Bölüm moderatörü hakkında görüş, öneri ve şikayetler

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

amesfa

Dekan
Onursal Üye
Bölümümüzün daha iyi yönetilmesi için moderatörlerimiz hakkındaki görüş, öneri ve şikayetlerinizi lütfen bu başlık altında belirtin.

Moderatörler konuyu eklemeden önce virüs olup olmadığını ,nasıl bir site oduğunu kontrol etsinler.

Açtığımız konu onaydan sonra yayınlanacakmış
onay aldıysa görürüz zaten, onay almadıysa da yazara belirtebilirler mi acaba?

Moderatörlerin yazılan cevaplara onay verirken siyasi görüşlerinin ağır bastığını, ve şiddetle taraflı davrandıklarını düşünüyorum.

Konu ve cevaplar ırkçılık,hakaret,+18 fıkra-foto içeriyorsa izin verilmemeli.Madem teknoloji sitesi ise SDN (forum) teknoloji ağırlıklı olsun.

mümkünse konular 1 gün dolmadan moderatörün denetiminden geçsin
dün akşam bi yazı yazdım hala yayınlanacak:wacko:

kaberdey

Profesör
Sayın moderatörüm...

Milletin sitelerinin reklamını yapmasına izin veriyosunuz, benim reklam bile içermeyen, ücretsiz hizmet verdiğim ve sadece bir scriptten oluşan sitemi onaylamamanızın arkasında ben bir art niyet ararım...

Bu konuda kimse kusuruma bakmasın...

Bu konuda da mümkünse cevap istiyorum, esasında hiç umrumda değildir böyle şeyler ancak yazdığımız şeylerin dikkate alınıp alınmadığını merak ediyorum...

gimptr.com adlı Kurduğm bir eğitim sitesinin tanıtım mesajını koydum. Neden yayınlanmadı acaba?

ARAP65

Asistan
konu açtım.ama görüntülenemiyor. sayın mod lar bir ilgilenseniz iyi olur.

ATmaCA53

Profesör
uydu, kanallar ve programlar diye bir kategori açarsanız, bu kategoriye çok büyük destek vereceğimden emin olabilirsiniz.

Rom.

Rektör
Onursal Üye
uydu, kanallar ve programlar diye bir kategori açarsanız, bu kategoriye çok büyük destek vereceğimden emin olabilirsiniz.
Kategori açmak mümkün değildir, o kadar değişik kategoride o kadar değişik site var ki !

Başlığı sitenin içeriğine uygun olarak site önerileri yapabilirsiniz.

Forum da açılan konular hemen hemen herkesin SDN'ye geliş/giriş sebebi olan "Teknoloji" ağırlıklı olmalı.

Bu konu da moderatörler özen gösterirse sanırım forum üyesi bir çok kişi mutlu olacaktır.

Teşekkürler

Rom.

Rektör
Onursal Üye
Forum da açılan konular hemen hemen herkesin SDN'ye geliş/giriş sebebi olan "Teknoloji" ağırlıklı olmalı.

Bu konu da moderatörler özen gösterirse sanırım forum üyesi bir çok kişi mutlu olacaktır.

Teşekkürler
Forum sakinlerimizi sevdiğimiz diğer sitelerden de mahrum etmek istemeyiz değil mi ?
Mesela üyelerimizin işine yaramış büyük katkısını görmüş olduğu bir sağlık forumu veya bir hukuk forumunu paylaşmasında hiç bir sakınca yoktur, hep teknoloki hep teknoloji olur mu ! Hayatta daha önemli şeyler var değil mi ?

Forum başlığı "Tavsiye Ettiğiniz Siteler" ise Bence diktadan biraz uzaklaşıp Forumun varlığının ana unsuru olan üyelere, burada saygı göstermek gerek. Eğer böyle bir başlık açmış iseniz Ahlak ve saygı sınırları sınırları içinde, bütün üyelerin burada tavsiye ettiği sitelere saygı duyulmalı. Bu ister ticari olsun, ister forum olsun, ister yemek olsun, ister alışveriş olsun hangisi olursa olsun. Dışarıdan kötü amaçla kullanan kişileri engellemek için 100 Mesaj sınırı güzel. Bu olabilir. Ama Bu başlık altında açılan bir site tavsiyesine bu reklamdır, bu şöyledir böyledir. denilecekse, bu başlık atılmamalı, mesela "Şu içerikte tavsiye ettiğiniz siteler" olmalı, Moderatör onayından geçmeli.. Zaten burası forum, kim hangi siteyi yazarsa yazsın, sonuçta birileri altına yorum yazacak, site hakkında deneyim yada fikirlerini yansıtacak. Hatta bu arama motorlarında yeni üyecikler getirecek diye düşünüyorum.

Rom.

Rektör
Onursal Üye
Kendi sitesini tanıtan arkadaşlara bile yardım ediyoruz burada ama abartıp da konunun hitini arttırmak için defalarca mesaj yazan veya forumun diğer kategorilerinde de sitesinin tanıtımını yapanlara maalesef olumlu bakmıyoruz, ayrıca site tanıtmak var-site tanıtmak var..

stat counter