Bölüm moderatörü hakkında görüş, öneri ve şikayetler

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Hiç uyarı almadan yasaklama yapılıyor. Hiçbir yerde yok böyle birşey uyarsın gereği yapılmazsa yasaklansın.

Reklam amaçlı yapılmadı.
Kuralların olması yapılan şeyin doğru olduğu anlamına gelmez.

Kullanım sözleşmesinde uyar kaldır yöntemini benimsemektedir yazıyor ama işine gelmeyince uyarısız engelleriz çok mantıklı

Tanıtımını yapmadan direk link paylaşılmasın denilip, tanıtımda reklam yapılmasın demek bu kategori için mantıksız geliyor bana. mimikleriyle mi tanıtacak? yada insanların beynine frekans mı gönderecek?

Murat ALTUĞ

[email protected]
Yönetici
Super Moderator
Tanıtımını yapmadan direk link paylaşılmasın denilip, tanıtımda reklam yapılmasın demek bu kategori için mantıksız geliyor bana. mimikleriyle mi tanıtacak? yada insanların beynine frekans mı gönderecek?
ilk mesajı kendi sitesini tanıtmak için fırsat arayanlar için değil tabiki bu bölüm daha ziyade forum müdavimlerinin bildiği işe yarar güvenilir sitelerin tanıtımı içindir mesela sizi örnek vermek gerekirse ilk 5 mesajınız yine kendi emlak sitenizi tanıtmak için kullandınız bu yüzden belli bir mesaj sayısına ulaşmadan site tanıtımı yapanların mesajlarını reklam sebebi ile siliyoruz

ilk mesajı kendi sitesini tanıtmak için fırsat arayanlar için değil tabiki bu bölüm daha ziyade forum müdavimlerinin bildiği işe yarar güvenilir sitelerin tanıtımı içindir mesela sizi örnek vermek gerekirse ilk 5 mesajınız yine kendi emlak sitenizi tanıtmak için kullandınız bu yüzden belli bir mesaj sayısına ulaşmadan site tanıtımı yapanların mesajlarını reklam sebebi ile siliyoruz
öncelikle merhaba, 5 oldu mu bilmiyorum, sanırım spam'a düştü ilk mesaj ve aynı mesaj 5 kez tekrarlamış olabilir. belirli mesaj sayısına ulaştım sanırım. acizane fikrim yaptığım sitenin güvenilir olduğudur. ayrıca sizinle aynı fikirde değilim, bilindik bir siteyi tavsiye etmeye ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum.

Dün açtığım konu direk yayına girdi sonra silindiğini gördüm bugün. Tarafınıza yazdım durumu. Lütfen tekrar ekler misiniz? Yada neden silindi hiç bir uyarı vs. yok. Çok önceki konularımda silinmiş 15 mesajım olması gerekiyormuş. Şuan 15 mesajımda var. Hayır yazıyorum uğraşıyorum emek veriyorum boşa gidiyor, bir yere de kaydetmedim nasıl olsa yayınlandı diye!!!

Pictureport.net ile ilgili bir mesaj yayınladım detaylı bir şekilde. Ama silmişsiniz ve onay vermemişsiniz görünüyor. Ne kusuru ya da hatası vardı ? Bir geri dönüş yapsaydınız ?

Bu bölümün belli bir kuralı var mıdır peki ? Benzer şeyi ilk mesajımda ben de yaşadım. Mesela kaç mesajın olması lazım veya üyelikten sonra ne kadar zamanın geçmesi lazım ? Bazı üyeler çok rahatlıkla reklam yapmış geçmiş konularda ki bu kategoriye göre normal görünüyor, ama yeni üye olanların mesajları hemen siliniyor. Bunun belli bir sayısı veya kuralı varsa onu yazmış olsanız daha iyi olur.

Son düzenleme:

Belissima

Süpürgesizz Cadı...!
Bu bölümün belli bir kuralı var mıdır peki ? Benzer şeyi ilk mesajımda ben de yaşadım. Mesela kaç mesajın olması lazım veya üyelikten sonra ne kadar zamanın geçmesi lazım ? Bazı üyeler çok rahatlıkla reklam yapmış geçmiş konularda ki bu kategoriye göre normal görünüyor, ama yeni üye olanların mesajları hemen siliniyor. Bunun belli bir sayısı veya kuralı varsa onu yazmış olsanız daha iyi olur.
Şimdi şöyle foruma yazılan ilk mesajda reklam yapılıyorsa kişinin foruma sadece reklam amaçlı üye olduğu anlaşılıyor. Bu yüzdende siliniyor. Ve mesajların silinmemesi icin üyenin en az 15 mesajı olması gerekiyor.

---- Mesajlar birleştirildi ----

https://forum.shiftdelete.net/threads/forum-kurallari.43630/
Forum kurallarımız bu konu başlığı altında yeterince açıklayıcı bi şekilde anlatılmıştır.
Saygılar.

Son düzenleme:
Şimdi şöyle foruma yazılan ilk mesajda reklam yapılıyorsa kişinin foruma sadece reklam amaçlı üye olduğu anlaşılıyor. Bu yüzdende siliniyor. Ve mesajların silinmemesi icin üyenin en az 15 mesajı olması gerekiyor.

Forum kurallarımız bu konu başlığı altında yeterince açıklayıcı bi şekilde anlatılmıştır.
Saygılar.
Tamamdır. Hızlı cevap için teşekkürler. Forum zaten bildiğim forum, başka üyeliklerim de var ama yeni açmak istedim. Ben biraz daha zaman geçiriyim forumda o halde.

Saygılar.
1,5 ay sonra 15'den fazla mesajım olduğu halde tekrar konum silinmiş. İlgili kategoriye baktığım zaman birbirinden alakasız konular görüyorum ama nedense benim konum siliniyor 2 keredir. Galiba moderatörler ya kafasına göre kimini onaylayıp kimini siliyor ya da o kısımda yazı onaylatmak için para alınıyor. Eğer yasal ve kurallara uygun tanıtım ücretli ise ona göre başvuru yapalım.

Açtığım konu onay bekliyordu şuan hiçbir yerde göremiyorum. İllegal bir şeyde yapmadım. Burası tanıtım yeri değil mi ? Düzgünce sitemizi tanıttık. Hata nerde anlamıyorum ki... 15 Mesaj kuralı! Saçma. Reklam sadece bugün için geçerli değil. ben her zaman güncel tutmalıyım ki faydalı olsun. yani gir paylaş kaç git değil mevzu.

Murat ALTUĞ

[email protected]
Yönetici
Super Moderator
Açtığım konu onay bekliyordu şuan hiçbir yerde göremiyorum. İllegal bir şeyde yapmadım. Burası tanıtım yeri değil mi ? Düzgünce sitemizi tanıttık. Hata nerde anlamıyorum ki...
Forum Kuralları
11- Forumu reklam aracı olarak kullanmak yasaktır.
Bu forum kuralımız var yeni üyelerimizin sitelerinin tanıtımını yapıp kaçması dolayısı ile denetimli olarak belli bir mesaj sayısı üstüne izin verilmiş durumda

Biz gidici değiliz diyorrum işte ama neyse sıkıntı yok bizde 15 konumuzu tamamlarız sonra açarız konumuzu... Eyw.