Helal Etsinler.
ALLAH'A Emanet Olunuz.