Bölüm moderatörü hakkında görüş, öneri ve şikayetler

Bu konuyu okuyanlar

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,004
Bölümümüzn daha iyi yönetilmesi için moderatörlerimiz hakkındaki görüş, öneri ve şikayetlerinizi lütfen bu başlık altında belirtin.

c0lin

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Süpper Ablamı Sevdim YAni YErinde Müdaheleler Yapyıor Beni Uyardı Bir Kaç KEz :)

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Şimdi bu Konunun Komik Resim başlığı ile alakası ne anlayamadım ? :^)

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
PcMaSTeR dedi ki:
Alakası yok zaten.Bu başlıkta komik resimler bölümü moderatörlerini eleştiriyorsun.

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
m1903 dedi ki:
PcMaSTeR dedi ki:
Alakası yok zaten.Bu başlıkta komik resimler bölümü moderatörlerini eleştiriyorsun.

Pardon, Yeni mesajlardan Girince Üst Konu olduğunu farketmedim :)

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
m1903 dedi ki:
PcMaSTeR dedi ki:

Konulara sadece eliştiri olarak bakmayın bölüm hakkında önerileri ve görüşelrinizide paylaşabilirsiniz.

Jengar

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Böyle bir bölümün açılması çok güzel olmuş bu bölümün çok işime yarıyacağına inanıyorum saolun :)
ben bi şey söylemek istiyorum bu aralar bölümümden biraz uzak kaldığımın bende farkındayım ama çok yoğun bi haftayı daha şimdi atlattım derslerim olmasa daha güzel ilgilineceğimden emin olabilirsiniz sizden özür diliyorum. :)

lb.bingol

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Jengar dedi ki:
Böyle bir bölümün açılması çok güzel olmuş bu bölümün çok işime yarıyacağına inanıyorum saolun :)
ben bi şey söylemek istiyorum bu aralar bölümümden biraz uzak kaldığımın bende farkındayım ama çok yoğun bi haftayı daha şimdi atlattım derslerim olmasa daha güzel ilgilineceğimden emin olabilirsiniz sizden özür diliyorum. :)
Bence olmasanda var gibisin.Güzel yönetiyon.Başarılarının devamını dilerim.Kolay gelsin.

Jengar

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
lb.bingol dedi ki:
Jengar dedi ki:
Bence olmasanda var gibisin.Güzel yönetiyon.Başarılarının devamını dilerim.Kolay gelsin.

Çok saolun :)

_ceyda_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
herşey süper
m1903 dedi ki:
PcMaSTeR dedi ki:
ya anlamadınızmı ya başlığı okursanız anlarsınız

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
Tüm katogorilere açılacak bu başlık.

c0lin

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
şimdi benim şikayetim var bana modumuz dewdi resimleri tek tek açma kendi tek tek açıyor :)

Jengar

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
c0lin dedi ki:
şimdi benim şikayetim var bana modumuz dewdi resimleri tek tek açma kendi tek tek açıyor :)
hatırlarsan colin'cim ben üstüne basarak yine söyliyim sadece karikatürleri tek tek açmamanı söylemiştim çünkü üeyeler karikatürü bir arada okursa daha iyi olucağını söyledim. resimler konusunda serbestsin ben karikatürleri bir arada açıyorum tek tek açmıyorum ;)

buraqq

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
yaw sayın moderatörleriiz madem mesajda hataa var silin. lütfen. sonra konuları hep kilitli diye adımız çıkıyor :(

Jengar

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
"buraqq"ben senin konularında düzeltme yaptım zaten 3 kere uyarıdan sonra artık konularını kilitliyosun sende aşırı derecede yanlışlar bulduğum için vede konuların fazla olduğu için kilitlemek zorunda kaldım bundan sonra sende dikkat edersen bende elimden geleni yaparım :)

tsewen

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Kıymetli shiftdelete.net bölüm yöneticisi iki konum hakkında kilit kararı vermişsiniz. Sebebinin başlığın büyük harf olmamasını göstermişsiniz. bu özellikle yapılmış birşey değil çünkü diğer konularımda başlık büyük harfle başlamış. sadece dikkatimden kaçmış. Hemen kilit vurmuşsunuz. Uyarı yaptığınız anda düzelirdik ama şimdi birşey yapamıyoruz.konuyu düzeltemiyorsam silinmesini istiyorum.

Jengar

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Bak kendinde demişsin bende farkettim öbür konularında başlığı büyük yaptığını bi uyarma yapmama gerek kalmıyo yani o zaman tamam siliyorum o zaman kilitli konuları.
İyi eğlenceler...

buraqq

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
tsewen hadi hücum sdn ofisine gidiyoruz:)

dergah yolu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
http://forum.shiftdelete.net/komik-...omik-unutulan-filistini-unutturmayacagiz.html
ilgili link için aşağıdaki linkteki açıklamalar herhalde yeterlidir

http://forum.shiftdelete.net/sdne-onerileriniz/73198-citayi-yukseltmek-icin.html
1. uyarı!!!:elimde olmayan bir neden moda iletmiştim.
2.uyarı!!!!:başlığın ilk harfinin küçük yazılması
evet onun değiştirilipte bir ö.m ile bildirilmesi gerçekten zor
bu siteye bakmakla yetinmeyip katkıda bulummak istiyenlerin işi çok kolay bu bahane yerine
resim[edeb dışı değil güncel ve çok şeyler anlatıyor yani içerikli]düşünce yapıma ters bölümümde yayınlama denebilirdi dahada mantıklı olurdu bir önceki gibi kilitte yapılabilirdi ama bu bir bu iki diye saymak bence anlamlı üç geliyor gibi
olsun üçte gelsin hayatta bazı şeyler vardır değeri ölçülmez
sadece yaşça sizden bayağı büyük ve bu işi amatör olarak yapmayan bir ağabeyiniz olarak tavsiyem
küçük olsun benim olsun mantığından kurtulun
paylaşın (yanlış anlaşılmasın bizim başımızdaki bize yeter)
bu demek değildirki kurallara uyulmasın kasıt yoksa daha değişik davranılabilinir
bazı konular zorunuzada gidebilir
ilginç veya içerikli resimler başka bir kategoride toplanabilinir o zaman rahatlarsınız

wanted18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bızden alıntı yapılınca bıldırım gbı bsy gelırse super olurdu

Mehmet_Tahir

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ben bir soru soracagım ya konu acıp resmin koyuyoruz ya onu nasıl yapacaz bi resim koydumda beceremedım :S

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527

Nuro_Burn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben konu açarken dosya yukleme bölümünde jpg uzantılı dosya yüklemeye calışıyorum ama sorun veriyor. bazen rahatlıkla yüklediğimde oluyor ama 3-4 kez grafiğin uzantısıyla ilgili sorun var diye bi mesajla karşılaştım . şimdiden teşekkürler

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527