Bölüm moderatörü hakkında görüş, öneri ve şikayetler

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ESQARE

Profesör
Moderatörleri henüz tanımıyorum yeniyim fakat forumdaki son haberler en üste son paylaşılanlar yazılanlar veya okunanlar başlığı altında kısaca gözükmesi hem okuyucu kitlesini artırır hemde aktif cevap olanağı sağlanır bir dost bir öneri diyelim :)
Bu buton tam da işini görüyor: Son Mesajlar | SDN Forum

scorpion

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ
Yasaklı
ne dinliyoruz konusunda niye yasaklandım? düzeltin yanlışı.
Bu boş mesajlarından şahsen sıkılmış durumdayım. Yasağı kaldırmadan önce sizinle bir anlaşma yaptık ve siz bu anlaşmayı ihlal ettiniz.

Anlaşmaya uymadığınız taktirde süresiz yasaklanacağınızı söylemiştik.

Kısacası neden yasaklandığınızı çok iyi biliyorsunuz. Aynı konuları evirip çevirip tartışmanın bir anlamı yok.

Bu boş mesajlarından şahsen sıkılmış durumdayım. Yasağı kaldırmadan önce sizinle bir anlaşma yaptık ve siz bu anlaşmayı ihlal ettiniz.

Anlaşmaya uymadığınız taktirde süresiz yasaklanacağınızı söylemiştik.

Kısacası neden yasaklandığınızı çok iyi biliyorsunuz. Aynı konuları evirip çevirip tartışmanın bir anlamı yok.
anlaşmaya uydum ki nasıl uymadım? her mesajda iki video vardı.

scorpion

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ
Yasaklı
"Merhaba

Yasak kaldirilmistir. Yaptiginiz anlasmaya uymanizi temenni ediyorum, aksi takdirde yasak bir daha kaldirilmayacak.

-En fazla iki video
-Daha fazla yükleyecekseniz spoiler kodu kullanin.

iyi forumlar"

Belirtilen kurallara uymayıp konuyu spamladığınız için yasaklandınız. Bunun haricinde de üç kere daha uyarıldınız ama ciddiye almadınız.

Bu mesajla birlikte sorunun çözüldüğünü umuyorum. Konu hakkında daha fazla açıklama yapmaya gerek yok.

stat counter