Bölüm moderatörü hakkında görüş, öneri ve şikayetler

Bu konuyu okuyanlar

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,003
Bölümümüzün daha iyi yönetilmesi için moderatörlerimiz hakkındaki görüş, öneri ve şikayetlerinizi lütfen bu başlık altında belirtin.

too_late

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Hadi hayırlısı bakalım neler çıkacak :)

mavinok.ta

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Kötü Adam, Pesimist SDN sınıfının dayısıdır saygı duyarım abi :$

too_late tam bööle felsefeci :D şiirler filan gayet sakin işini güzelce yerine getiren bi mod. ;)

too_late

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
mavinok.ta dedi ki:
Kötü Adam, Pesimist SDN sınıfının dayısıdır saygı duyarım abi :$

Onu pesimist e söle be güzelim :) Burası benim çöplüğüm :) Ve evet pesi sdn nin beldireği :)

Teşekkürler mavinokta :) Ama unutmuşun bişi eklemeyi :) Cadı :D

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
ee konuyu cıvıtmayın

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
ne denirki pajero başladı too_late harika bi şekilde devam ettiriyor...o güzel şiirleriyle

red-bird

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
8
too_late ne oldu moderator olarak sadece pajero gözüküyor :S

Erthon

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Too_late moderatörlüğünün geri alınmasını istedi.

RadoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
şahsi görüşüm ; red-bird moduma beni atışalım bölüme çağırdığı için teşekkür ederim..
mod görevini başarıyla yerine getirmeyi başarması yetmedi (şahsen) benim içimdeki (fazla bişey yazamasamda) şairi çıkarttı bu vesileyle.. :)bu yüzden ona teşekkürlerimi bir borç bilirim..
şiir yazmak gerçektende güzel birşeymiş.. ^^

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Bu bölümün moderatörü değişti ama konu artık red-bird için devam ediyor. Yani red-bird ile ilgili görüşlerinizi bu başlık altında paylaşınız....

Şimdi bu mesajı yazdık hadi bir de övelim.

Bir moderatörün olması gerektiği gibi görevini en iyi şekilde yapıyor.. ;)

red-bird

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
8
uuuuuwwwwww Radon beni mahçup ettinnn :$ ben teşekkür ederim, beni kırmayıp atıştığn için... Hem görevimiz ;)

chimera'cım teşekkürler ^^ umarım herkes tarafından senin dediğin gibi görünüyorumdur :)

şikayeti olanlar varsa onlara da kapımız açık tabi arkadaşlar, zamanla herşey daha iyi olacak (A) inanıyorum ^^

kullanıcı

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Hmm, eh işte fena değil. (&)

Şaka şaka, layıkiyle yerine getiriyor vazifesini... (A)

red-bird

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
8
kullanıcı fena değil'inin altında yatanı biliyorum ;) ...

erol_1982

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Bilmem pek tanımıyorum birkaç kez sohbet ettim o kadar, şiirleri iyi ama kendini bilemem :D

bulmeh

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
RadoN dedi ki:
şahsi görüşüm ; red-bird moduma beni atışalım bölüme çağırdığı için teşekkür ederim..
mod görevini başarıyla yerine getirmeyi başarması yetmedi (şahsen) benim içimdeki (fazla bişey yazamasamda) şairi çıkarttı bu vesileyle.. :)bu yüzden ona teşekkürlerimi bir borç bilirim..
şiir yazmak gerçektende güzel birşeymiş.. ^^
Nedense bu güzel tuzağa (tuzağın güzeli mi olurmuş hiç demeyin, şansınızı deneyin milli...öhm) ben de düştüm :p
Teşekkürler Red-Bird :)

red-bird

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
8
erol şiirlerimi beğenmene sevindim ...

bulmeh, bu tuzak değildi :)
amaç içinizdeki şiir aşkını çıkarmak ^^

Fecr-i Turan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ana bir başlık açılsa güzel olur aslında. Orada düz yazı ve şiir denemelerimizi paylaşır tavsiyeler alırız. Bunu yapmaya müsait olmadığımdan bir mod veya herhangi bir arkadaşın açması konuyla alakasız bir mesaj atmış bulunuyorum...

Reaksiyon puanı
33
Bu bölümde bi yazımı paylaşrım, engelli bi kız adama yer vermeyince adam kıza hakaret ediyordu o yüzden silmişler konumu. haksızlık. siz gidin de teknooji haberleri kısmındaki küfürlü konuşmaları temizleyin. dh de de paylaştım yazımı, kimse bir şey demedi hatta beğenen oldu

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Burada SDN kurallari gecerli, dh'de kimin ne yaptigi bizi ilgilendirmez.

"Forumda küfür, argo, hakaret, küçük düşürücü, aşağılayıcı, rencide edici tüm kelimelerin; din, dil, ırk ayrımına yönelik veya forum huzurunu kaçıracak her türlü söylev, yazı, resim, video ve diğer tüm materyallerin kullanımı yasaktır."

Forum Kuralları

Reaksiyon puanı
33

"Forumda küfür, argo, hakaret, küçük düşürücü, aşağılayıcı, rencide edici tüm kelimelerin; din, dil, ırk ayrımına yönelik veya forum huzurunu kaçıracak her türlü söylev, yazı, resim, video ve diğer tüm materyallerin kullanımı yasaktır."

Forum Kuralları
yazımı okusaaydınız, kimseye hakaret etmediğimi anlardınız. Kimseyi rencide falan etmedim ben. Ben sadecee hikayemi yazdım. O hikayede de adam vicdansızca davranıyor ve kızı aşağılıyor. Bu kısımdaki sözler de otomatik olarak ben birine küfretmişim gibi algılanıyor. Forum kuralları umurumda bile değil çünkü kimseyi aşağılamadım

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,810

Forum Kuralları
Arkadaşın yazısını bende okudum. İçinde bir kaç hakaret içerici cümle bulunuyordu ama bu ne forumdaki birine,ne de moderstörlere yonelikti . Ama ben sizin adaletinize güveniyorum.

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
yazımı okusaaydınız, kimseye hakaret etmediğimi anlardınız. Kimseyi rencide falan etmedim ben. Ben sadecee hikayemi yazdım. O hikayede de adam vicdansızca davranıyor ve kızı aşağılıyor. Bu kısımdaki sözler de otomatik olarak ben birine küfretmişim gibi algılanıyor. Forum kuralları umurumda bile değil çünkü kimseyi aşağılamadım
Bir yanlış varsa incelenir düzeltilir senin yazın için demiyorum ama kurallar umrunda olmalı.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Mesajınızda uygunsuz içerik bulunuyorsa bunun illa birine yönelik olması gerekmez arkadaşlar.

Bizler forum kuralları umrunda olmayanlar için varız.

Kurallarımız açık ve net.