Bölüm moderatörü hakkında görüş, öneri ve şikayetler

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

http://forum.shiftdelete.net/komik-...omik-unutulan-filistini-unutturmayacagiz.html
ilgili link için aşağıdaki linkteki açıklamalar herhalde yeterlidir

http://forum.shiftdelete.net/sdne-onerileriniz/73198-citayi-yukseltmek-icin.html
1. uyarı!!!:elimde olmayan bir neden moda iletmiştim.
2.uyarı!!!!:başlığın ilk harfinin küçük yazılması
evet onun değiştirilipte bir ö.m ile bildirilmesi gerçekten zor
bu siteye bakmakla yetinmeyip katkıda bulummak istiyenlerin işi çok kolay bu bahane yerine
resim[edeb dışı değil güncel ve çok şeyler anlatıyor yani içerikli]düşünce yapıma ters bölümümde yayınlama denebilirdi dahada mantıklı olurdu bir önceki gibi kilitte yapılabilirdi ama bu bir bu iki diye saymak bence anlamlı üç geliyor gibi
olsun üçte gelsin hayatta bazı şeyler vardır değeri ölçülmez
sadece yaşça sizden bayağı büyük ve bu işi amatör olarak yapmayan bir ağabeyiniz olarak tavsiyem
küçük olsun benim olsun mantığından kurtulun
paylaşın (yanlış anlaşılmasın bizim başımızdaki bize yeter)
bu demek değildirki kurallara uyulmasın kasıt yoksa daha değişik davranılabilinir
bazı konular zorunuzada gidebilir
ilginç veya içerikli resimler başka bir kategoride toplanabilinir o zaman rahatlarsınız

ben bir soru soracagım ya konu acıp resmin koyuyoruz ya onu nasıl yapacaz bi resim koydumda beceremedım :S

AliA

Guru
Onursal Üye
Ben konu açarken dosya yukleme bölümünde jpg uzantılı dosya yüklemeye calışıyorum ama sorun veriyor. bazen rahatlıkla yüklediğimde oluyor ama 3-4 kez grafiğin uzantısıyla ilgili sorun var diye bi mesajla karşılaştım . şimdiden teşekkürler

AliA

Guru
Onursal Üye
konum niye silindi,silinse bile niye bir aciklama yapilmadi,aciklama yapinki ögreneyim nerde yanlislik yapmissim,üstünkörü yapmayin görevinizi.

AliA

Guru
Onursal Üye
Evet silinen bir konu yok. :) Arkadaş gelsin de bir ilgilenelim bakalım. :)

Trash

Üyecik
Hangi gerekçe ile komik resimlerde ki konularımı kapatıyor ? Siyasi yazı eklemeyin diyor, bizde eklemiyoruz.

Komik resim ekliyoruz yine kapatıyor !!! Gerekçesi ne ? Konularımda gerçek kişi adı , kuruluş adı geçiyormu ? Hani nerde özgürlük ? Lütfen konularımı açın. Bir kaçı şikayet ediyor diye iyi valla kilitleyin.

emubaltaci

Rektör
Onursal Üye
eklediğiniz konular bir siyasetçinin son zamanlarda basında yer alan haberleriyle ilgili. bu konuyla ilgili görüntülere bakanlık tarafından da gerekli yasaklamalar getirilmiştir.

bu tip konular siyasi içerikli olduğundan ve siyasi tartışmalara neden olacağı için (ki olmuştur) kapatılmıştır

stat counter