Bölüm Moderatörü Hakkında Görüş, Öneri ve Şikayetler

Bu konuyu okuyanlar

ibrahimyzci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Az önce açtıgım konu neden kaldırıldı acaba ögrenebilirmiyim..?

Tükenir Kalem

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Forum kuralları yeterli değil ki.Detaylı olarak belirtilmesi gerekiyor.Mesela dolaylı yoldan siyaset bu sitede mümkün.Ayrıca eski mesajlarda defalarca gözüme çarptı her partiyi eleştiren en azından ondan fazla mesaj gördüm.Moderatörler tüm mesajları okuyorsa o mesajların gözden kaçması imkansız.

goodolddays

Müdavim
Reaksiyon puanı
202
Forum kuralları yeterli değil ki.Detaylı olarak belirtilmesi gerekiyor.Mesela dolaylı yoldan siyaset bu sitede mümkün.Ayrıca eski mesajlarda defalarca gözüme çarptı her partiyi eleştiren en azından ondan fazla mesaj gördüm.Moderatörler tüm mesajları okuyorsa o mesajların gözden kaçması imkansız.

Mesajı raporlasanız gereği yapılır :)

Lane

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba benim bi sorum var

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Konunun son mesajina bakarsaniz neden kilitlendigini görürsünüz.

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Hakkımdaki şikayleri yazar mısınız arkadaşlar ? Kendime çeki düzen vereyim ?

Sourena

Doçent
Reaksiyon puanı
188
Moderatör, benim önerim ; Bu forumda Donanım haber forumu gibi çöp ve troll olmasın. Trolleri burada barındırmayın. Benim görüşüm bu.

Örnek troll;

Screenshot_2016-09-02-17-04-43.png

Screenshot_2016-09-02-17-04-08.png

Son düzenleyen moderatör:

socialpage

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bravo... Konu dışında dahi etkinlik paylaşımı yapılamıyor. Nasıl bir şablon gerekli çözemedim doğrusu...

Sourena

Doçent
Reaksiyon puanı
188
Eskiden de yorum yazmışım konuya :D hala çok seviyorum siteyi:) Şöyle temayı biraz değiştirsek mi? ekstre özellikler eklsek mi admin?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Eskiden de yorum yazmışım konuya :D hala çok seviyorum siteyi:) Şöyle temayı biraz değiştirsek mi? ekstre özellikler eklsek mi admin?
Yeteri kadar tema değiştirildi zaten uğraştırmayalım istersen adamları anca stabilleştirdiler

cheleby

Müdavim
Reaksiyon puanı
227
Erken Seçim 2018 bölümünde Fragger süper moderatör arkadaşımız kendi fikirlerine yakın olan mesajları onaylarken karşıt fikirleri özellikle benim yazdıklarımı onaylamıyor.Kendisi karşıt fikirli olanlara cahil vs diye hakaret ettiği mesajları şikayet edince kendisi hemen benim mesajlarımla birlikte siliyor.Yeni bir konu açılıyor kendi fikrinde olanlar kavga çıkaracak mesajları onaylarken özellikle benim yazdığım mesajlar onaylanmıyor.Kendisine sordum cevap alamadım.Sebebi de kavga çıkaracak mesaj diyecektir.Eğer ayrımcılık yapılacaksa bu kategori neden açıldı ? 2009 dan beri üyeyim ben böyle bir durumla karşılaşmadım.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Erken Seçim 2018 bölümünde Fragger süper moderatör arkadaşımız kendi fikirlerine yakın olan mesajları onaylarken karşıt fikirleri özellikle benim yazdıklarımı onaylamıyor.Kendisi karşıt fikirli olanlara cahil vs diye hakaret ettiği mesajları şikayet edince kendisi hemen benim mesajlarımla birlikte siliyor.Yeni bir konu açılıyor kendi fikrinde olanlar kavga çıkaracak mesajları onaylarken özellikle benim yazdığım mesajlar onaylanmıyor.Kendisine sordum cevap alamadım.Sebebi de kavga çıkaracak mesaj diyecektir.Eğer ayrımcılık yapılacaksa bu kategori neden açıldı ? 2009 dan beri üyeyim ben böyle bir durumla karşılaşmadım.
Tekrar söylüyorum hocam sizin mesajını her moderatör silmiş olabilir. @Fragger i neden sorumlu tutuyorsunuz?

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
silme işini genel moderatör yapabilir moderatör silemez...

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060

Sadece senin değil diğer üyelerin ve kendi mesajlarımı bile sildiğimi söyledim. Neden bu şekilde söylediğimi değilde, sadece senin mesajlarını sildiğimi söylemişim gibi söylüyorsun? Az şeffaf olalım lütfen.

cheleby

Müdavim
Reaksiyon puanı
227
Sadece senin değil diğer üyelerin ve kendi mesajlarımı bile sildiğimi söyledim. Neden bu şekilde söylediğimi değilde, sadece senin mesajlarını sildiğimi söylemişim gibi söylüyorsun? Az şeffaf olalım lütfen.
Benim cevaplarım kavga çıkaracaksa sorun benden önce yazılan yazıya verdiğim cevaptan kaynaklanıyor.Eğer diğer mesajları kontrol edilirse sorunun bende olmadığı anlaşılır

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Benim cevaplarım kavga çıkaracaksa sorun benden önce yazılan yazıya verdiğim cevaptan kaynaklanıyor.Eğer diğer mesajları kontrol edilirse sorunun bende olmadığı anlaşılır
Senden önce yazıldı diye kavga çıkartman gerekmez. Raporlarsın çözeriz. Yolsa ceza yersin bu kadar basit aslında

cheleby

Müdavim
Reaksiyon puanı
227
Senden önce yazıldı diye kavga çıkartman gerekmez. Raporlarsın çözeriz. Yolsa ceza yersin bu kadar basit aslında
Onaylamayın diğer mesajları bizde cevap yazmayalım.Ne ala yazan değil cevap yazan suçlu oluyor.Bukadar basitse basın orada ban tuşuna susturun beni ozaman.İçinizi rahatlatın