Bölüm moderatörü hakkında görüş, öneri ve şikayetler

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

pesimist

Rektör
Onursal Üye
Bölümümüzn daha iyi yönetilmesi için moderatörlerimiz hakkındaki görüş, öneri ve şikayetlerinizi lütfen bu başlık altında belirtin.

c0lin

Profesör
Süpper Ablamı Sevdim YAni YErinde Müdaheleler Yapyıor Beni Uyardı Bir Kaç KEz :)

PcMaSTeR

Profesör
Şimdi bu Konunun Komik Resim başlığı ile alakası ne anlayamadım ? :^)

m1903

Profesör
PcMaSTeR dedi ki:
Alakası yok zaten.Bu başlıkta komik resimler bölümü moderatörlerini eleştiriyorsun.

amesfa

Dekan
Onursal Üye
m1903 dedi ki:
PcMaSTeR dedi ki:
Alakası yok zaten.Bu başlıkta komik resimler bölümü moderatörlerini eleştiriyorsun.
Konulara sadece eliştiri olarak bakmayın bölüm hakkında önerileri ve görüşelrinizide paylaşabilirsiniz.

Jengar

Profesör
Böyle bir bölümün açılması çok güzel olmuş bu bölümün çok işime yarıyacağına inanıyorum saolun :)
ben bi şey söylemek istiyorum bu aralar bölümümden biraz uzak kaldığımın bende farkındayım ama çok yoğun bi haftayı daha şimdi atlattım derslerim olmasa daha güzel ilgilineceğimden emin olabilirsiniz sizden özür diliyorum. :)

Jengar dedi ki:
Böyle bir bölümün açılması çok güzel olmuş bu bölümün çok işime yarıyacağına inanıyorum saolun :)
ben bi şey söylemek istiyorum bu aralar bölümümden biraz uzak kaldığımın bende farkındayım ama çok yoğun bi haftayı daha şimdi atlattım derslerim olmasa daha güzel ilgilineceğimden emin olabilirsiniz sizden özür diliyorum. :)
Bence olmasanda var gibisin.Güzel yönetiyon.Başarılarının devamını dilerim.Kolay gelsin.

Jengar

Profesör
lb.bingol dedi ki:
Jengar dedi ki:
Bence olmasanda var gibisin.Güzel yönetiyon.Başarılarının devamını dilerim.Kolay gelsin.
Çok saolun :)

c0lin

Profesör
şimdi benim şikayetim var bana modumuz dewdi resimleri tek tek açma kendi tek tek açıyor :)

Jengar

Profesör
c0lin dedi ki:
şimdi benim şikayetim var bana modumuz dewdi resimleri tek tek açma kendi tek tek açıyor :)
hatırlarsan colin'cim ben üstüne basarak yine söyliyim sadece karikatürleri tek tek açmamanı söylemiştim çünkü üeyeler karikatürü bir arada okursa daha iyi olucağını söyledim. resimler konusunda serbestsin ben karikatürleri bir arada açıyorum tek tek açmıyorum ;)

buraqq

Profesör
yaw sayın moderatörleriiz madem mesajda hataa var silin. lütfen. sonra konuları hep kilitli diye adımız çıkıyor :(

Jengar

Profesör
"buraqq"ben senin konularında düzeltme yaptım zaten 3 kere uyarıdan sonra artık konularını kilitliyosun sende aşırı derecede yanlışlar bulduğum için vede konuların fazla olduğu için kilitlemek zorunda kaldım bundan sonra sende dikkat edersen bende elimden geleni yaparım :)

Kıymetli shiftdelete.net bölüm yöneticisi iki konum hakkında kilit kararı vermişsiniz. Sebebinin başlığın büyük harf olmamasını göstermişsiniz. bu özellikle yapılmış birşey değil çünkü diğer konularımda başlık büyük harfle başlamış. sadece dikkatimden kaçmış. Hemen kilit vurmuşsunuz. Uyarı yaptığınız anda düzelirdik ama şimdi birşey yapamıyoruz.konuyu düzeltemiyorsam silinmesini istiyorum.

Jengar

Profesör
Bak kendinde demişsin bende farkettim öbür konularında başlığı büyük yaptığını bi uyarma yapmama gerek kalmıyo yani o zaman tamam siliyorum o zaman kilitli konuları.
İyi eğlenceler...

stat counter