Bölüm moderatörü hakkında görüş, öneri ve şikayetler.

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

pesimist

Rektör
Onursal Üye
Bölümümüzn daha iyi yönetilmesi için moderatörlerimiz hakkındaki görüş, öneri ve şikayetlerinizi lütfen bu başlık altında belirtin.

Hadi bu odada ilk eleştiri benden olsun :)
Buradaki başlıkta eklediğim resimler kaldırılmış ve başlık için uygun bir yer seçilmesi istenmiş. Uygun başlık bir alttaki olacaktı sanırım. "Eğlence Bölümü" altında komik resimler yerine magazinde açmışım yanlışlıkla. İçeriği kaldırıp kilitlemek yerine başlık ilgili odaya taşınamaz mıydı?

Umarım kırıcı değil yapıcı bir eleştiri olarak algılanır.

Saygılarımla...

patrick

Profesör
Onursal Üye
:) megaman ilk eleştiri senden geleceğini biliyordum ama açıkçası uygun bir dille eleştirini dile getirmen hoş gerçekten ve güzel bir açıklamay hak ediyor. bu zamana kadar bölüm ile alakalı olmayan içerikleri uygun başlıklara yönlendirmiştim fakat bazen de "dikkatli olalım" düşüncesini yansıtmak adına konu kitlemek daha uygun olduğunu düşünen birisiyim, bu ilk değil yani. eğer hep yönlendirirsek bu sefer nasıl olsa yönlendiriliyor diyip açacağımız konunun bölümüne bakmadan(bilmeden dahi olsa) konu açarız.
eğer elinde ise eklediğin fotolar, uygun bir bölüm seçip konunu tekrar açabilirsin.

iyi paylaşımlar ;)

Açıklama için teşekkür ederim. Resimler elimde değil ama yeniden yaparım. No Problem! SDN Rocks!!! :D

Lucas

Üyecik
+16'nın Anlamı Sadece Ürolojik Bölgenin Görülmemesidir. +16 Olan Başlıklarda Göğüslerin Görülmesi Doğaldır ve Tabidir.. Dikkatinize..

HapS

Profesör
valla ben herşeyden memnunum mükkemmel bir yönetim:)

souris46

Profesör
Lucas dedi ki:
+16'nın Anlamı Sadece Ürolojik Bölgenin Görülmemesidir. +16 Olan Başlıklarda Göğüslerin Görülmesi Doğaldır ve Tabidir.. Dikkatinize..
oooo desene yeni resimler ekleyebilirim bende arıyordum elbiseli olanlardan :*

edit: bu yazdığıma aldanmayın bu yorum yüzünden aldanıp resim ekledim bir hafta seyahate gönderdiler

erol_1982

Profesör
İlk başlarda tanımıyordum yorum yapmak istemedim. Şimdide pek tanımıyorum ; ama gördüğüm okuduğum takip ettiğim kadarıyla sitelerde en sevmediğim şey ben mod asarım keserim tarzı hareketlerdi.Buradaki arkadaşlar o tavrı şuana dek görmedim. Görürsemde dilimin kemiği olmaz eleştirimi yaparım.

patrick ve troy a diyeceğim hiçbir şey yok. kendileri harika hatun koyuyolar magazine :D geri kalanada bir lafım yok. erola katılıyorum hiç asarım keserim havası yok gayet iyiler sağolsunlar. ayrıca teşekkür ederim pesimist bize bu teşekkür etme fırsatını verdiğin için. Teşekkürler adminler teşekkrüler modlar teşekkürler SDN

patrick

Profesör
Onursal Üye
öyle demeyin arkdaşlar hep beraber büyüyoruz :D ;)

tüm hatunlar size feda olsun :D :D

Lucas dedi ki:
bir de ürolojik bölge dışında süt depolarının çıkış kaynağını saklayalım, saklamayanları uyaralım. gerekirse kanat takalım değil mi :D

merabalar ben yeni kullanıcıyım yani acemiyim konu açtım ama yanlış mı açtım doğrumu açtım bilmiyorum başlıklarda göremedim yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler..

annttiigs

Profesör
Onursal Üye
profiline tıkla üstteki menüden. oradan son gönderdiğin mesajlara ulaşabilirsin.

Patrick bu işi layığı ile yapıyor.İyi kızlardan benim kadar anlıyor :D

souris

Profesör
Patrick nerelerde bilen varmı görünmüyorda forumda yada ben göremedim ??